>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności - Ekstraklasa i I Liga

leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
A to pojedynczo trzeba się zgłaszać? ???? Bo ja już zgłupiałem, bowiem też nie dostałem freebeta jeszcze, a większość chyba tak więc nie wiem :p
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W piątek została dosłana do centrali jeszcze jedna lista, pewnie z osobami którzy nie otrzymali freebeta.
Proszę o sprawdzanie dokładne czy faktycznie nie macie ich dopisane. Musicie mieć to w zakładce darmowe zakłady.
Bam wiem, że nie ma go. Leon ma aktywny chyba z 16 maja, a osoba z PW ma aktywny freebet na kwotę 100pln
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
No więc ja mam 3 darmowe zakłady, wykorzystane:

I teraz tak:
ten z 16 maja dotyczy 8. kolejki (3. miejsce) - 75zł
ten z 29 marca dotyczy 4. kolejki (2. miejsce) - 75zł
ten z 11 lutego dotyczy konkursu MŚ w piłce ręcznej (10. miejsce) - 10zł

W klasyfikacji końcowej konkursu zająłem 6. miejsce - 75zł i za to jeszcze nie mam freebeta

o ;) Myślę, że wszystko jasne ;) Może im się powaliło po prostu ten mój z 16 maja z tym, który miałem dostać za klasyfikację końcową.
Ja oczywiście nie mam pretensji także luzik, ale myślę, że ten błąd zostanie naprawiony ????
Pozdro
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
niektórzy już powypłacali, a u mnie jak nie było, tak nie ma.

nie ma tam polskiego supportu ?
*****, nie rozumiem jak można się tak ociągać.
jest problem jakiś ? *****, to ile oni będą to wyjaśniać.
pisałem, mam konto w USD, więc może przez to.
mam konto na angielskiej wersji ?

śmieszne.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
W lipcu 2011 roku na terenie Polski w życie wejdzie nowa ustawa o grach hazardowych. Nowe prawo zezwala na zakłady sportowe jedynie firmom posiadającym polską licencję.

Firma Ladbrokes Betting and Gaming podlega licencji przyznanej przez inny kraj Unii Europejskiej, w związku z czym nie będzie ubiegać się o polską licencję.

Z powodu powyższej decyzji firma Ladbrokes nie może kontynuować działalności w Polsce. Dlatego też z dniem dzisiejszym możliwość dokonywania zakładów oraz nowych depozytów zostanie zablokowana na kontach użytkowników. Wszelkie środki pieniężne znajdujące się w sekcji zakładów sportowych, kasyna, kasyna Live Dealer, Pokera i Gier są bezpieczne. Nagrody za punkty pokerowe zgromadzone w czerwcu zostaną wypłacone a wszystkie zawarte zakłady sportowe zostaną rozliczone bez żadnych zmian, zgodnie z regulaminem Ladbrokes.

Prosimy o natychmiastowe wypłacenie wszelkich środków z konta użytkownika Ladbrokes.
TO chyba już po freebecie ^^
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No też mam freebet i już go nie mogę postawić (ustawa) ???? Czekam na odp. Oderki albo napisz czy postawłeś czilout.
 
czilout 38

czilout

Użytkownik
No też mam freebet i już go nie mogę postawić (ustawa) ???? Czekam na odp. Oderki albo napisz czy postawłeś czilout.
Ty ;( własnie sie zorientowalem , że mam to co Ty... K... Wasza Mać :p napisąlem do nich zobaczymy co mi odpiszą...
 
Do góry Bottom