>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu IV

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Patrząc na wynik AV już w 65 minucie meczu obliczyłem tę brakująca resztę ???? Ładny wynik Intelowiec,gratulację!
Cieszę się, że udało się choć w jednej kolejce zaistnieć, bo w całym konkursie średnio szło. Dzięki! ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Na szybko zmontowana lista osób które typowały we wszystkich 12 kolejkach konkursu.

INTELOWIEC
KrisBarca_92
zwyciestwo1960
sumada90
enrico
DutchmanRobin
andrzejpluuu
zakladowa
mati89
marcin985
Jacio
bam14
erka
Groven
kasztan511
Musampha
Konrad140
olej160
boss6699
radomiak1910
Kitex
miki9971
O_Losie
artur2012
Arturro100
geryx
maciekpoland
hunter3
tjcrash
Broda91

Posprawdzać i jak kogoś brakuje, to niech da znać na PW ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 178

becks-59091

Użytkownik
Niezły zonk.
Wpadam potypować a tu Angole pomyśleli by sobie wcześniej kolejkę zacząć.
Tym samym brak szans na oddanie typów we wszystkich kolejkach, zobaczymy jak w tabeli.
Długi weekend daje o sobie znać ;)
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Nic z tych rzeczy, na forum rzadziej zaglądałem stąd takie zdziwienie ;)
Sam sobie jestem winien, lecz nie pomyślałem, że Angole tak wcześniej mecze na zapleczu pozaczynają :|
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Ostatnia kolejka przed chwilką podliczona.Sytuacja taka jak przed tygodniem,że jeszcze został jeden mecz jutrzejszy który za typowało kilka osób.Ale już mogę wszystkim podziekować za wspólną zabawę! I do następnej edycji! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
&quot;patrz post 2&quot; czyli logiczne że nie są liczone mecze które się nie kwalifikują.Takie moje zdanie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dziś chciałem zrobić podsumowanie konkursu bo jutro na kilka dni wyjeżdżam i nie będę miał dostępu do kompa. Ale, że jutro jeszcze mecz Stoke Sunderland, i co nieco może to w tabeli namieszać więc się wstrzymam.
Posprawdzajcie czy wszystko gra, poróbcie depozyty, żeby nie było problemów z nagrodami, posprawdzajcie sobie wszystkie 12 kolejek czy nie ma błędów ;) Ja niestety na 5 dni muszę wyjechać. Tak więc koło piątku - soboty podsumowanie konkursu, oficjalne tabelki i honory ;)
Dzięki jeszcze raz za fajną zabawę i z góry sory, że to tak się zgrało na koniec ????
 
Do góry Bottom