>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania , propozycje , niejasności

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
A) Kto wygra mecz? Sparta(+8,5) @ 1,62

za to powininem dostać 162 pkt ,kurs dobry handicap dobry i tylko pomyłka zamiastt sparta +8,5 to rybnik +8,5
Wiadomo że chodziło o rybnik w typie skoro taki kurs podaję i hadnicap +8,5
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Nikt się nie będzie domyslal co miałeś na myśli. Jest błąd jest ⛔100 .
A ewentualnie to byś mógł dostać ✅62 a nie 162.
Sprawa zakończona i podliczenie pozostaje takie jak było.
Na przyszłość warto spr co się napisało.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
przepraszam ,moja wina
skopiowałem od KAPSZTIGO typy i zagrałem po swojemu i w 1 typie zmieniłem bo chciałem +8,5 1,62 na Rybnik ale zapomniałem zmienić nazwę
Trudno ???? ???? ????
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Jak wygląda sprawa z analizami i dodatkowymi punktami? W jednej kolejce można zdobyć punkty za jedną analizę czy kilka? Ile maksymalnie?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jak wygląda sprawa z analizami i dodatkowymi punktami? W jednej kolejce można zdobyć punkty za jedną analizę czy kilka? Ile maksymalnie?
1 kolejka = 1 analiza. Rozumiem o co Ci chodzi że teraz mecz był w pt i dziś.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Podliczona kolejka i od razu zaznaczam, że wszystkie posty zostały połączone, by ułatwić podliczanie mi, a Wam obserwowanie wyników swoich i rywali.
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
Witam
Wnioskuję aby moderator Kapszti został zdyskwalifikowany z konkursu oraz odsunięty od jego organizacji gdyż jako osoba podliczająca punkty dopisał sobie w swoim poście kurs - w pozycji ROW (+24,5) - PO ZAKOŃCZENIU MECZÓW!!!
Zrzut z ekranu przed edytowaniem:
http://imageshack.com/a/img924/4137/a6G2fk.png
Zgodnie z regulaminem konkursu za niepodanie kursu przy typie winno być -100 punktów
http://imageshack.com/a/img924/7525/lJ13Cg.png
Dodatkowo w regulaminie:
3. Wszelkiego rodzaju próby oszustwa, podwójne konta i zgłoszenia będą nagradzane ostrzeżeniem i trafieniem na czarną listę konkursową oraz wykluczeniem z konkursu.
Zgodnie z powyższym DOMAGAM SIĘ USUNIĘCIA MODERATORA KAPSZTI z konkursu i wpisania Jego na czarną listę. Niniejszy post zostanie przekazany również dla Iforbet oraz dla moderatora RADULA i Administratora Strony. ????????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Witam

Wnioskuję aby moderator Kapszti został zdyskwalifikowany z konkursu oraz odsunięty od jego organizacji gdyż jako osoba podliczająca punkty dopisał sobie w swoim poście kurs - w pozycji ROW (+24,5) - PO ZAKOŃCZENIU MECZÓW!!!
Zrzut z ekranu przed edytowaniem:
http://imageshack.com/a/img924/4137/a6G2fk.png

Zgodnie z regulaminem konkursu za niepodanie kursu przy typie winno być -100 punktów
http://imageshack.com/a/img924/7525/lJ13Cg.png

Dodatkowo w regulaminie:
3. Wszelkiego rodzaju próby oszustwa, podwójne konta i zgłoszenia będą nagradzane ostrzeżeniem i trafieniem na czarną listę konkursową oraz wykluczeniem z konkursu.

Zgodnie z powyższym DOMAGAM SIĘ USUNIĘCIA MODERATORA KAPSZTI z konkursu i wpisania Jego na czarną listę. Niniejszy post zostanie przekazany również dla Iforbet oraz dla moderatora RADULA i Administratora Strony. ????????????
&quot;Kapszti otrzymał ostrzeżenie zgodnie z regulaminem oraz został ukarany ujemnymi punktami. Z racji swojej rangi, jak i zasług oraz poświęconego czasu dla Forum, a także zaufaniu jakim mógł do tej pory cieszyć się, nie zostanie usunięty z konkursu, gdyż Administracja Forum znając jego osobę jest pewna, że był to pojedynczy wybryk, który nigdy więcej nie będzie miał miejsca&quot;.
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
Radula dzięki za interwencje. Rozumiem, że Kapszti ma zasługi i dużo poświęca się dla tego forum ale skąd wiesz, że to &quot;pojedynczy&quot; wybryk? Pierwszy raz został złapany - a to spora różnica!!. Ponadto jako moderator ma znacznie szersze uprawnienia na forum aby oszukać. Dlatego wnioskuję o:
1. Odebrania prawa do nagród moderatora Kapszti w konkursie jeśli uzyska miejsce do nich uprawniające. W sytuacji gdy Kapszti otrzyma nagrodę w tym konkursie to konkurs utraci swoją renomę i zaufanie w stosunku do pozostałych uczestników. Tu chodzi teraz o dobro całego konkursu i fair-play w stosunku do WSZYSTKICH uczestników.
2. Zaktualizowanie regulaminu o uczestnictwie moderatorów w konkursie, których udział z uwagi na organizowanie powinien mieć charakter tylko informacyjny (dla zabawy) lub całkowicie wyłączony.
W moich postach nie chodzi o samego Kapszti bo nic osobistego do Niego nie mam a do odpowiedniego podejścia do oszustw, które powinny być skutecznie eliminowane. To pokaże innym uczestnikom że tak się nie postępuję. Nie wyobrażam sobie aby teraz każdy z uczestników musiał robić zrzuty z ekranów żeby sprawdzać jak było wcześniej bo to do niczego nie prowadzi. Mam nadzieje również że sam Kapszti też się do tego odniesie i w duchu fair play sam się wycofa z konkursu.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Kapszti kolejkę podliczył &quot;wyjątkowo bardzo szybko &quot; bo już o 21.24 w niedziele po zakończeniu ostatniego meczu (wcześniej podliczane były na spokojnie w poniedziałki głownie przez RADULĘ) Więc domyślam się że doskonale wiedział co chce zrobić ,czyli dopisać sobie ten kurs żeby nikt nie zauważył .
Dla mnie i dla wszystkich tutaj uczestniczących powinien zostać usunięty całkowicie z konkursu i czarna lista .
Potępiam i zawszę będę potępiać takie zagrywki .
W przypadku jego dalszego uczestnictwa jako wicelider klasyfikacji sam się zastanowię czy ma to sens dalej się w to bawić przy tego typu zachowaniu .
Dlatego dla mnie tylko i wyłącznie ???? dla Kapsztiego.
Niech to będzie nauka dla wszystkich ,że nie warto oszukiwać .
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Opiekun konkursu @RADULA już umieścił stanowisko w tej sprawie. Jest ono ostateczne. Jest to pierwszy i ostatni wybryk Kapsztiego.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Odniosę się do całej sytuacji:
Od razu zaznaczam, że nie mam zamiaru się usprawiedliwiać, bo nie ma jak. Zrobiłem błąd, a raczej głupotę i tyle. Przepraszam wszystkich za cały burdel, który zrobiłem. Punkty cofnięte, więc to jedyne, co się dało zrobić na szybko.
Wiem, że to żadne wytłumaczenie, ale to pierwsza taka sytuacja w mojej karierze na forum i uważam, że jedno zaćmienie na kilka tysięcy postów to i tak wystarczająco dużo. Pierwsza i ostatnia.
Prośba przy okazji, żeby nie pisać, że nie wiadomo czy wcześniej takich sytuacji nie było, bo nie ma żadnych podstaw by tak twierdzić, a nikt nigdy nie narzekał na prowadzone przez mnie konkursy. Podobnie jak insynuacja, że godzina podliczania miała wpływ na sytuacje. Przecież paradoksalnie, więcej osób siedzi na forum o 21, tuż po zakończeniu kolejki, aniżeli około północy - wtedy podliczałem poprzednim razem. Akurat byłem przy komputerze i miałem czas, dlatego podliczyłem, a całej sytuacji z czasem nie ma co łączyć.
Jeszcze raz przepraszam wszystkich uczestników za swoje postępowanie!
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
A skąd uczestnicy mają mieć pewność że to był pierwszy i ostatni raz? Bo Administrator i Radula czują do Kapszti&#39;ego sentyment? a może nie chcą kolegi skrzywdzić? Skoro nie wyciągacie z tego wniosków to może SAMI ROBILIŚCIE PODOBNIE! Przecież niczego nie sprawdziliście. Nie ma też mowy tutaj o pomyłce na korzyść gracza a ŚWIADOMYM nieuczciwym działaniu. Tak Wam zależy na wygraniu tych paru złotych że kładziecie plamę na całym konkursie i na randze całego forum.
Na tym forum bardzo często piszemy o różnych złych praktykach bukmacherskich, o nieuczciwym anulowaniu kuponów, zaniżonych kursach czy też przetrzymywaniu lub niewypłacaniu należnej wygranej. Zamiatając pod dywan sprawę zwykłego oszustwa bo inaczej tego nazwać nie można dając -100pktów regulaminowych za OSZUSTWO - dajecie przykład właśnie takich praktyk jakie na tym forum wszyscy ganimy.
Administratorze strony Marcinie - piszesz że stanowisko jest ostateczne... no i co z tego? To znaczy że teraz np. Radula może sobie 1 raz oszukać i też w razie czego dostanie -100pktów bo przecież będzie to jego pierwszy raz. Albo nie widzisz powagi sytuacji (co jest mniejszym złem) albo jesteś w zmowie z uprzywilejowanym graczem. Popatrz na inne fora, podpytaj innych co należy w takich sytuacjach a nie z marszu piszesz że coś jest ostateczne. To zwykła amatorka i brak szacunku do uczestników konkursu oraz forumowiczów.
Kapszti - oszukałeś, przyznałeś się i gra toczy się dalej. Zdobędziesz punktowane miejsce, zarobisz może 100 zł a może 30 zł. Fajnie że przeprosiłeś, miło z twojej strony ale tak jak pisałem wcześniej.. jaja trzeba mieć w życiu. Chciałeś oszukać i się nie udało to pochyl głowę i opuść ten konkurs - wtedy te twoje przeprosiny będą szczere.
Organizatorzy konkursu - nadal nikt nie odniósł się do wniosku o wyłączenie moderatorów i innych administratorów z konkursu co jest w tej sytuacji jak najbardziej zasadne.
I przy okazji dodam, że nie uczestniczę w konkursie więc nie mam żadnych z tego korzyści, że komuś coś odejmą, dodadzą itd. Jestem wieloletnim obserwatorem tego forum. Sam dla siebie typuję wyniki dla zabawy i porównuję do innych. Więcej się nie rozpisuję bo wielmożny arbiter stojący na straży &quot;fair-play&quot; Administrator wygłosił już swój ostateczny werdykt.
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Radzijacek weź zluzuj łydkę bo Ci żyłka pęknie zaraz. Nie bierzesz udziału w konkursie więc masz najmniej do gadania, a najwięcej dyskutujesz. Ja w konkursie gram i już w południe widziałem, że Kapszti nie podał kursu przy tym typie i byłem przekonany, że potem ten kurs będzie normalnie dopisany. Nawet nie wiedziałem, że w regulaminie jest punkt o tym, że brak kursu to -100 punktów. I myślę, że tak samo mógł myśleć Kapszti. Aferę można by było kręcić jakby zmienił swój typ - wtedy to byłoby prawdziwe oszustwo i wałek. A tak, nie widzę powodu żeby wieszać na nim psy. A już teksty o tym żeby ukarać go -1200 punktów albo usunąć z konkursu - weźcie się puknijcie w łeb. To jest tylko zabawa, nie ma tu wielkich nagród, więc przestańcie się podniecać. Dostał regulaminową karę -100 i gramy dalej. Takie jest moje zdanie. BTW, od kiedy zwroty &quot;niego&quot;, &quot;jego&quot; pisze się wielką literą?
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
Radzijacek weź zluzuj łydkę bo Ci żyłka pęknie zaraz. Nie bierzesz udziału w konkursie więc masz najmniej do gadania, a najwięcej dyskutujesz.
Jestem wyluzowany. Nie wydaje mi się żebym miał najmniej do gadania. Nie chcesz czytać to nie wchodź na ten temat. Jak masz coś napisać to merytorycznie pisz.
Ja w konkursie gram i już w południe widziałem, że Kapszti nie podał kursu przy tym typie i byłem przekonany, że potem ten kurs będzie normalnie dopisany. Nawet nie wiedziałem, że w regulaminie jest punkt o tym, że brak kursu to -100 punktów. I myślę, że tak samo mógł myśleć Kapszti.
Organizator konkursu. Osoba rozliczająca punkty i wypowiadająca się jako arbiter w różnych wątpliwościach (patrz wyżej) nie zna regulaminu? Jesteś pewien?
To jest tylko zabawa, nie ma tu wielkich nagród, więc przestańcie się podniecać. Dostał regulaminową karę -100 i gramy dalej. Takie jest moje zdanie. BTW, od kiedy zwroty &quot;niego&quot;, &quot;jego&quot; pisze się wielką literą?
To jest regulaminowa kara? Regulaminową karę dostałby gdyby nie edytował swojego posta. W tej sytuacji jest to zwykłe oszustwo. Przytoczyłem powyżej co mówi regulamin w tej sprawie.
Pisz na temat kolego. Nie rób wycieczek.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Proszę sprawdzić podliczenie kolejki nr 8.
Robiłem na tel więc ewentualnie proszę o wyrozumiałość. Jak coś nie pasuje piszcie na pw.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Proszę sprawdzić podliczenie kolejki nr 9.
Robiłem na tel więc ewentualnie proszę o wyrozumiałość. Jak coś nie pasuje piszcie na pw.
 
Do góry Bottom