>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niejasności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W tym temacie składamy ewentualne prośby, zgłaszamy swoje nieścisłości oraz propozycje.

Ale przed zadaniem pytania, dokładnie przeczytaj regulamin :!:
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jak w końcu jest z tymi długoterminowymi? Typujemy te zdarzenie które podał Dawid czy możemy sobie swoje wymyślić? bo widzę że jedni robią tak a inni wybierają drugą opcję.
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Sorki za zamieszanie ale proszę wogóle usunąc mojego posta na długoterminowe jeśli można. Źle zrozumiałem te h2h.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Jak w końcu jest z tymi długoterminowymi? Typujemy te zdarzenie które podał Dawid czy możemy sobie swoje wymyślić? bo widzę że jedni robią tak a inni wybierają drugą opcję.
Typujemy te zdarzenie które podał Dawid. Tak było rok na temu na TdF oraz na Vuelta a Espana i tak samo jest teraz.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jak w końcu jest z tymi długoterminowymi? Typujemy te zdarzenie które podał Dawid czy możemy sobie swoje wymyślić? bo widzę że jedni robią tak a inni wybierają drugą opcję.
Co roku jest to samo typujemy te H2H które ja podałem.
Ale niektórzy się nie nauczą. Można to poprawić ale tylko do rozpoczęcia wyścigu!!
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Pierwszy etap podliczony. Jeśli są jakieś błędy proszę pisać tu lub PW. 2-3 sytuację muszę jeszcze wyjaśnić z dawidem.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
1. Marcel Kittel - Reszta 1 @ 3,58 Pinnacle ✅
Regulamin
&quot;11. Gramy tylko single, w typach od 1 do 3 nie podajemy zwycięzcy etapu (od tego mamy extra typ który jest bez ryzyka utraty punktów)...&quot;

Jak to z tym jest, można tak grać, czy nie?
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Zobaczymy dawid powie. Ja uznałem za poprawny chociaż mam wątpliwości
Dawid powie że regulamin jest po to by go przestrzegać ;) 0 punktów za ten typ a jeśli będzie się to notorycznie powtarzało to będzie -100. Po to jest ekstra typ który nic &quot;nie kosztuje&quot; jeśli nie trafimy i dlatego nie obstawiamy w typach od 1 do 3 zwycięzcy etapowego.
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czy mi się wydaje, czy z 3 etapu z listy buków zniknęły unibet i william?
Że niby już nie można od nich brać typów?
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Można typować z oferty tych buków.
Użytkownik który zakładał temat trochę źle skopiował - poprawione.
Zaraz podliczę drugą kolejkę. W razie błędów proszę pisać.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
WISLAKS - koleś ewidentnie robi kopiuj/wklej typów podanych wcześniej i co śmieszne po identycznych kursach, chociaż wszystkie już dawno pospadały. Wczoraj (4 Etap) było to samo...
 
Do góry Bottom