>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

koliberek 83

koliberek

Użytkownik
O kurde dopiero teraz to zauwazylem. przepraszam moja wina poprostu literowka mi sie wkradla. Mam nadzieje ze nie bedzie problemu z podliczeniem tego typu??
 
G 35

gesio

Użytkownik
a co robimy z takim fantem ze np. tak jak ja , na faze grupa oddalem 6 typow, by zostawic sobie 4 na polfinaly i finaly, a tu chyba unibet zablokowal mecz Ruskich. bo byl i nie ma juz ...
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
a co robimy z takim fantem ze np. tak jak ja , na faze grupa oddalem 6 typow, by zostawic sobie 4 na polfinaly i finaly, a tu chyba unibet zablokowal mecz Ruskich. bo byl i nie ma juz ...
No ja sie jeszcze chyba w ostatniej chwili zalapalem ???? Ale spokojnie moim zdaniem moga modyfikowac kursy napewno przed rozpoczeciem wystawia ponownie oferte ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ad.1. Poruszam tą sprawę tu, bo uważam, że wychodzi &quot;koleżeństwo&quot;...
Koliberek, sprawa opisana powyżej, regulaminowo ⛔150, tak też zrobiłem, jednak Redwitz zdecydował inaczej... Pytam więc na jakiej podstawie ? Analogicznie rozumiem, że mam się cofnąć do fazy grupowej i dodać punkty doboszowi, który też miał ⛔150 za linię punktową ? Czy po prostu dobosz oszukiwał niby, a Koliberek się pomylił ? :]

Ad.2. dzięki pewnej osobie (Ty wiesz, że to o Tobie), która wyłapała 2 błędy po 3.dniu;) Jednocześnie mała uwaga ; gdy Wam się zabierze jakieś pkty, to są pretensje, jednak gdy macie ich za dużo, to wtedy milczycie...
P.S.Wprowadziłem zmiany do tabeli, które zostały wyłapane, więc zapoznajcie się z nimi, czy aby przypadkiem Was nie dotyczą
P.S.2 Koliberka jeszcze nie poprawiłem, czekam na oficjalne stanowisko Redwitza...
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
Jezeli to stanowi taki problem i jezeli taka sytuacja byla w przeszlosci to ok mozecie nie zmieniac tego typu i zostawic ten -. Tylko ze to z mojej strony byla zwykla pomylka bo przeciez Unibet w 95% przypadkow daje linie punktowa 185,5 wiec moze troche z rozpedu tak napisalem. Mnie tam na tej nagrodzie pieniezniej od Unibetu nie zalezy chodzi tak naprawde o dobra zabawe, ale jesli traktujecie to jako taka ostra rywalizacje o te kilka zlotych to moze zostac tak jak jest w tej tabeli
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
jako taka ostra rywalizacje o te kilka zlotych
Proszę Cię, walczyć o 50 zł..?:grin: Po prostu doboszowi zmieniałem na minus, więc dziwię się że Tobie mam zmienić na plus... Akurat ja w tych konkursach, w których pomagam, traktuję wszystkich jednakowo, tzn. regulaminowo, no ale tak jak pisałem Redwitz decyduje, mam zmienić, więc tak robię.
Ew.pretensje kierować do Redwitza:razz::grin:
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Analogicznie rozumiem, że mam się cofnąć do fazy grupowej i dodać punkty doboszowi, który też miał ⛔150 za linię punktową ? Czy po prostu dobosz oszukiwał niby, a Koliberek się pomylił ?
Nie pamiętam sytuacji z doboszem. Jak możesz to wklej link do tamtego posta.

O żadnym koleżeństwie nie mam mowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
nie wiem kto tam podlicza te typy ale wielkie graty dla niego. kompletnie bym inaczej wczoraj zagrał a tak musze ratować się dzisiejszymi typami.
 
Do góry Bottom