>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje i niezgodności

W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
 

 


W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.

Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z regulaminem konkursu!
 
T 4,6K

toma55

Użytkownik
Witam .

O ile mi wiadomo to 4 runda turnieju wielkoszlemowego sklada sie z osmiu pojedynkow - 

to jest 1/8 finalu , wiec nie mozna typowac 10 pojedynkow  ... :)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Zgadza się, poprawka już naniesiona w regulaminie :) będziemy po prostu typować te wszystkie 16 spotkań w 4 rundzie i tylko tyle :)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
cytat z dnia 21 maja 2019 16:31 przez misiek_84
Witam

Jak będą rozliczane krecze?? ????


Witam, jeszcze się nad tym zastanawiam i moja propozycja jest taka, że jeżeli będzie krecz w spotkaniu obojętnie w jakiej fazie meczu to rozliczmy to spotkanie tak jakby się nie odbyło czyli 0 punktów, chyba, że macie inne propozycje? Do jutra do 14 zgłaszajcie tutaj jak wolicie i jakie macie rozwiązania na krecz, czy tak jak ja proponuję czy macie inne pomysły? Ostateczną decyzję co do tego podejmę jutro i po 14 pojawi się zapis odnośnie kreczy w regulaminie :) 
 
T 4,6K

toma55

Użytkownik
Witam !

Mysle ze krecze mozna rozliczac jako przegrane/wygrane , zalezy na kogo sie stawialo , przeciez mecz sie rozpoczal . 

To tak jak w boksie - co za roznica czy ktos przegral na punkty czy poddal sie lub przegral przez nokaut ...Co innego walkower .
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
cytat z dnia 22 maja 2019 23:30 przez toma55
Rozumiem ze od 1/8 bedziemy typowac wszystkie spotkania  ...


Tak od 4 rundy typujemy wszystkie spotkania, w 4 rundzie tylko spotkania a od ćwierćfinałów oprócz zwycięzcy w meczu typować będziemy również kto zaserwuje więcej asów i popełni więcej podwójnych błędów
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
W regulaminie w zasadach punktacji doszły 2 nowe podpunkty dotyczące walkowera i kreczu oto one:
  • w przypadku walkowera przed rozpoczęciem spotkania taki typ rozliczony będzie na 0 punktów, obojętnie, który z zawodników się wycofa
  • w przypadku kreczu obojętnie w którym momencie spotkania, taki typ będzie rozliczony na korzyść zawodnika, który awansuje dalej i ci co stawiali jego wygraną otrzymają 1 punkt a ci co postawili na zawodnika kreczującego 0 punktów
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Witam mała informacja dla Wszystkich. Dzisiaj o północy zostaje zamknięty temat z zapisami do konkursu więc kto jeszcze się nie zapisał to serdecznie zapraszam do zapoznania się z regulaminem i do wzięcia udziału w konkursie. Po północy pojawi się temat z meczami do typowania I rundy Roland Garros. Pozdrawiam :)
 
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Cześć, dodałem swój wpis i kupon, czy wszystko jest ok? - było edytowanehttps://forum.bukmacherskie.com/wpis/6850581/
//W regulaminie wyraźnie pisze, że jest zakaz edytowania postów, bo inaczej z góry za wszystkie typy przyznane będzie 0 punktów. Akceptowałeś warunki konkursu i regulamin. Przymknę jeszcze tym razem oko na to, bo mecze zaczynają się jutro ale za kolejne tego typu edycje będzie to konsekwentnie przestrzegane. Miejcie to wszyscy na uwadze ! Jeżeli ktoś coś chce poprawić, to pisze o tym tutaj co i jak i ja mu to edytuję i poprawiam, sami tego nie róbcie, żeby potem nie było żali, że 0 punktów dostaliście. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.         wielki_gracz
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Cześć
Proszę o dodanie w moim poście 2 typów, które zostały omyłkowo pominięte. Te typy to:
Popyrin Al. - Humbert U. 1
Jaziri M. - Otte L. 1

Zgodnie z regulaminem konkursu sam nie mogę edytować a chciałbym żeby te brakujące typy zostały dodane.
Pozdrawiam apil64

//zrobione
 
matelke222 30,3K

matelke222

Użytkownik
Witam zapomniałem dodać screnu kuponu do moich typów. Czy jest możliwość dodania zdjecia do typów?
Screen poniżej...


//zrobione
 
kamasutra10 642K

kamasutra10

Typer
Proszę o dopisanie 1 do typu na mecz Kuzmowa- Cornet.., opuściłem celowo bo pomyliłem z Kuzniecova która już grała gdy typowałem..

//zrobione
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Temat obstawiania spotkań 2 rundy pojawi się dzisiaj wieczorem, między 18 a 21 jak już zakończą się mecze 1 rundy i będzie wiadomo kto z kim gra w następnej, także bądźcie czujni
 
Do góry Bottom