>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje i niezgodności

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ze względu na mocno napięty harmonogram tabela nr 2 pojawi się z opóźnieniem (max. do końca tygodnia). Przepraszam za wszelkie niedogodności! Pozdrawiam!
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Hej rasijskij
W 93 kolejce w spotkaniu Winipeg - Boston
Scheifele zdobył bramke 1 tercja.
Ja or5wz kilku innych forumowiczow nie mamy zaliczonych pkt za strzelca.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Hej rasijskij
W 93 kolejce w spotkaniu Winipeg - Boston
Scheifele zdobył bramke 1 tercja.
Ja or5wz kilku innych forumowiczow nie mamy zaliczonych pkt za strzelca.
Już wszystko poprawione. Poprawki będą naniesione w następnej tabeli. Przepraszam za błąd i dzięki za info!
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Hej rasijskij ,
Proszę o zmianę na under w poniższym spotkaniu
Anaheim Ducks - Winnipeg Jets
Dokładny wynik: 3:1
Under/over: Over
I tercja: Ducks
Strzelec: Scheifele M.
Gotowe!
 
neutralny 474,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Witam rasijskij w 93 kolejce 14 marca trafilem dokladny wynik Minnesota Wild - Dallas Stars, a zostal mi zaliczony jeden punkt. Zwrocilem uwage dopiero w swiezej tabeli, ze mam jedna gwiazdke DW, a wlasnie w tej kolejce udalo mi sie trafic dwa DW. Pozdrawiam.
Poprawione!
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Hej rasijskij , sorry za kłopot ponownie prośba o zmianę na under. Z góry dzięki
Dallas Stars - Colorado Avalanche
Dokładny wynik: 2:2 Colorado
Under/over: Over
I tercja: Colorado Avalanche
Strzelec: Benn
Zrobione!
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
RS powoli dobiega końca. W PO też będziemy sie dalej bawić? Jezeli tak to w tej samej formule czy może coś podobnego co było w &quot;Kubok Gagarina&quot; ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
RS powoli dobiega końca. W PO też będziemy sie dalej bawić? Jezeli tak to w tej samej formule czy może coś podobnego co było w &quot;Kubok Gagarina&quot; ????
Myślałem nad formą palyoffów od dawna, ale wraz z decyzją o przenosinach forum postanowiłem że zabawa skończy się z końcem marca ze względu na dużą ilość ewentualnych niezgodności i błędów które mogą się pojawić na nowej platformie. Podobnie będzie z rankingiem NHL. Wraz z upływem sezonu zasadniczego zakończymy zabawę, a w przyszłym sezonie będziemy bawić się do końca fazy Play off w pierwszym i drugim przypadku (o ile administracja zgodzi się przeznaczyć odpowiednią pulę na nagrody). Miałem to ogłosić niebawem ale skoro zadałeś to pytanie - wyjaśniam już teraz. Pozdrawiam wszystkich!
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Nasza zabawa dobiegła końca. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie ponownie będzie możliwość stworzenia takiej ligi. Tymczasem zachęcam do wpisywania w tym temacie swoich opinii na temat konkursu. Co byście zmienili, co dodali i z czego zrezygnowali. Sam mam kilka pomysłów, ale najpierw chciałbym poznać Wasze zdanie. Pozdrawiam!
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Z takich opcji, które można by włączyć to ewentualnie docenienie trafionego remisu, nawet jeśli będzie inny niż remis w spotkaniu. Jednak u buków remis to zawsze w okolicach 3,5 - 4 więc to dobre kursy więc w lidze również można by to jakoś docenić punktowo. Oczywiście jak da radę to zacząć wcześniej tak jak NHL, nie od grudnia jak w tym sezonie. Może jeśli administracja zaproponuje jakieś opcje nagród to oprócz comiesięcznych rankingów także opcja całosezonowej tabeli.
 
Do góry Bottom