>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

chris7 7

chris7

Forum VIP
W najbliższym czasie na naszym forum będzie coraz więcej prywatnych turniejów, więc powstał taki temat, żeby zachować porządek w zapisach.

W tym temacie można pytać o wszystkie sprawy związane z naszymi turniejami. Tylko oczywiście z rozsądkiem, bo pytania typu: ,,kiedy i gdzie będzie hasło&quot; zostaną usunięte.

Przy każdym opisie turnieju, w którym są prowadzone zapisy , będzie podany link do tego tematu . Proszę skorzystać z tego tematu jeżeli ktoś ma jakieś niejasności związane z turniejem.

Pamiętajcie, rozmawiamy tutaj tylko na tematy naszych turniejów, a nie na wszystkie tematy związane z pokerem !
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Dobra to może ja zacznę.
Chodzi mianowicie o turniej na CrazyPoker a dokładnie o turniej 5$ i 150$ added, mianowicie grałem w tamtym roku ligę w tym roomie i okazało się że wszystkie turnieje zamiast added room ten ustawił na gtd więc myślę że dobrze będzie to sprawdzić przed turkiem żeby nie było potem zdziwienia ????
PS: Dobrze będzie też sprawdzić czy to aby napewno jest freezout bo z tym też u nich problem był ????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Całkiem prawdopodobne, że jest tak jak piszesz, ale sprawdzę to dokładnie przed turniejem buy in . Ustalałem turniej Added , ale widzę , że wszystkie turnieje prywatne z tych co tam są mają formę GTD, więc może nie mogą w inny sposób zorganizować turnieju buy in
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
no ja ze sowjej strony chcialbym pochwalic tutaj osoby zajmujace sie pokerem, bo od niedawna wraz z inwazja nowych modow ten dzial sie mocno rozruszal,widac nowe turnieje, dzial freerol i promocje nie kuleja jak to bylo z pol roku temu, takze duze brawa ????
i oby tak dalej..
 
G 0

grudi81

Użytkownik
Witam. Jestem nowym userem , tak naprawdę w niczym nie zdążyłem się przyczynić do rozwoju tego forum, wiec stad moje. Jakie są restrykcje na turniej forumowe, czy każdy może w nich brać udział, czy są jakieś wymogi postowe czy tym podobne. Proszę o odpowiedz , nie chce się zapisywać, jeśli wasze turniej są tylko dla określonej grupy użytkowników(szanuje to i rozumiem). Jeśli ten temat był gdzieś poruszany, to przepraszam, ale jak wspomniałem, jestem nowym użytkownikiem i nie zdążyłem jeszcze wszystkiego ogarnąć.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Na tą chwilę nie ma żadnych restrykcji postów i turnieje są dla wszystkich zainteresowanych użytkowników forum.
Niektóre turnieje są tylko dla osób rejestrujących się z naszych linków, ale to masz w opisie turnieju jeżeli jest taka sytuacja i zwykle w takim przypadku hasło jest już podane lub nie jest potrzebne.
 
andrews82 53

andrews82

Użytkownik
Jesli mam konto w Euro i wygrana 27.42E to punktow mam zdobyc 274 czy tak jak bylo w turnieju wygrana w dolarach 37.50 to to x10 czyli 375pkt.??? Ktory warunek musze spelnic?
PS. Chodzi mi o te turnieje na Poker-Awards
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Punkty liczone są za wygrane w dolarach, czyli w tym przypadku 375pkt.
W tej sieci też są Freerolle (250$, 500$, 1000$), to jak coś będzie mógł te punkty na to wykorzystać.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Żadnym nadwyżek wypłacać nie można?
Nie wypłacałem z tej sieci jeszcze ani razu.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
To jest ta sama sieć co Bananas Poker. Wygrałem tam kiedyś 55$ z freerolla i trzeba to było obrócić x15. Jednak po rozmowie z LC wystarczył mój depozyt przez mb i mogłem wypłacić kasę bez obracania. Zagadajcie na LC to może i tu tak można;)
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Zagadać można, tylko to nic raczej nie da. Te zasady obowiązują dopiero od niedawna po aktualizacji sieci . Kontaktuję się z osobami z pokerroomu , organizując turniej , więc mam dobre informacje . Jeżeli piszesz o Banans Poker to z tego co wiem , to nie było tam nigdy żadnego obrotu i ograniczeń we Freerollach, miałeś chyba błędne informacje na ten temat.
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Zagadać można, tylko to nic raczej nie da. Te zasady obowiązują dopiero od niedawna po aktualizacji sieci . Kontaktuję się z osobami z pokerroomu , organizując turniej , więc mam dobre informacje . Jeżeli piszesz o Banans Poker to z tego co wiem , to nie było tam nigdy żadnego obrotu i ograniczeń we Freerollach, miałeś chyba błędne informacje na ten temat.
Twierdzili, że wygrane z nocnych Freerolli (200$ o 2 w nocy) trzeba obracać, nie jedna osoba to potwierdzi więc błędnych informacji raczej nie ma.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
witam, gdzie bedzie ten specjalny temat z haslem? 3 min przed turniejem haslo bedzie wiec nie chce nerwowo szukac
 
Do góry Bottom