>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Juan Antonio podał typy wczesniej najwidoczniej wiedząc że nie będzie mial jak podac typów więc podał je w jednym poście.
Pojedynek 6kolejki LM z profem wygrał 4,00 - 3,97.

Nie wiem jaki ma to wpływ na awans z grupy.

KONIEC SPORU !
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Juan Antonio podał typy wczesniej najwidoczniej wiedząc że nie będzie mial jak podac typów więc podał je w jednym poście.
Pojedynek 6kolejki LM z profem wygrał 4,00 - 3,97.

Nie wiem jaki ma to wpływ na awans z grupy.

KONIEC SPORU !
Decyzja podjęta czyli teraz osoba prowadząca CL będzie musiała potwierdzić następną decyzję a mianowicie że zwycięzcą Grupy C został user Belchior89 a nie prof. Mają taką samą liczbę punktów (12) ale sumę trafionego AKO zdecydowanie wyższe ma Belchior89. prof 55,12 - Belchior89 114,2
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ligi nr 1 i nr 5 czyli ligi, którymi ja się zamuję zostana podliczone do jutra do godziny 15.
Wtedy też zostaną podane oficjalne wyniki i poznamy userów, którzy zajęli miejsca na podium, a więc te premiowane nagrodą pieniężną.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ligi nr 1 i nr 5 czyli ligi, którymi ja się zamuję zostana podliczone do jutra do godziny 15.
Wtedy też zostaną podane oficjalne wyniki i poznamy userów, którzy zajęli miejsca na podium, a więc te premiowane nagrodą pieniężną.. ;)
Ligi nr 1 i 5 podliczone, zwycięzcy zostali podani w tematach, w których toczył się konkurs.

W razie pytań i błędów zapraszam na PW.

Zwycięzcom gratuluję, wszystkim, którzy dotrwali do końca dziękuje, a &quot;olewaczom&quot;, którzy przed startem konkursu wykłócali się, że miejsc dla nich zabrakło życzę, aby w żadnym innym konkursie na FB.com nie mogli brać udziału.

Pzdr.. :spokodfhgfh:
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Witam,

Na początek chciałbym podziękować wszystkim Moderatorom Uczty Piłkarskiej. ( W szczególności opiekunowi mojej grupy - Assitalii ???? ) Good Job. :spokodfhgfh:

Mam jeszcze parę pytań . Do kogo i kiedy mamy się zgłosić w sprawie nagrody ? Jakie są warunki obrotu bonusu w Unibet ? Czy w tym sezonie odbędzie się inny konkurs piłkarski ?

Aha, jeszcze jedno. Mógłby ktoś zmienić zwycięzce Grupy C w LM ? Żeby nie było potem niejasności. :spokodfhgfh:
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Mam jeszcze parę pytań . Do kogo i kiedy mamy się zgłosić w sprawie nagrody ? Jakie są warunki obrotu bonusu w Unibet ?
Otoz, zostana wyplacone dopiero po zakonczeniu CALEGO konkursu. Czyli jezeli ktos wygral nagrode w lidze i nic poza tym to i tak poczeka conajmniej do zakonczenia LM i LE.
Do tego trzeba dorzucic oczywiscie czas na nadrobienie zaleglosci w podliczaniu i tabelach jak i nieokreslony czas dla sponsora w ktorym wykona &quot;depozyty&quot;
Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Unibet.com . Wygraną kwotę należy obrócić 3-krotnie o kursie min 1.40 w zakładach sportowych przed dokonaniem z konta gracza jakiejkolwiek wyplaty, badz tez transferem jej do innych produktow. Gra w Supertoto, Kasynie, Grach oraz Pokerze nie jest take wliczana do wymaganego obrotu.
Aha, jeszcze jedno. Mógłby ktoś zmienić zwycięzce Grupy C w LM ? Żeby nie było potem niejasności. :spokodfhgfh:
zrobione.

:spokodfhgfh:
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Podliczone zostały ligi:
1,5 - Assitalia
6,8 - SimonS
3,7 - bam14
2 - Robson United xD

Zwycięzcy zostali wyłonieni, zapraszamy do ostatniej strony tematu (wykaz podium).
W ligach 3 i 7 krótki opis wydarzeń grupowych.


pozd(R)awiam ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Podliczone LE na 1 stronie napisalem kto przechodzi.
Za brak typu oczywiscie -3 pkt, za zwyciestwo 3 , remisow nie bylo.
Jak ktos wygral przewaga 3 punktow to po strzalce pkt, jak najwiekszym AKO to po strzalce AKO.
Troche czasu na ewneualne niejasnosci i sprawdzenie - mysle do niedzieli, poniedzialku i dalej jedziemy z terminarzami etc ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Niestety ale nie widze typow nikiego do 1 kolejki i TBM&#39;a do drugiej wiec po -3 pkt ...
Tylko, że jest źle zaznaczone Klemi - nikifor w ostatniej kolejce, którą to wygrał nikifor ;) Wtedy wszyscy mają po równo, ale nieznacznie lepszy jestem od nikifora.

Nikifor dzięki za rywalizację, emocje były do końca i minimalnie lepszy się okazałem w tej rundzie ;) A przynajmniej tak mi się wydaje, czekam na oficjalne rozstrzygnięcie tej sprawy.
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Tak tylko dla formalności:

02.12 pierwsza kolejka
1/2 Ligi Europejskiej


RTS - Tofinek

Hamburger SV - Rapid Wiedeń (0-1) TYP: 1 (2,55)✅
Bate Borisov - Benfica (1-0) TYP: X (3,60) ⛔
Red Bull Salzburg - Lazio TYP: X (3,25)⛔
Levski Sofia - Villarreal (1-0) TYP: X (3,40) ⛔
FC Timişoara - Ajax (1-0) TYP: 2 (2,75)✅

✅7,01

powinno być:

Hamburger SV - Rapid Wiedeń (0-1) TYP: 1 (2,55)✅
Bate Borisov - Benfica (1-0) TYP: X (3,60) ✅
Red Bull Salzburg - Lazio TYP: X (3,25)⛔
Levski Sofia - Villarreal (1-0) TYP: X (3,40) ⛔
FC Timişoara - Ajax (1-0) TYP: 2 (2,75)⛔

ako trafione: ✅ 9,18

to mówiłem ja, Jarząbek:-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom