>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Witam. Mam pytanie dlaczego wynik meczu 6 kolejki został rozstrzygnięty jako walkower obustronny skoro ja Podalem typy a mój rywal wogole? Mecz Haller -Judo Team. No i nie uwzględniono mnie (Haller) w tabeli ;) Pozdrawiam
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Można to ułatwić, i podliczyć siebie co by tyle roboty jedna osoba nie miała.
U mnie po 11 kolejkach: 20 pkt i w bramkach 28-19
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Chłopaki pasowało by jakąś tabelkę wykminić by mieć jasność przed ostatnimi dwoma kolejkami. Pozwoliłem sobie podliczyć ostatnie 7 kolejek (tj. 14-20 kolejki). Oczywiście są to tylko moje obliczenia, Admin zrobi swoją na zakończenie. Jeśli jakieś błędy by się pojawiły to z góry przepraszam. Pozdro

Drużyna Pkt 1 .Haller 44 2 .Napoli 40 3 .Wielkie Księstwo 39 4 .Mikronezja 38 5 .Rezerwy Rep. 37 5 .Królewscy 37 7 .Dawcy Mocy 33 8 .Chelsea 29 9 .Ruch 19 10 .Judo Team 19 11 .3 in the magic 0 12 .Sznajda 0
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Ja mogę tylko potwierdzić, że u mnie się zgadza wynik jaki podałeś.
Chciałem sam nawet ogarnąć po tej ostatniej kolejce, bo w końcu został ostatni weekend i warto by było jeszcze większe emocje zrobić, ale brakło czasu dzisiaj a do soboty raczej się już nie wyrobię. Szkoda bo w innych ligach widzę regularnie aktualizują.
Pozostaje zostać przy Twojej tabeli, ścisk niesamowity.
3 miejsca premiowane awansem 6 drużyn ciągle w grze :grin:
 
darter 134

darter

Użytkownik
Kursy bierzemy z OddsRinga czy WilliamHilla?
W regulaminie:
&quot;6. Typy oraz kursy bierzemy z oferty bukmachera, który sponsoruje daną ligę.
W przypadku 2 ligi: WilliamHill&quot;
A w pierwszym poscie kolejki: Oddsring.
Jako jedyny chyba w pierwszej kolejce podałem kursy z Willhilla.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak jest, obowiązują kursy wg tego schematu:
1 liga: Winmasters
2 liga: Oddsring
3 liga: Sportingbet
Moja pomyłka, bo kazałem Wam kopiować wg mojego przykładu, ale od 2 kolejki róbcie proszę wg bukmachera, który jest.
pzdr!
Tak więc OddsRing
 
Do góry Bottom