>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

wuzet 0

wuzet

Użytkownik
W takim układzie ja też rezygnuję ze swoich nagród i proszę o przekazanie ich następnemu na liście (A W OGÓLE NIE PODOBA MI SIĘ ŻE W TRAKCIE KONKURSU ZMIENIA SIĘ ZASADY)
pozdrawiam WUZET
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To nie nasza wina, że w strukturach spółki bwin.com zostały wprowadzone poważne zmiany, które dotyczą m.in nagród w konkursach.
Nie wiem dlaczego tak masowo rezygnujecie? Uważam, że to nie jest duży problem dla &quot;przeciętnego&quot; typera wpłacić depozyt i zrobić kilkukrotny obrót. Bwin ma bogatą ofertę, więc jest w czym wybierać.
 
P 23

panrybiaryba

Użytkownik
Rezygnacja dla zasady, nie postępuje się w taki sposób w jaki postąpiło bwin ( z tego co zrozumiałem teraz to zwykły bonus od depozytu). Moją nagrodę za 2 miejsce w 9 kolejce i 41 w klasyfikacji generalnej, jeśli jest taka możliwość, niech bwin przekaże jakiejś fundacji dla osób uzależnionych od hazardu.
 
J 0

jurandos80

Użytkownik
Zauważ że &quot;przecietny&quot; typer nie zawsze wygrywa. Obrócenie kwota wplacona &quot;na sile&quot; w moim przekonaniu mija sie z celem. I po co? Żeby odebrać nagrode? Poprostu podziekuje a Ty możesz tego nie rozumiec. A wracajac do regulaminu to nie mam do Bwin a tym bardziej do Ciebie zadnych pretesji. Wiem że organizatorzy potrafia zmienic regulamin w trakcie zabawy chociaż nigdy sie z tym nie spotkałem. Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Depozyt jest konieczny tylko gdy gracz nic nie wpłacał w ostatnich 6-8 miesiącach. Jak ktoś grał na realną kasę powiedzmy 4 miesiące temu to nagrodę naturalnie otrzyma.
Niech osoby, które rezygnują z nagród jeszcze się zastanowią. Mimo wszystko warto spróbować wysłać login, wpłacić depozyt (nawet minimalny) i dokonać kilku zakładów.
Pozdro.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Cytat:
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;alt2&quot; style=&quot;border:1px inset&quot;&gt; Napisał Tiger32 -&gt;

Witam. Jeśli grałem wielokrotnie na Bwin i dokonałem tam kilka depozytów w ciagu ostatnich lat to musze teraz też dokonywać depozytu aby dostać nagrode?

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Tak
Depozyt jest konieczny tylko gdy gracz nic nie wpłacał w ostatnich 6-8 miesiącach. Jak ktoś grał na realną kasę powiedzmy 4 miesiące temu to nagrodę naturalnie otrzyma
To jak to w końcu jest. Ja dokonałem depozytu 100 zł w listopadzie zeszłego roku, a teraz w lidze typerów wygrałem 75zł więc rozumiem że jednak nie musze nic wpłacać by dostać ten bonus? Pozdrawiam
 
Z 0

zbyszu1962

Użytkownik
p.s bukmacherzy sa ogrywane przez graczy i coraz mniej kasy na na nagrody beda przyznawac a jak juz beda przyznawac w konkursach zrobia schody tak ze ciezko bedzie od nich wydoic kasiore , bo zrobia takie kursy minimalne i obroty zeby jak najmniej graczy zyskalo z konkursow , bylo tak z kasynami free najpierw obroty byly takie ze mozna bylo uskrobac troche kasy a potem wymagania ``kosmiczne obroty`` i juz jest mniejsza szansa uzyskac jakies dobre wygrane, ale zycze wszystkim co obstawiaja zeby wchodzilo i zeby skubali `buczki``
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Osoby, które chcą odebrać nagrodę za listopad muszą wysłać do mnie na PW informacje, iż dokonaliście obrotu i chcecie odebrać nagrodę za ten miesiąc. Przy okazji dopisać login z bwin.
Nagrody nie są dopisywane z &quot;automatu&quot;.
 
B 0

belmondo

Użytkownik
Zdecydowałem, że złożę depozyt równy wartości nagrody wygranej w Lidze Typerów (410 zł). Przelew poszedł juz ponad tydzień temu (Przelew bankowy iPKO). Pieniążków do dzisiaj nie ma na koncie. Napisałem do nich już 2 maile. Zero odpowiedzi z ich strony.
Nie polecam bukmachera !! Oczywiście to mój pierwszy (o ile pieniądze dojdą) i ostatni depozyt u tego buka.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,
Twoje dane mam.
Najwięcej problemów stwarzają osoby, które nie napisały w tytule Liga Typerów. Od rana przeglądam i szukam w skrzynce wszystkich zgłoszeń.
Jedną listę mam prawie na ukończeniu. Druga będzie do 2h i wieczorem wysyłam.
 
Do góry Bottom