>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
michau 84

michau

Forum VIP
W tym temacie proszę wpisywać swoje prośby, pytania dotyczące turnieju. Najpierw jednak przeczytajcie regulamin!
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Ja znowu wychodzę z inicjatywą nagrody dla osoby która osiągnie najwyższy break ;)
Napewno urozmaici to turniej i zawsze to jakiś prestiż. Wystarczy spojrzeć na prawdziwe turnieje snookera w których zdobywca najwyższego breaka jest nagradzany premią finansową
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ja znowu wychodzę z inicjatywą nagrody dla osoby która osiągnie najwyższy break ;)

Napewno urozmaici to turniej i zawsze to jakiś prestiż. Wystarczy spojrzeć na prawdziwe turnieje snookera w których zdobywca najwyższego breaka jest nagradzany premią finansową
Niestety to odpada, ponieważ nie ma tego jak udokumentować. W historii gier nie ma dokładnego wyniku, a screen każdy może sobie zrobić. Zostaje tak jak jest ;)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
A w grupie Ci co zajmą 3 i 4 miejsce będą też jeszcze walczyć o jakieś miejsca dalsze czy kończą tylko na meczach grupowych? Ja będe w tym gronie pewnie, a pograłbym więcej jak kilka meczy..;)
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
mam pytanie odnośnie przerwania meczu spowodowane łączem
co wtedy się dzieje z wynikiem/meczem...ja mam net radiowy i różnie z nim bywa ale niekiedy przytrafia mi się brak neta w trakcie gry...oczywiście czasami zdąrzę wrócic jednak często nie udaję się to...pytam żeby się zorientować co wtedy żeby nie było poźniej nieporozumień że nigdzie w regulaminie o tym nie jest napisane
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
mam pytanie odnośnie przerwania meczu spowodowane łączem
co wtedy się dzieje z wynikiem/meczem...ja mam net radiowy i różnie z nim bywa ale niekiedy przytrafia mi się brak neta w trakcie gry...oczywiście czasami zdąrzę wrócic jednak często nie udaję się to...pytam żeby się zorientować co wtedy żeby nie było poźniej nieporozumień że nigdzie w regulaminie o tym nie jest napisane
Witam.

To już pozostaje w kwestii ugadania się zawodników. Raczej nikt z uczestników turnieju nie będzie miał zamiaru uciekania podczas meczu, a rozłączenie neta to wypadek losowy. Myśle, że w takich sytuacjach powinna decydować osoba, która pozostała na stole aczkolwiek tak jak napisałem na początku w takiej sytuacji zawodnicy powinni uzgodnić miedzy soba co robia z takim frejmem jednak decydujący głos, w przypadku braku porozumienia, przynajmniej w moim mniemaniu powinna mieć osoba, która została w grze.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Myślę, że 64 osoby będą. Najwyżej opóźnimy start o 2-3 dni, nic się przecież wielkiego nie stanie.
Jeżeli jednak nie będzie odpowiedniej liczby osób, turniej naturalnie się odbędzie tylko, że w troszkę zmodyfikowanej formule.
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Myślę, że 64 osoby będą. Najwyżej opóźnimy start o 2-3 dni, nic się przecież wielkiego nie stanie.
Jeżeli jednak nie będzie odpowiedniej liczby osób, turniej naturalnie się odbędzie tylko, że w troszkę zmodyfikowanej formule.
na jakiej podstawie będą rozstawiani uczestnicy ?
Dotychczasowe wyniki we wcześniejszych turniejach czy kompletnie losowo ?
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Zapisy będą trwały do końca tygodnia i po tym czasie postanowimy jak będzie wyglądać drabinka.
Jeśli nie uzbieracie 64 osób proponuję utworzyć 8 grup z których awans uzyskają 4 osoby. W ten sposób wyłonicie 32. Grupy można utworzyć już teraz i kolejno dopisywać następnych chętnych do grup, wydaje mi się to sensownym pomysłem, ponieważ już można by grać eliminację a kolejni chętni poporostu zostaną dopisani i zaczną grę odrazu.
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Jeśli nie uzbieracie 64 osób proponuję utworzyć 8 grup z których awans uzyskają 4 osoby. W ten sposób wyłonicie 32. Grupy można utworzyć już teraz i kolejno dopisywać następnych chętnych do grup, wydaje mi się to sensownym pomysłem, ponieważ już można by grać eliminację a kolejni chętni poporostu zostaną dopisani i zaczną grę odrazu.
Z tego co wiem planowano system pucharowy zgodny z oryginalnymi Mistrzostwami Świata rozgrywanymi w Sheffield
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom