>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, dyskusje, skargi

Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Tutaj można zadawać pytania na temat konkursu, jak również prowadzić dyskusje. Ten temat jest także miejscem na wnoszenie skarg.
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP


yaros tak, wtedy 0.5 punktu.



radzijacek - nie ma takiej potrzeby. Jak ktoś nie poda typów to sam traci szansę na 8 punktów i sam siebie karze. 
 
S 38,5K

scrobek

Użytkownik


Witam chciałbym się upewnić, czy z jednego meczu jest możliwość zagrania dwóch zdarzeń over/under Zawodnik, czy obowiązkowy musi być jedno zdarzenie na handicap, a drugie na under/over zawodnika ?
 
zdar 571

zdar

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 17:50 przez kamila365



Miałam rozpisane normalnie, a po dodaniu odpowiedzi wrzystko jest razem. Jak to poprawić? 


&nbsp;


U mnie było podobnie



Jeśli chodzi o spotkanie Falubazu z Toruniem, chodziło mi o wygraną gospodarzy różnic powyżej 10 pkt, stąd plus przy zielonce, a powinien być minus.
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
cytat z dnia 6 kwietnia 2019 07:14 przez scrobek


Witam chciałbym się upewnić, czy z jednego meczu jest możliwość zagrania dwóch zdarzeń over/under Zawodnik, czy obowiązkowy musi być jedno zdarzenie na handicap, a drugie na under/over zawodnika ?



Podbijam. Nie jest to jednoznacznie określone w regulaminie. Prosimy o odpowiedź.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik


Hmm spróbuje bo czemu nie, najwyżej się nie uda. 



Kolejka: 1

Mecz: Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń

Typ: Get Well Toruń -10.5

Kurs: 1.70 ❌



Chodziło oczywiście o Falubaz -10,5 kurs był prawidłowy i nie było zakładu -10,5 dla Torunia. Niestety napisałem Get Well, błąd za który pewnie zapłacę, trudno. 
 
adrianabch 2,2K

adrianabch

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +16
Do góry Bottom