>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania dotyczące KONKURSU - MLB

misipaq 0

misipaq

Użytkownik
Witam myślę że ten temat się przyda ???? Bo ja ciągle mam pytania a konkretnie nie wiem gdzie je mam pisać więc myslę że sie on przyda ???? Pozdro
 
misipaq 0

misipaq

Użytkownik
Dobra a teraz powaznie juz na temat wiecie kiedy będą nastepne typy?? znaczy sie keidy ebdzie mzona typować i na jakie mecze bo ja juz nei wiem :/ i dlaczego w grupach sa podziały np. gracz1 - gracz2 po co to jest??
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Dobra a teraz powaznie juz na temat wiecie kiedy będą nastepne typy?? znaczy sie keidy ebdzie mzona typować i na jakie mecze bo ja juz nei wiem :/ i dlaczego w grupach sa podziały np. gracz1 - gracz2 po co to jest??

Nastepna kolejke bedzie mozna typować dziś.....na mecze MLB. W grupach są podziały dlatego ze jest to rywalizacja miedzy sobą :!: i 2 najlepszych z grup przechodza dalej :wink:
 
A 0

aero

Użytkownik
Dlaczego mój łaczny kurs wynosi 12,85?Wymnożyliście mi 4 mecze, bez meczu Tampy, który takze trafiłem.

pozdro
 
misipaq 0

misipaq

Użytkownik
Dobra typy typami ale kiedy będą mozliwe ???? ???? bo mi tzreba duzo czasu do analizy meczów... ???? zeby nie bylo ze o 18.30 otworzysz a o 19 jest koniec :p
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Dobra typy typami ale kiedy będą mozliwe ???? ???? bo mi tzreba duzo czasu do analizy meczów... ???? zeby nie bylo ze o 18.30 otworzysz a o 19 jest koniec :p
Typy juz mozna podawać :!: Masz czas do Srody Godz. 19:00 :!:


pozdrawiam
 
A 0

aero

Użytkownik
Ale czy typy maja byc na jutro?Czy mozna naprzykład grac dzisiejsze mecze i będą sie one liczyc do jutrzejszego rozrachunku?
 
D 0

darek

Forum VIP
To jest bezsensu jedni dają sts, drudzy Expekt, 3 z jeszcze innego buka :|

Organizator powinien napisać, że mecze powinno się brać tylko i wyłącznie z jednego buka,przecież te same mecze są a inne kursy :|
8)
proszę odpowiedzieć ;)
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Ale czy typy maja byc na jutro?Czy mozna naprzykład grac dzisiejsze mecze i będą sie one liczyc do jutrzejszego rozrachunku?
Mozesz podac na dzis i one bedą liczyć się do jutrzejszego rozrachunku....Tylko ze jutro nie bedziesz juz mogł podac kuponu :!:

pozdrawiam
 
misipaq 0

misipaq

Użytkownik
Pewnie kolejny &quot;lajcik&quot; i zobaczył ze wczesniej mailes dobre statystyki i tak samo wytypowal z nadzieja ze mzoe mu sie etraz poszczęści... ????
 
misipaq 0

misipaq

Użytkownik
Bez kitu teraz zobaczylem ???? jak to jest dosłownie na zasadzie &quot;kopiuj&quot; &quot;wklej&quot; :] myslę ze damian77 powinien to jakos rozpatrzyc (takie same kursy i identycznie zapisane zespoły wsyztko słowo w słowo tak samo ????
 
A 0

aero

Użytkownik
Nic dziwnego w tym nie ma. Przecież można typować tak samo ???? Każdy ma wolną rękę ???? Zwróciłem tylko na to uwage, bo zdziwiło mnie ze takie same typy.

pozdro for all
 
A 0

aero

Użytkownik
Gorzej ebdzie jak bedzie ktoś typowł tak samo jak osoba z ktorą bedzie rywalizował danego dnia :]
To wtedy będzie remis.

Proponuje, dać taki punkt w regulaminie, ze dwaj zawodnicy grajacy między soba nie moga typowac tak samo. tzn. przynajmniej jeden mecz musi się różnić.
 
Do góry Bottom