>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Polski kobiet i mężczyzn

zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed nami ćwierćfinały.
U Pań 3 ćwierćfinały zostały już rozegrane dziś ostatnia para zmierzy się w ćwierćfinale i chyba najciekawsza - Developres Rzeszów - Chemik Police
Natomiast Panowie rozpoczynają swoje ćwierćfinały już 16 Lutego.

BBTS Bielsko Biała - Aluron CMC Warta Zawiercie
Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
PGE SKRA Bełchatów - Trefl Gdańsk
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia Rzeszów

Zapraszam do typowania.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Developres Rzeszów - Chemik Police

Bardzo ciekawe spotkanie dzisiejszego dnia odbędzie się w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski.
Obecnie chyba dwie najmocniejsze drużyny w Polskiej siatkówce dość szybko zmierzą się ze sobą i jedna pożegna się z marzeniami o Pucharze.
Na ostatnich 7 pojedynków bezpośrednich aż w 6 spotkaniach mecze kończyły się 5 setowymi spotkaniami więc można pójść w over?
Jeśli Chemik grałby u siebie to myślę, że poszedł bym w stronę Chemika ale własna hala po stronie Rzeszowa no jest to lekki handicap w ich stronę.
Moim zdaniem osobiście lekkim faworytem jest drużyna Chemika jednak ja stawiam na przynajmniej 4 sety w tym meczu patrząc na ostatnią historię spotkań obu drużyn.

powyżej 183,5 1,84

Kolejny tie-break w meczu obu zespołów i typ na plus.
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Hej dziś puchar polski.
Bbts- Zawiercie. Myśle, ze Zawiercie nie będzie chciało się bawic w rezerwowy skład w sumie nawet nie maja rezerwowego składu, bo każdy o niego walczy. Każdy chce grać teraz jak najlepiej, bo zbliżają się playoffy. Wiec under 88.5 powinno wejść po kursie2.05.
Nie porównujmy 1 ligi do plusligi bo to jes przepaść.
Visla Bydgoszcz - JSW. Tu idę w under 3.5. Myśle ze fornal dziś pogra, żeby unormować swoją formę, a raczej podbudować się mentalnie. Szalacha na środku tez dobrze sobie radzi. No i rozgrywający, tu będzie przepaść. Życzę sobie i Wam żeby dzisisj typy były trafione
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Hej dziś puchar polski.
Bbts- Zawiercie. Myśle, ze Zawiercie nie będzie chciało się bawic w rezerwowy skład w sumie nawet nie maja rezerwowego składu, bo każdy o niego walczy. Każdy chce grać teraz jak najlepiej, bo zbliżają się playoffy. Wiec under 88.5 powinno wejść po kursie2.05.
Nie porównujmy 1 ligi do plusligi bo to jes przepaść.
Visla Bydgoszcz - JSW. Tu idę w under 3.5. Myśle ze fornal dziś pogra, żeby unormować swoją formę, a raczej podbudować się mentalnie. Szalacha na środku tez dobrze sobie radzi. No i rozgrywający, tu będzie przepaść. Życzę sobie i Wam żeby dzisisj typy były trafione
A właściwie czemu nie porównujmy? W wielu dyscyplinach drużyny w niższych poziomów rozgrywkowych sa w stanie nawiązać wyrównana walkę z drużynami z najwyższej klasy. Pod koniec grudnia grane były mecze towarzyskie gdzie Bielsko ograło Cuprum Lubin, a Norwid wygrał z Będzinem. Z tym samym Będzinem, który urwał punkty Aluronowi w lidze ostatnio. W czym BBTS, który ma świetny bilans w I lidze, ma być gorszy od takiego Będzina? Nazwiska obu drużynach z Tauron I Ligi mniej medialne, najbardziej znani Masny, Gryc czy Kapelus, ale jest tam wielu ciekawych zawodników, którzy potrafią grać w siatkówkę. Dla nich to dodatkowa motywacja, a dla Plus Ligowców najważniejsze będą play-off’y mimo wszystko.
Ja probuje tak:

BBTS vs Aluron
Typ: BBTS +2.5 seta
Kurs: 2.15, etoto

Visła vs Jastrzebski
Typ: powyżej 138.5 punktu
Kurs: 1.89, etoto
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A właściwie czemu nie porównujmy? W wielu dyscyplinach drużyny w niższych poziomów rozgrywkowych sa w stanie nawiązać wyrównana walkę z drużynami z najwyższej klasy. Pod koniec grudnia grane były mecze towarzyskie gdzie Bielsko ograło Cuprum Lubin, a Norwid wygrał z Będzinem. Z tym samym Będzinem, który urwał punkty Aluronowi w lidze ostatnio. W czym BBTS, który ma świetny bilans w I lidze, ma być gorszy od takiego Będzina? Nazwiska obu drużynach z Tauron I Ligi mniej medialne, najbardziej znani Masny, Gryc czy Kapelus, ale jest tam wielu ciekawych zawodników, którzy potrafią grać w siatkówkę. Dla nich to dodatkowa motywacja, a dla Plus Ligowców najważniejsze będą play-off’y mimo wszystko.
Ja probuje tak:

BBTS vs Aluron
Typ: BBTS +2.5 seta
Kurs: 2.15, etoto

Visła vs Jastrzebski
Typ: powyżej 138.5 punktu
Kurs: 1.89, etoto
Okej kapelus stary dziadek, gdzie będzie miał problem żeby skończył atak ? Gryc który grzeje ławę, bo gra rosyjski atakujący ? Tylko, ze cuprum skład rezerwowy ma właśnie na poziomie 1ligi.. Od bedzina wcale nie musza być gorsi, ale co to da ? Bez spamu, zobaczymy po meczu kto miał racje

mecze towarzyskie a puchar polski to raczej duża różnica
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
W obu dzisiejszych meczach wyniki inne niz 2x 3:0 beda zaskoczeniem.
Z przytoczonych wyzej Masny , Gryc , Kapelus tylko Masnego mozna uwazac za kogos konkretnego. Gryc byl zmiennikiem w najslabszych druzynach Plus Ligi wiec nie ma o czym gadac.
Przepasc w skladach bardzo duza i jak dla mnie tylko zlekcewazenie rywala moze tutaj dac szanse tym slabszym na seta.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Okej kapelus stary dziadek, gdzie będzie miał problem żeby skończył atak ? Gryc który grzeje ławę, bo gra rosyjski atakujący ? Tylko, ze cuprum skład rezerwowy ma właśnie na poziomie 1ligi.. Od bedzina wcale nie musza być gorsi, ale co to da ? Bez spamu, zobaczymy po meczu kto miał racje

mecze towarzyskie a puchar polski to raczej duża różnica
Wyglada na to, ze wyjdzie na Twoje ;) dysproporcja jednak bardzo duża, jestem mimo wszystko trochę zaskoczony
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Wyglada na to, ze wyjdzie na Twoje ;) dysproporcja jednak bardzo duża, jestem mimo wszystko trochę zaskoczony
Jednak wyszło na moje, zal patrzeć na fornala. Co z nim się dzieje, tak samo halaba, nie wspomnę o szalpuku. Maja zjazd totalny formy. Jutro przygotuje tez jakieś fajne typy. Pozdrawiam
 
N 336

nafciarz9

Użytkownik
Ja dziś widzę raczej pewne zwycięstwo ekipy z Bełchatowa, dlatego gram 1, oraz -1,5 seta. W ostatnim czasie forma zdecydowanie wzrosła w całym zespole, a bardzo dużo wniosło dołączenie do gry Sandera. W Gdańsku nienajlepsza sytuacja na środku oraz przyjęciu, ponieważ brakuje zmienników ogranych na wysokim poziomie, W dodatku Lipiński na początku sezonu prezentował się zdecydowanie lepiej niż obecnie.
W drugim meczu powinna wygrać ZAKSa, ale kurs jest nieadekwatny do ryzyka, dlatego z tego spotkania gram na Resovie +13,5 punkta, oraz Over 175,5. W ostatnim czasie staram się nie grać na overy punktowe, ale w tym meczu moim zdaniem linia jest ustawiona zdecydowanie za nisko. (wystarczą np. 4 sety 25:19). ZAKSa jest bardzo poukładanym zespołem i w najwyższej formie może pokonać wszystkie zespoły w Polsce, ale Resovia już pokazała w tym sezonie, że można pokonać ZAKSe, a handicap +13,5 pkt może wejść nawet przy 3:0 dla ZAKSy i wynikach (np. 25:20, 25:20 i 25:22). Wszystkie typy zagrane w STS i Fortunie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
P 91

piotras1990

Użytkownik
Przekornie zagrałbym na Gdańsk z Bełchatowem. To tylko jeden mecz, który decyduje o tym, czy grasz dalej czy nie. Co prawda faworytem są oczywiście bełchatowianie, ale jakoś czuje pismo nosem, że Gdańsk sobie poradzi :) Kurs ponad 2,90 w BetX mocno kusi :)
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Ja dziś idę w stronę over 3.5 seta w meczu Skra-Gdańsk. Moim zdaniem Gdańsk dzisiaj to wygra, wlazly będzie szaleć na ataku, to jego hala. Uważam, ze to może być ciężki mecz.
zaksa-resovia. 1.18 kurs na zakse ?Pojechali po bandzie, przy tak grającej resovii. Dodam, ze resovii odpowiada ta hala, a formę maja teraz bardzo dobra, wiec over 3.5 po kursie 1.75 jak najbardziej. Nie szedłbym tutaj w małe punkty, bo wiemy ze resovia lubi przegrać sety do 15. Kaczmarek lubi się ostatnio zaciąć, a butryn ogień cały czas. Fabian bardzo dobrze rozgrywa takie spotkania, a pamiętajcie żeby byli w pucharze polski to właśnie sovia musiała ugrać 2 sety w zaksie. Na pewno to nie będzie taki prosty mecz jak wystawione są kursy.

co lipa dzisiaj pograł to szok 😁😁 słabiutka Skra
Rzuciło mi się w oczy szerszeń powyżej 10.5 pkt. Jeżeli zakładamy ze będą cztery sety to powinen pokryć ta linie bez żadnego ale..
 
Ostatnia edycja:
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Halo halo? Co taka cisza?

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Zawiercie

Początkowo miało iść 3:0 ZAKSA ale kurs jest w granicach 1.6 już więc nie warto. Wszystko przez to że mówi się o drobnych urazach i chorobach w drużynie Zawiercia, ale kto co i kiedy? Nie wiemy.
ZAKSA mega w gazie, też drobne urazy były (Kaczmar i Semieniuk jak dobrze pamiętam).
Jest to Puchar , ZAKSA ma w świadomości że jutro gra Finał i czy będą chcieli się żyłować i zlać Zawiercie czy wygrać spokojnie 3:0/3:1?
Stawialbym tutaj Zawiercie +17.5 pkt @1.90 , jest to duże handi i jeśli nie odlecą w jakimś secie z 10pkt+ powinni pokryc
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Mnie dziś kusi Jastrzębie. Gdańsk był rewelacja sezonu zasadniczego ale oni do konca grali na maksa, musieli bronić 3 pozycji do ostatniego spotkania.

Jastrzębie juz od kilku tygodni sobie grało na luzie, mogli na spokojnie celować z formą w ten weekend. Zapewne też zdają sobie sprawę ze to może być ich jedyna szansa w tym roku na trofeum - Zaksę w jednym meczu można naruszyć

Jastrzębie @1,8
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Mnie dziś kusi Jastrzębie. Gdańsk był rewelacja sezonu zasadniczego ale oni do konca grali na maksa, musieli bronić 3 pozycji do ostatniego spotkania.

Jastrzębie juz od kilku tygodni sobie grało na luzie, mogli na spokojnie celować z formą w ten weekend. Zapewne też zdają sobie sprawę ze to może być ich jedyna szansa w tym roku na trofeum - Zaksę w jednym meczu można naruszyć

Jastrzębie @1,8
Gdzie moge 1.8 brac ? Wszedzie 1.6 z kawalkiem ewentualnie
 
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
Gdzie moge 1.8 brac ? Wszedzie 1.6 z kawalkiem ewentualnie
Sts 1,8 Unibet 1,77 fortuna 1,75. Widać że komuś nie chciało się w porównywarkę spojrzeć.

Co do samego spotkania to nie byłbym taki pewny zwycięstwa JW. Fornal odpadł. Louati i Szymura z drobnymi urazami i cholera wie czy mogą grać na 100%. W ostatnim meczu z konieczności Bucki grał na przyjęciu. Kampa to na rozegraniu faluje, a na plus u niego to tylko zagrywka. A Trefl ambitna, zdescyplinowana drużyna i tak naprawdę z fajnym wyjściowym składem. Lipiński ostatnio wrócił do świetnej formy z początku sezonu. I jak Reichert dotrzyma kroku to są w stanie to wygrać. Nie raz pokazywali że mogą pokonać niby lepsze drużyną na papierze. Może ktoś wypomni mi że JW dwa razy wygrał z Treflem, ale to bym okres gdzie JW grał mega siatkówkę i raczej tego okresu nie mieszałbym z dzisiejszym meczem i ich aktualną dyspozycją, która stoi pod znakiem zapytania. Uważam że Trefl nie raz pokazywał że potrafi się zmotywować do danego ważnego meczu, a biorąc pod uwagę że to tylko jeden mecz i może zadecydować dyspozycja dnia to kurs 2,25 w Lvbet uważam za value warte uwagi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka - Puchar Polski
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel vs Trefl Gdańsk
Typ: Jastrzębski handicap punktowy - 2.5
Kurs: 1.90 75 vs 59
Bukmacher:
sts

Analiza:

Czesc Wszystkim!

Czas zaczac rozgrywki półfinałowe Pucharu Polski. Prawdę mówiąc nie miałem określonych typów na żadne ze spotkań i czekałem na kursy i ofertę bukmacherów. Doczekalem się, a mój wzrok przykuły bardzo wyrównany rozkład na spotkanie popołudniowe.
Zanim zdecydowałem się zagrać na czyste zwycięstwo Jastrzebskiego to kursy zdążyły już nieco spaść, wiec pójdę w handicap punktowy w całym meczu. Dwumecz w lidze zdecydowanie na korzyść Jastrzębia, bilans w setach 6:1 i oba spotkanie zdominowane. Teraz czasy trochę się zmieniły i niby może to być dobry czas dla Trefla żeby wziąć rewanż, jednak ja upatruje ponownego zwycięstwa faworyta. Nie trafiają do mnie argumenty, ze zabraknie Fornala, wszak w poprzednich dwóch starciach tez go nie było. Mało tego, w Gdańsku grał wtedy Mika i był najlepszym punktującym drużyny w starciu w Ergo Arenie. Jeżeli mówimy zatem o jakikolwiek osłabieniu to owszem, ale raczej po stronie Trefla.

Dla każdej z tych drużyn to jest bardzo dobre przetarcie przed faza play-off, ale przede wszystkim to Jastrzebiu powinno zależeć na dobrym wyniku i nakręceniu się przed meczami z Aluronem. Trener Gardini wciąż ma otwarta rywalizację na kilku pozycjach i każdy zawodnik musi dać z siebie wszystko w najbliższych meczach żeby wywalczyć pierwszy skład.

Trefl z kolei będzie miał na pewno trudniejsza przeprawę w fazie play-off i być może w dzisiejszym meczu nie zobaczymy takich 110%, chociaż motywacji na pewno nie zabraknie. Głębia składu jest nieco mniejsza, brakuje dobrej rotacji na przyjęciu, a Mariusz Wlazly ma już swoje lata - to może się odbić w dalszej części sezonu.

Mecz rozgrywany będzie na hali w Krakowie, rozmiarem na pewno bliżej jej do tej w Jastrzebiu niż do Ergo Areny, moim zdaniem neutralny grunt będzie faworyzował podopiecznych Andrei Gardiniego, bo Trefl zdecydowanie gorzej spisuje się na wyjazdach.

Powodzenia ;)

Dorzucam:

Pablo Crer poniżej 10.5 punktu, 1.76, etoto
4 punkty
Mariusz Wlazly poniżej 20.5 punktu, 1.85, etoto 7 punktów, fatalny mecz Mariusza

linie bardzo wysokie, najwyższe spośród bukmacherów, których sprawdzałem. Ewidentnie mamy poszukiwania długiego meczu, zwłaszcza przy typie na Mariusza, ale ostatnie dwa starcia to 3 i 4 krótkie sety. Wlazly żeby punktować na takim poziomie potrzebowałby naprawde mnóstwo piłek, a to Lipiński jest liderem w ataku.
Crera bardzo cenie, ale trudni rywale po drugiej stronie siatki plus mocna zagrywka Jastrzębia to środowisko, w którym aż tylu punktów może nie zdobyć. Zazwyczaj oscyluje w granicach 9 na mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
Do góry Bottom