>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe turnieje snookerowe (Shoot-Out, CLS i inne)

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wczoraj zakończył sie pokazowy turniej WSS w Portugalii.

W finale spotkali się.. John Higgins i Shaun Murphy.. ;)

Tym razem lepszy okazal się Anglik i pokonał Szkota 6-2 stając się tym samym pierwszym zwycięzcą cyklu World Series of Snooker w tym sezonie.



Nasz reprezentant, aktualny Mistrz Polski Michał Zieliński odpadl juz na samym początku, przegrywając wszystkie swoje mecze. Kolejno:
z Ryanem Day&#39;em 0-4
z Lasse Munstermann 1-4
i z Garym Brittonem 2-4
Fatalny występ Mistrza Polski nie przeszkodził jednak by jego koledzy komentujący WSS w Eurosporcie zachwycali się, o zgrozo, tym jak udalo mu się znakomicie wypozycjonować w jednym z frejmów bile białą na bile brązową zapraszając wszystkich by obejrzeli w miarę możliwości to fantastyczne zagranie.. Cóż.. :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Turnieje pokazowe / WSS / Pro Challenge Series
Startuje Jiangsu Classic - pokazowy turniej snookerowy.

Jiangsu CLASSIC odbędzie się w dwóch miejscach. Faza grupowa i półfinały odbędą się w Nanjing w dniach 4-6 czerwca, a finał w Wuxi - 7 czerwca.

W turnieju weźmie udział 12 zawodników, podzielonych na następujące grupy:

Grupa 1

Ding Junhui
Ryan Day
Mark Allen
Peter Ebdon
Stephen Hendry
Li Hang Wildcard

Grupa 2

Shaun Murphy
Ali Carter
Joe Perry
Mark Selby
Marco Fu
Jin Long

Z każdej grupy do półfinałów awansują po dwóch najlepszych zawodników.

Kursy wystawione przez BAH:

 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Myślę, że warto zastanowić się nad typowaniem w tym turnieju Azjatów. Przed własną publicznościa i kiedy zawodnicy z Wysp nie będą grali na 100% możliwości bardzo możliwe są dobre występy Chińczyków, a kursy na pewno zachęcają.
Jeżeli chodzi o formę poszczególnych zawodników, to trudno cokolwiek wyrokować. Dla snookerzystów teraz jest okres wakacji, a jak wiadomo podczas wakacji z formą może nie być najlepiej dlatego warto poszukać niespodzianek po niezłych przelicznikach.
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Gra ktoś w ogóle coś z tego turnieju?
Myślę, że opłaca się stawiać na Selbiego, który ten turniej traktuje bardzo poważnie, co podkreśla w swoich wypowiedziach i będzie chciał się zrewanżować Dingowi za porażkę w w finale w ubiegłym roku. Z rana pokonał Cartera i myślę, że powinien się rozprawić także z Jin Longiem, który przegrał swój pierwszy pojedynek. Alli także zmierzy się się z tym samym chińczykiem i myślę, że również powinien wygrać.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
1 runda turnieju właśnie się zakończyła, wyniki, szczerze powiem, do przewidzenia:

Table 1

Ding Junhui 1-2 Li Hang
Mark Allen 2-0 Stephen Hendry
Ryan Day 2-0 Peter Ebdon
Ding Junhui 2-1 Stephen Hendry

Table 2

Shaun Murphy 2-0 Jin Long
Joe Perry 0-2 Marco Fu
Ali Carter 0-2 Mark Selby
Shaun Murphy 2-0 Marco Fu

Widać, że tak jak wspomniałeś Selby traktuje ten turniej poważnie, podobnie Murphy i myślę, że na nich w meczach z Longiem i Perrym warto postawić.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
W takich turniejach to wolałbym nie typować, a tym bardziej obstawiać... Napewno nie za grubszą kasę, dla zabawy można grać. Taki turniej to prawdziwa loteria, i według mnie ciężko wskazać komu &quot;zależy&quot;. Jest to turniej pokazowy, za wygrane zawodnicy nie otrzymują grubej kasy, nie walczą o ranking, o prestiż i do tego taka mała ilość rozgrywanych fream&#39;ów. Wystarczy pomylić się 2 razy i mecz przegrany:-D Takie zawody to można sobie pooglądać jeśli ma się dostęp i cieszyć tą wspaniałą grą.

Pozdrówki:spokodfhgfh:
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Moje typy co do Selbiego i Cartera sprawdziły się. Jednak tak jak pisze ryba ciężko jest to kogokolwiek typować, gdyż po pierwsze nie każdy z zawodników przykłada się do tego turnieju, a po drugie spotkanie trwa do 2 wygranych freimów, czyli czysty przypadek lub odrobina szczęścia może zdecydować o wyniku meczu.
Coś mi mówi, że w finale będzie rywalizował Selby z Li Hangiem, dlatego gdy będę na kogoś stawiał to napewno na któregoś z tych panów.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zgadzam się z wami, takie pokazówki można poobstawiac sobie jedynie dla zabawy.

Jutro kolejny dzień turnieju. Poniżej przedstawiam zestaw par + kursy:

 
porky 104

porky

Użytkownik
A ja na dzisiejszy wieczór polecam typy na Marka Selby&#39;ego, który gra z Perry&#39;m i Marco Fu, którego przeciwnkiem będzie Long. Ciężko tu pisać jakiekolwiek analizy, bo o ile w pierwszym meczu mamy dwóch znanych zawodników w światku snookerowym, o tyle drugi mecz to solidny Fu i mało komu znany Long. Mark Selby podobnie jak Murphy to gracze, którzy w mojej opinii podchodzą do każdego meczu grając najlepiej jak potrafią, nie są to ludzie typu &quot;Rakieta&quot;, który potrafi dosłownie olać taki mecz ze względu na przeciwnika i rangę turnieju. Selby niejednokrotnie pokazywał, że potrafi się skoncentrować nawet w tych turniejach mniej ważnych, a nawet pokazowych. Jego przeciwnik - Joe Perry - na pewno tanio skóry nie sprzeda, bo on raczej też należy do tych &quot;walecznych&quot; zawodników, ale uważam, że Mark jest po prostu lepszym zawodnikiem i w końcowym rozrachunku to on wyjdzie zwycięsko z tej potyczki. ;)
Jeżeli chodzi o pojedynek Fu - Long, to zbyt wiele nie napiszę tutaj... Marco Fu w pierwszym meczu pokonał właśnie Perry&#39;ego dość pewnie, bo 2-0. Chińczyk natomiast dostał bęcki od Murphy&#39;ego, niestety nie miałem jeszcze okazji widzieć w akcji tego zawodnika i ciężko mi cokolwiek o nim pisać... Traktuję go jak jeszcze gracza, który jeszcze nie dorósł do wygrywanie z najlepszymi i dlatego uważam, że zawodnik z Hong Kongu powinien ten mecz wygrać bez problemów.
Oczywiście w obu tych przypadkach jest jeden minus.. ???? A mianowicie to, że mecze rozgrywane są tylko do zwycięśkich 2 partii... Jak dla mnie organizatorzy troszkę przesadzili, bo jest to naprawdę mało.. Nawet jeżeliby zwiększyli do 3 wygranych fame&#39;ów byłaby to już duża różnica..

Ale mam nadzieję, że wszystko rozegra się po mojej myśli. ????
Pozdrawiam fanów SNOOKERA. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W 2 rundzie bylismy świadkami kilku zaskakujących rezultatów:

Table 1

Ryan Day 2-0 Mark Allen
Peter Ebdon 1-2 Li Hang
Ding Junhui 2-1 Mark Allen
Ryan Day 1-2 Li Hang

Table 2

Ali Carter 2-1 Joe Perry
Mark Selby 2-1 Jin Long
Shaun Murphy 0-2 Joe Perry
Ali Carter 2-1 Jin Long


Kolejny dzień turnieju przyniósł nastepne ciekawe rozstrzygnięcia:

Table 1

Peter Ebdon 1-2 Stephen Hendry
Ryan Day 2-1 Stephen Hendry
Ding Junhui 2-1 Peter Ebdon
Mark Allen 2-0 Li Hang

Table 2

Mark Selby 1-2 Marco Fu
Ali Carter 0-2 Marco Fu
Shaun Murphy 2-0 Mark Selby
Joe Perry 2-1 Jin Long

Table 1

Stephen Hendry 2-0 Li Hang
Mark Allen 2-0 Peter Ebdon
Ding Junhui 2-0 Ryan Day

Table 2

Marco Fu 2-0 Jin Long
Joe Perry 2-1 Mark Selby
Shaun Murphy 2-1 Ali Carter

Dzisiaj odbędą się mecze półfinałowe turnieju Jiangsu Classic, w których to zmierzą się Marco Fu z Ding Junhuiem i Shaun Murphy z Markiem Allenem.
Ten pierwszy pojedynek zakończył sie przed chwilą. W pojedynku Azjatów lepszy okazal się Chińczyk Ding i to on zagra w finale. Drugie spotkanie półfinałowe rozpocznie się o godzinie 13:30, a kursy na ten mecz wyglądają następująco:

 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W drugim meczu półfinałowym Shaun Murphy uległ Markowi Allenowi 2-5 i to rewelacja zakonczonych nie tak dawno MŚ zagra w finale z ulubieńcem chińskich kibiców Ding Junhuiem.

Kursy na spotkanie finałowej turnieju Jiangsu Classic wyglądają tak:


Myślę, że zwycięsto Allena jest jak najbardziej możliwe. Kurs na Dinga to 1.50 zapewne tylko dlatego, że gra u siebie i moim zdaniem jest on mocno zaniżony. Polecam grę na Irlandczyka z Północy po 2.35.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jiangsu Classic dobiegl końca. Turniej wygrał Mark Allen, pokonując w finale, ku rozpaczy chińskiej widowni Ding Junhuia aż 6-0!

Potwierdził tym samym, że jest w naprawde dobrej formie i powoli trzeba będzie się z nim liczyć podczas każdych zawodów, zarówno tych rankingowych jak i pokazówek.

Tak jak pisałem w poście powyżej kurs 2.35 na Irlandczyka z Północy był zdecydowanie zawyżony i można było na tym skorzystać.
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
hmm ktoś coś wie może więcej na temat dzisiejszych meczów snooka, konkretniej chodzi mi o Daya i Williamsa czy warto ich zagrać ???? ? z tego co wyczytałem to w turnieju &quot;6 Red World GP&quot; grają tylko z 6-ioma czerwonymi bilami, zresztą tak w tytule turnieju jest podane i nie wiem czy warto zagrać w takim przypadku na Ryana z Saenla i Marka z Un-noohem :-| ?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Jak na takie kursy to można grać, tylko tutaj już jest większe prawdopodobieństwo &#39;przypadku&#39;, że wygra ten słabszy. Z prostego powodu - potrzeba mniej punktów do zwycięstwa we frejmie. 5 czerwonych z wysokimi kolorami i już frejm wygrany. Leciutko można wziąć Day&#39;a i Williamsa.
 
czapek 0

czapek

Użytkownik
Zerknijcie na gościa Issara Kachaiwong. Swail&#39;a do 3 White&#39;a do 1 Perrego do 3.
Możliwe że to przebłysk ale coś w nim musi być.
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
Zerknijcie na gościa Issara Kachaiwong. Swail&#39;a do 3 White&#39;a do 1 Perrego do 3.
Możliwe że to przebłysk ale coś w nim musi być.
hmm a może po prostu dobrze mu teraz idzie, wiadomo w tym turnieju jest tylko 6 czerwonych bil , więc szanse są wyrównane ???? max break wynosi tutaj 75 ???? śmiesznie to wygląda, ale 6 red bil robi swoje :jezora:
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Zerknijcie na gościa Issara Kachaiwong. Swail&#39;a do 3 White&#39;a do 1 Perrego do 3.
Możliwe że to przebłysk ale coś w nim musi być.
Jak dla mnie nic nadzwyczajnego... Kachaiwong jest Tajlandczykiem, a w Tajlandi najabardziej popularny snooker jest na 6 czerwonych. Przy takiej liczbie czerwonych cała gra się zmienia, inne otwarcia, sposób rozgrywania breaka, otwierania pozostałości trójkąta. Gdyby snooker przeszedł rewolucję i w Main Tourze grałoby się na 6 czerwonych, dominowaliby zawodnicy z Tajalndii, przez kilka najbliższych lat dopóki brytyjczycy by się nie przestawili.
Temat ten był już poruszany bez Rafała Jewtucha i Przemka Kruka.

Już nie pamiętam kto to z Federacji wysynął prpozycje zmniejszenia bil czerwonych do 6, jednak taka idea nie ma szans powodzenia... No i dobrze:-D
 
Do góry Bottom