>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PORADNIK: Jak ominąć blokowanie stron - cz. 2

mark 2,3K

mark

Forum VIP
Jak ominąć blokowanie stron?
Sposobów na ominięcie blokowania stron jest kilka.
1. Ręczna zmiana serwera DNS w systemie operacyjnym Windows
Windows XP: Panel sterowania &gt;&gt;&gt; Połączenia sieciowe &gt;&gt;&gt; klikamy PPM na połączeniu i wybieramy Właściwości &gt;&gt;&gt; zaznaczamy Protokół internetowy TCP/IP (v.4) i klikamy przycisk Właściwości &gt;&gt;&gt; wpisujemy ręcznie adres serwera w sekcji &quot;Użyj następujących adresów serwerów DNS&quot;
Windows 7: Panel sterowania &gt;&gt;&gt; Centrum sieci i udostępniania &gt;&gt;&gt; wybieramy nasze połączenie np. Połączenie lokalne &gt;&gt;&gt; w otwartym oknie Stan połączenia wybieramy Właściwości &gt;&gt;&gt; Protokół internetowy w wersji 4 (TCP/IPv4) i klikamy przycisk Właściwości &gt;&gt;&gt; wpisujemy ręcznie adres serwera w sekcji &quot;€žUżyj następujących adresów serwerów DNS&quot;
DNSy:
Google DNS:
8.8.8.8 (Podstawowy)
8.8.4.4 (Zapasowy)
OpenDNS:
208.67.222.222 (Podstawowy)
208.67.220.220 (Zapasowy)

2. Zmiana DNS zewnętrznym programem.

Do takich programów należy m.in program Public DNS Server Tool
3. Wykorzystanie pliku HOSTS:
Można wpisać nowy adres IP domeny do pliku HOSTS, dzięki czemu będziemy mieć dostęp do strony. Adres IP domeny pobierany jest od razu z pliku HOSTS, bez wykonywania zapytań do serwera DNS np. 185.9.101.1 unibet.com

4. Program do zmiany IP, czyli popularny VPN
Taki program zmienia nam adres z IP z polskiego na zagraniczny np. z Wielkiej Brytanii.
Do takich programów należy m.in https://nordvpn.com/
5. Zmiana DNS na telefonie komórkowym z systemem android.
Pobieramy i instalujemy aplikację DNSet (lub płatna wesja DNSet pro).
Zmiana DNS na routerze.
Większość z nas korzysta z routerów np. TP-LINK. Aby nie zmieniać na każdym urządzeniu adresów DNS można jednorazowo i szybko zmienić je na routerze. Wówczas zaoszczędzimy sobie zabawy z telefonem, tabletem czy każdym komputerze.
Poniżej instrukcja jak to zrobić, raptem 90 sekund roboty
1. Wpisujemy w przeglądarce adres IP routera: 192.168.1.1 (taki jest w standardzie). Ja sobie zmieniłem na 192.168.2.1, ale to nie ma znaczenia.
2. Szukamy zakładki DHCP Server, a następnie DHCP Settings. (zakładki i nazwy mogą się różnic w zależności od modelu routera. Generalnie zakładka musi mieć w nazwie coś związane z DHCP).
3. W polu DNS serwer wpisujemy 8.8.8.8 oraz jako drugie 8.8.4.4
4. Zapisujemy ustawienia i ponownie uruchamiamy router.
5. Możemy otworzyć sobie browar i surfować po stronach
Zmieniłem DNS, a strona dalej nie wyświetla się? Co zrobić?
Przyczyną może być zapisane w pamięci podręcznej stare DNSy, które są odczytywanie jako pierwsze.
Czyszczenie Cache DNS
1 sposób:
Uruchamiamy Wiersz polecenia i wpisujemy komendę: ipconfig /flushdns
Komunikat z informacją o niepowodzeniu oznacza, że nie jest uruchomiona usługa Klient DNS.
2 sposób:
Program: DNS Jumper
Umożliwia zmianę adresów DNS (automatyczne lub ręczne), czyszczenie cache DNS, test prędkości serwerów.
Kontynuacja tematu &gt;&gt;&gt;&gt; https://forum.bukmacherskie.com/threads/poradnik-jak-ominac-blokowanie-stron.146655/ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Zmiana DNS nic nie daje.

Z przeglądarek na pewno zadziała Brave z private tor window.
Hola VPN też daje radę. Nie grozi mi ban za różne adresy?
 
ranczo0123 483,1K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Na telefon z androidem polecam &quot;DNS Changer&quot;. W zupelnosci wystarczy do unikniecia blokowania stron. Co do komputera to sposob numer jeden (ten pierwszy od gory) spokojnie ogarnia kwestie blokowan.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik


tylko opera dziala w szwajcari bet365 smiga po powrocie do pl kuku szybka instalka opery VPN  I znow smiga
 
S 0

sealion96

Użytkownik
W jaki sposob wyplacic wygrane z blokowanego kasyna, ktore nie akceptuje graczy z Polski? Przeciez w razie wyplaty i tak bedzie potrzeba wyslania dokumentow (dowod, miejsce zamieszkania itp.).
 
P 25

pyjter_zoom

Użytkownik
Odkurze temat... 
Najtańszym i najlepszym sposobem jest kupienie sobie VPS z angielską lokacją "Cheap VPS UK" Wpisać u wujka google. 
Za 15zł macie serwer fizyczny w Anglii czy tam gdziekolwiek w UK i żadne skrypty lokalizacyjne nie zadziałają...
Są dwa sposoby albo instalujecie sobie jakieś środowisko graficzne lekkie jak LXDE i do tego RDP i możecie za pomocą zdalnego pulpitu korzystać tak jakbyście fizycznie byli w Anglii.
Drugim sposobem jest instalacja SQUID'a po http zrobić configa na porcie np: 8080 a przeglądarce u siebie instalujecie proxy switcher podajecie dane serwera i gotowe. Cały ruch jest wdzwaniany na serwer i dopiero puszczany w świat... także tak samo skrypty lokalizacyjne nie zadziałają...
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
A 0

arigce

Czesc, zaklady to moje hobby
cytat z dnia 31 maja 2019 16:00 przez sealion96W jaki sposob wyplacic wygrane z blokowanego kasyna, ktore nie akceptuje graczy z Polski? Przeciez w razie wyplaty i tak bedzie potrzeba wyslania dokumentow (dowod, miejsce zamieszkania itp.).
Też się nad tym zastanawiam. Póki co mam konto w Niemczech i tam robię przelewy. Gram od ponad 10 lat w Pokera i bardzo ubolewam nad tym że w naszym kraju jest to nielegalne. Do początku 2017 Poker to było dodatkowe moje źródło na realizację wielu projektów. Natomiast po ustawie z kwietnia 2017 musiałem bardzo mocno ograniczyć moja aktywność. Na chwilę obecną gram kilka razy w miesiącu, gdzie kiedyś grałem kilka razy w tygodniu według określonych celów (obecny przychód to max 1000€/miesiąc) Czasy gdzie w ciągu roku minimalny zysk był w okolicy kilkunastu tysięcy € już nie wrócą. Swego czasu nawet na Pokerstrategy prowadziłem treningi dla początkujących. Prawdopodobnie gdybym mieszkał blisko Czech już bym tam wynajmował mieszkanie aby kilka razy w tygodniu grać. Niestety odległość i rodzina tutaj wygrywa z pokerem. Pewnie jak wielu z Was wiązałem mocno swoją przyszłość z tą grą osiągając poziom dzięki którym łatwo można było ograć 3/4 graczy na wejściu 5€/10€ 

Obecnie pracuje nad projektem książki w której razem z kilkoma znajomymi z w/w platformy opisujemy naszą drogę od amatorów do zawodowych graczy i 2 miesiącach spędzonych na Giblartarze w siedzibie PokerStrategy i prowadzeniu różnych cykli szkoleń. Książka powinna się ukazać końcem roku w j.polskim i angielskim. Mam ogromną nadzieję że wrócą czasy kiedy znów poker będzie w pełni legalny on-line. Bo hazard to jedno, ale jeżeli zrozumiesz mechanikę działania nowych graczy i mało doświadczonych to po 30min gry przechodząc do ofensywy czyścisz każdego po kolei i to była ta wisienkana torcie. Umiejętne rozpracowanie przeciwnika i tworzenie sztucznej euforii u innych graczy z wygranych idealnie potem oddawało przegrane ręki bo chęć szybkiego odrobienia straty brał górę i próbowali za wszelką cenę odrobić budżet na wejściu.  

Piękne czasy, dzięki którym udało mi się  i kilku moim znajomym z PS zrealizować wiele marzeń, m.in. dom w którym mieszkam w połowie sfinansowany z Pokera. 

Obecnie gram w typowe obstawianie i mimo wszystko od roku mój bilans jest jedynie na 9% zysku i tj zysk, który pojawił się dopiero po wakacjach. Podziwiam ludzi którzy generują tutaj 2cyfrowy % zysku co miesiąc.

Pozdrawiam,
Alien

 
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Bardzo polecam darmowy VPN "Planet VPN" jako wtyczka do Chroma.

Nie mam żadnego problemu zmienić IP na Brytyjskie i grac na Betfair, Matchbook czy Bet365
 
Do góry Bottom