>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pokerstars gra po wpłacie Skrill

kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was już korzystał z wpłaty Skrill od kiedy ostatnim czasy ta opcja znów wróciła na Starsy? Od zmian przepisów nie grałem a mam chęć delikatnie sobie przypomnieć dobre czasy za drobne i zastanawiam się czy nie ma z tym problemów. A i może głupie pytanie, ale jak teraz wygląda sprawa legalności gry na PC ? Stosujecie jakieś zabezpieczenia? ????
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Czyli najlepiej bez VPN normalnie na PC i trustly? A wiesz może jak się ma sprawa z appką na smartfonie?
 
ewaelo88 15

ewaelo88

Użytkownik
Normalnie mozna grac.
Polecam Ci przeczytac moj post w dziale sieci pokerowe ---&gt; pokerstars
Na PP jest bardzo dobra apka i niezle bonusy i misje z misji mozna 100$ zgarnac a sa proste typu zagraj turnieh sit go rozegraj 25 rozdan itp.
Jesli nie bedziezz wyplacal lub wplacal powyzej 10k to trustly jest 99% bezpieczne
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dzięki za info ;) Ja myślę o grze hobbystycznej do kilkuset zł więc raczej mieszcze się w &quot;bezpiecznych&quot; sumach ????
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Tak dla pewności spytam, czyli można grać w pokerstars poprzez przelewy z np. Skrill? Wypłaty także są bezpieczne? Nikt nie będzie dochodził skąd, po co itd,? Czy dzięki temu można normalnie grać w serwisach nielegalnych w Polsce? :) To takie proste? 
Myślałem też o ecoPayz. Nie wiem czy to działa na podobnej zasadzie jak Skrill, że podajesz im login i hasło do banku, wiecie o co chodzi. Nigdzie tego nie wyczytałem. Zastanawia mnie też forma wypłaty pieniędzy. Co jeśli na twój bank przyjdzie kwota załóżmy kilku/kilkunastu tysięcy złotych. Nikt nie będzie sprawdzał skąd ta kwota pochodzi? Wiecie jak to działa?
 
Do góry Bottom