>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pokerowa liga w Burro Poker/dyskusja/

Status
Zamknięty.
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
po ch... bylo podawac ten temat

Nie zarejestrowalem sie bo za pozno zobaczylem gdzie jest haslo i dane w my account musialem wpisac:;/:
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Dzisiejszy sie nie liczy do ligi .


Zawsze bedzie jeden temat z haslami tam gdzie byl od poczatku .
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Jesli nie wiesz to widocznie tak sie interesujesz tym gdzie podajemy zawsze hasla .


Ja nie mam najmniejszego zamiaru sie tym denerwowac bo nie po to poswiecamy czas by ktos mial wielkie zale o to ze nie zagra w turnieju z taka pula .Czesc osob nie aktywowala kont wiec dla nich jeszcze lepiej ze turniej sie nie liczy do klasyfikacji.

Dla mnie koniec tematu .Wyszlo jak wyszlo i tyle .Chris opisywal lige a ja nie widzialem ze zrobil dodatkowy temat tutaj . Hasla zawsze beda podawane w jednym miejscu .
 
mik 53

mik

Użytkownik
Tylko krzywdy sobie nie zrob z powodu freerolla z pula 50 $ ????
Nie żartuj sobie, wyszło jak wyszło, na jednym freerollu świat nie stoi ale mógłbyś się zachować inaczej. Po prostu napisać mea culpa i było by po rozmowie a zupełnie nie rozumiem tych cwaniackich docinek.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie rozumiem Was...
Małe nieporozumienie- które się czasami zdarzają, nikt nie cwaniakuje z tego powodu...
Moderatorzy działu Poker załatwiają dla Was tyle rzeczy, że praktycznie codziennie każdy może grać w jakimś turku, lidze itp.
Modzi starają się jak tylko mogą, mają takie możliwości, że póki co nie mogą nawet rozwinąć skrzydeł bo userzy forum nie są w stanie tego &quot;przerobić&quot;.
Dział w ciągu ostatnich 3 miesięcy tak się zmienił i rozwinął jak chyba nie było nigdy na tym forum w Pokerze.
Pierwsze małe nieporozumienie a Wy już obrzucacie błotem modów... Czy któryś zachował się po chamsku? Pomylił się. Zdarza się, przyznał się do tego.
Może jeszcze go ukamienować? :|
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Wedlug mnie jakby ktos troche pomyslal to wystarczylo cofnac sie do poprzedniego dzialu i bylo haslo kilka minut przed rozpoczeciem turnieju. Rozumiem Ci co teraz najbardziej sie burza byli 20.50 w dziale tego turnieju i naciskali co pol sekundy f5 zeby refreshowac. Wydaje mi sie ze wczesniej w tym turnieju betsafe tez byly hasla w glownym dziale turniejow pokerowych. Ale coz i tak co turniej w chwili rozpoczecia go jest 10-15 postow gdzie jest haslo. To tyle z mojej strony. Pozdrawiam
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Wyszło małe zamieszanie, jeżeli ktoś z tego powodu nie zagrał w turnieju to przepraszam również . My też uczymy się na błędach , więc od dzisiaj każde hasło będzie w jednym temacie bez podziału na ligi : http://forum.bukmacherskie.com/f220/haslo-na-dzisiejszy-turniej-ligowy-w-burro-poker-40792.html#post1425080 lub ewentualnie wysyłane na PW . Nie ma sensu bez powodu się denerwować , jeszcze będzie okazja nie jeden turniej zagrać . Staramy się, żeby to wszystko dobrze wyglądało , kodujemy hasła. Możemy przecież podać, jak to na niektórych forach hasła nawet kilka dni wcześniej , wtedy będzie wszystko jasne i widoczne , ale freeroll z małą pulą zagra dużo osób .
Ja ze swojej strony spróbuje załatwić, żeby ten turniej został powtórzony , wytłumaczę dokładnie sytuacje i dam znać jeżeli coś się uda . Nie muszę tego robić , ale spróbuje dla osób , które czują się pokrzywdzone ????
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Ja sie nie zarejestrowalem przez ten 2 temat ale nie czuje zadnej urazy, a nawet bylbym iditom jesli bym ja czul.

Turniejow jest tyle ( dzieki Wam) ze wszyscy jeszcze beda rz..ać pokerem:grin::grin:
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Ja nie wiem po co się tu tłumaczycie jeszcze kilku kretynom.Jak ktoś ma iq&gt;80 to nie sprawiło mu problemu znaleźc temat z hasłem,a teraz inwektywami będą co mniej rozgarnięci rzucać.Chris spytaj teraz tych co największe &quot;ale&quot; mają ilu z nich zagra jak będzie turniej z buy-in.Zagrało 17 osób na 38 zapisanych jak na moje dlatego,że co niektórzy zapomnieli,że trzeba konto na prawdziwe pieniądze założyć.Hasło było podane 5 minut wcześniej i trzeba było dokonać dużej sztuki,żeby go nie znaleźć.Także skończcie błaznować,bo rónwnie dobrze ja mógłbym podnieść tu lament,że wygrałem turniej i żadnych punktów nie dostanę,bo ktoś nie potrafi w ciągu pięckiu minut hasła znaleźć/odczytać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom