>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pokerowa liga w Betsafe/dyskusja/

chris7 7

chris7

Forum VIP
Przypominam, że jutro jest powtórzony turniej , który się ostatnio nie odbył . Turniej jest już w lobby , rejestracja zostanie otworzona dzisiaj o 20:00. Oczywiście hasło jest takie same jak te podane na 10.03 czyli : fbliga2
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Tak to jest , jak ufa się programowi liczącemu bez sprawdzenia czy dobrze policzył . Przy sortowaniu pomieszały się wyniki drugiego turnieju.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
troszeczkę nie miło jest.
Biore udział w BI a nie dostaje pkt.
byłem 11.
wydaje mi sie, ze w turkach BI pkt powinna byc dla całej ekipy.
ktos zdobedzie pkt we free, a ktos kto gra w BI, nie.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
W turniejach buy in punkty są mnożone x2, ale są tak samo jak we Freerolach od 10 miejsca. Teraz już w trakcie ligi nie można tego zmienić, ale jeżeli uważacie , że nasza punktacja w ligach jest zła to można w kolejnej zrobić inną . Trzeba chyba zrobić specjalne tematy do dyskusji , bo my organizując ligi czy turnieje nie wiemy , jakie są upodobania zainteresowanych graczy.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Wydaje mi sie ze to jest dobre. W darmowych moze zagrac kazdy. Moze ktos wygrac calkiem przypadkowo. Powiedzmy buyin 5,5 o czyms swiadczy ze nie kazdy w nim zagra, liczy sie szczescie ale i umiejetnosci dlatego jest podwojnie liczone tak mi sie wydaje.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Turniej za 45 minut , a tylko 6 osób zapisanych . Ostatnio znacznie więcej osób grało , może zapomnieliście o turnieju . Hasło: fbliga , pula dodana 150$ , wpisowe 5.50$ .
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie jestem pewien , to zależy od tego czy ustawili tam minimum 10 osób czy zostawili standardowo . Nawet się nie zastanawiałem i nie pytałem , bo wydawało mi się, że problemu z 10 osobami w tych turniejach nie będzie .
 
Do góry Bottom