>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Poker 770 10$ free

A 53

artur18

Użytkownik
www.Poker770.com
You have been selected to receive a free $10 bonus! Simply log in to the Poker770 software and enter the following code to receive your bonuses:
CASH5 to receive $5 in cash and a $5.50 token
* Enter the bonus code from the Cashier ---&gt; My Account ---&gt; Bonus
You have until the 13th August 2012 to claim and use your bonus so don&#39;t delay!
You can also enjoy our exclusive &quot;Free Festival 770&quot; freerolls running on the hour, every day.
Over $14,000 will be up for grabs for free.
Good luck at the tables,
Team Poker770
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Chyba mają jakieś problemy techniczne , bo gdy chce przypomnieć hasło to owszem wysyłają mi go na email lecz to hasło tymczasowe i po pierwszym logowaniu trzeba go zmienić a tego już zrobić nie mogę , czego bym nie wpisywał i jakich kombinacji nie próbował to mam komunikat - You provided incorrect password.
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Z rozmowie na czacie wynika, że nie ma żadnych warunków obrotu przed wypłatą. Wystarczy tylko wpłacić minimalny depozyt i można wypłacać.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
ja dostalem ale nie moge sie zalogowac. Przypomnialem haslo, zalogowalem sie! i soft chce zeby zmienic i nie da rady bo pokazuje, ze wpisuje bledne haslo. Support nie odpowiada. Do bani
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
ja dostalem ale nie moge sie zalogowac. Przypomnialem haslo, zalogowalem sie! i soft chce zeby zmienic i nie da rady bo pokazuje, ze wpisuje bledne haslo. Support nie odpowiada. Do bani
już myślałem że tylko ja mam ten problem , teraz to już na pewno oni mają jakieś problemy techniczne z tą zmianą hasła, ale bonus ważny do 6 września więc myślę że zdążymy skorzystać ;)
 
Do góry Bottom