>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
K 73K

krzepki89

Użytkownik
kurczaki finał PO , a tu na forum cisza od paru dni , więc się wypowiem , myślałem ze dziś Slask to bierze, i będzie under tymczasem king sobie robi over 90, nie przestaje mnie trochę zadziwiać ten zespół, Śląsk jest rozpisany jak tabliczka mnożenia , kolega ktory znał się na koszu mówił ze bedzie 4-2 ale nie wie dla kogo, czy to będzie King ? kurde z 0-2 wrócić to ciężary tymbardziej ze u siebie nie idzie. Chyba ze w planach mają 7 meczów i 4 mecze u siebie w hali stulecie zeby hajs za bilety się zgadzał, Swoją drogą poniosło ich z cenami za bilety , ponad 100 zł za normalny :D , w ZS poszaleli ale 65 zł i ujdzie i wybieram się to aby zobaczyć na żywo , czy zobaczę koronację bo idę na game 4 tego nie wiem , pytanie czy Śląsk wymyśli coś nowego na Kinga ? na razie to nie maja atutów bo w kazdy meczu odpalał kto inny i King ma tyle opcji w ataku ze głowa mała/. Chyba że tu na forum cisza bo dużo kibiców Śląska, ja neutralny ale nie chciałbym aby ta seria się skończyła 4-0 bo wieczorem fajnie by było coś posłuchac w tle :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +175
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Śledzę ten finał i szczerze mówiąc jestem mocno w szoku. Nie wiem jak to oceniać czy King tak rozczytał Śląsk ( geniusz Miłoszewskiego trenera Kinga ) czy może zadziałał luz King może, Śląsk musi! W każdym razie Wrocławianie są kompletnie pogubieni a King rozbija ich trójkami i kontratakiem Nie ukrywam że grałem Top 3 Śląsk ale w czasie półfinałów poszło też sporo kasy na Śląsk mistrz w dublu z Denver Mistrz NBA a tu taka niespodzianka. Bylem przekonany, że głębia ławki daje Śląskowi dużą przewagę, a tu każdy kolejny wchodzący zawodnik nie poprawia jakości gry drużyny.
Śląsk jest niesamowicie chaotyczny a w kluczowych momentach Martin nie daje tego co rok temu dawał Travis Trice. Układ tej rywalizacji może teoretycznie zmienić spotkanie nr 3 ale nie sądzę żeby Szczecin tego nie dociągnął. Taka ciekawostka w loży ekspertów typujących finał w koszykarskim magazynie Polsatu wszyscy poza Agnieszką Łapacz typowali luźno Śląsk win zdarzały się typy 4-0 Pani Łapacz jako jedyna 4-3 Szczecin.

Tak jak pisałem również miałem podobne podejście 4-1 4-2 Śląsk to max a tu King wygląda jakby grali trening z SMS-em
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
06/06/2023 20:00 CET
Stal Ostrow - Legia Warszawa over 160.5
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

Linia jest wystawiana po wynikach z PO. Jednak tutaj mamy mecz o trzecie miejsce, a więc ciśnienie i motywacja już zeszła. Widać było w pierwszym meczu, że to już inne granie, niż we wcześniejszych rundach. Gra była szybsza, obrona słabsza i tylko duża nieudolność rzutowa w tym meczu spowodowała 158 punktów. Wynik +12 dla Stali i myślę, że tutaj również przez to będzie luźniejsze granie i większa liczba punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1743
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Śląsk, czyli zdecydowany faworyt rywalizacji (kursy, gdy grali u siebie po 1.3-1.4) dziś gra o życie. Pytanie czy odżyją? Kurs zachęca, bo już 2.5-2.6. jakie przemyślenia?
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
U mnie PLK play-offy cały czas na odwrót, więc Śląsk nie da rady, wygra King i wakacje (raz trzeba trafić).
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
K 73K

krzepki89

Użytkownik
Śląsk, czyli zdecydowany faworyt rywalizacji (kursy, gdy grali u siebie po 1.3-1.4) dziś gra o życie. Pytanie czy odżyją? Kurs zachęca, bo już 2.5-2.6. jakie przemyślenia?
na zywo bym raczej grał, pytanie czy śląsk ma jeszcze jakiś pomysł, bo poczytałem wywiady superbasket itd i sam nie wiem co myśleć, generalnie jestem pro King, ale ciężko mi uwierzyć w serie do 0 ? a z drugiej strony , nie mają za bardzo argumentów i dostali dwa razy lanie .... w tym jedno na gołą dupę, ale kurs 1,3 na Szczecin Home to jakiś żart bardziej bym szedł 1,65 2,35 , jakbym miał grac to bym grał na Ślask bo King albo handi to jakoś no nie wiem nie pasuje mi...
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
07/06/2023 20:00 CET
Zac Cuthbertson (King - Śląsk G3) under 13.5 punktów
1.85 (STS/Fortuna/Fuksiarz-Stanowski - można szukać po innych)
5/10

9 punktów w pierwszym meczu i 24 w drugim + krycie najlepszego zawodnika Śląska Wrocław - Jeremiaha Martina. Cuthbertson na razie wg mnie to MVP tych finałów. Gra po obu stronach świetnie, co jest mega trudne, bo zawsze przy większej roli w ataku lub obronie jedna ze strony gry cierpi. Widać, że trener Miłoszewski w osobie Cuthbertsona widzi najlepszego defensora na obwodzie i daje go na Martina, który dotychczas był najlepszym graczem PLK w tych PO. Cuthbertson go ograniczył, a w drugim meczu jeszcze zabił Śląsk w ataku.

Linia jest wysoka. To są PO i wolniejsze granie. Zawodnika Kinga jest mega impulsywny i sędziowie mogą też skupić się na jego osobie i dać mu dacha. Dodatkowo Jeremiah Martin wymusza w sezonie 5,5 faulów, a więc dużo i Cuthbertson może wpaść w problemy z faulami, a po ostatnim świetnym meczu może też być lepiej kryty. Dla tego z mojej strony widzę tutaj świetną szansę na jego under punktowy.
 
Ostatnia edycja:
K 73K

krzepki89

Użytkownik
Szczerze, Sląsk już kupuje bilety last minute na sobote na wakacje ( chciałoby się powiedzieć tam gdzie cieplej ale w Pl zaraz 30 stopni) Edrogan stracił szatnie. Koledzy którzy znają się na koszykówce, a byli na żywo mówią, ze przy tej grze WKS i zangażaowaniu to tam w pt będzie + 15 do przerwy. Widać ze nie ma chemi , nie ma pomysłów. Wyobrażacie sobie ze nie było żadnej zmiany prowadzenia wmeczu. a w drugiej kwarcie pierwszy faul kinga nastąpił dopiero w 7 minucie drugiej kwarty gdy WKS miał już 4 jak nie 5 ( nie pamiętam dokładnie) Slask zdobył 36 pkt z lawki, to znak tez ze erdogan nie trafił ze składem dużo rotuje bo w sumie sam nie wie co grać... , nikt się nie spodziewał raczej 4-0 ale WKS nie ma żadnych argumentów a King, wiele opcji :) w pt prawdopodobnie pierwsze mistrzostwo w sportach zespołowych top 3 dla Szczecina ;)
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Kursy na G4 to jakaś kompletna pomyłka. STS daje w superofercie 1,45 na Kinga ( do dubla) a handi na poziomie -5,5 pkt wszędzie. Widzę że buki konsekwentnie myślą że to Wrocław się w końcu odbuduje.

Śląsk jest totalnie rozbity, tutaj nie działa po prostu nic. Można by się długo rozpisywać ale temat gdzie jest obecnie WKS wyczerpuje chyba Jakub Nizioł:


Po drugiej strony Szczecin który dokładnie wie co chce grać, są pewni siebie i lepsi na każdej pozycji.

Jutro wszystko poniżej win Kinga minimum 10 pkt mnie mocno zdziwi.
King 1,45
King -5,5 1,85

EDIT:
bez Browna i cuthebrsona praktycznie niestety bez szans.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +272
P 28,9K

Przybłęda

Użytkownik
Nie oglądałem niestety, bo pokrywało się z innymi wydarzeniami - ktoś wyjaśni pokrótce, co to się stanęło? Dlaczego ekipa, która 3x zrobiła demolkę, tym razem przegrywała przez cały mecz, a jedną kwartę uwaliła w sposób kompromitujący? W dodatku mając, rzekomo, rozbitych psychicznie rywali.
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Kluczowe były 2 niesportowe dla Cuthbersona-to on był plastrem na Martina w tej serii. Paradoksalnie wcale wczoraj Śląsk nie grał nic wielkiego, to było one Man show Martina który wykorzystał brak najlepszego obrońcy. Brown z kontuzją (najlepszy strzelec) też wszedł jak już King rozpaczliwie gonił.

Niestety pewnych rzeczy nie da się przewidzieć, z takimi brakami King powinien przegrać 20 pkt, i tak zagrali naprawdę dobre zawody majac na uwadze okoliczności. Po wyeliminowaniu Cuthebrsona można było kontrować na live na Śląsk ale typ podany to typ podany i oczywiście niewypał co biorę na klate.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Śląsk praktycznie bez obwodu, brak Bibbsa, Pusicy i Kolendy (kontuzje), pytanie czy w Kingu zagra Brown :). Imo z takimi oslabieniami Śląska King nie powinien być underdogiem (2.31 obecnie), nawet jak Brown nie zagra.
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Ja, tak jak napisałem,uważam że poprzedni mecz był seria nieszczęśliwych zdarzeń dla Kinga i meczem sezonu Martina. Jeśli Cuthebrson się nie zagotuje znowu to będzie zupełnie inna bajka.

W śląsku podobno z urazami pusica i bibbs i zwłaszcza tego drugiego występ niepewny. W Kingu z urazem cały czas Brown.

Z tymi kursami jak dla mnie jeśli coś stawiać to Kinga z handi plusowym.
 
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Potwierdziły się przesłanki. Mega osłabienia w Śląsku. Brak Bibbsa, Komendy, Pusicy. King Szczecin w pełnym składzie. Również Browna gra. 2.55 na Kinga to piękna sprawa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom