>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Piłka nożna kobiet

bfred 380,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje Euro U19 Kobiety
Godzina: 11:00
Spotkanie: Kosowo u19 vs Luxemburg19
Typ: over 3,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Mam dziwne wrażenie że tutaj mogą być baty dla Luksemburga. Kosowo to nie jest zła drużyna wystarczy spojrzeć po ostatnich wynikach z drużynami poziomu Luksemburga - gładko ogrywane Mołdawia, Czarnogóra, Cypr..i to po parę do zera. Star udany 5-0 ze śmiesznym Gibraltarem a co będzie z Luksemburgiem? O 1 miejsce będzie walka z Izraelem który wymęczył tylko 1-0 ale...no nie wiem tutaj na pewno dzisiaj 1-0 się nie skończy tak myślę. Meczy H2H nie widzę opieram się na ostatnich wynikach obydwu drużyn... Myślę, że może być jakieś 3-1. Powodzenia:)
 
bfred 380,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje Euro U19 Kobiety
Godzina: 10:30
Spotkanie: Kosowo u19 vs Izrael 19
Typ: BTS
Kurs: 1,66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz zaraz więc szybko. Obie drużyny liderują w tabeli i walka będzie o 1 miejsce gdyż tylko ono daje awans. Oba zespoły nie straciły jeszcze gola więc dzisiaj...jest na to czas moim zdaniem. Izrael po małym falstarcie z Luksemburgiem tylko 1-0 pozbierał się i rozniósł Gibraltar 12-0 z którym Kosowo wygrało "tylko" 5-0. Z kolei z tym samym Luksemburgiem gładko 4-0. Pachnie mi tutaj bardzo BTS a kurs znakomity nie wierzę tutaj w 0-0 ani murowanie bramki jedne gol i będą następne. Sądzę, że drużyny wyrównane a Izrael trochę niedoceniany przez buczków. Próbuję BTS i ew. jako typ poboczny 2 na Izrael (kurs 3,60!). Myślę, że warto. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2150
B 10,6K

bunio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Euro U17 Kobiety
Godzina: 18:30
Spotkanie:Szwecja v Anglia
Typ:1x
Kurs:5,5
Bukmacher: sts
Analiza:
Szwecja nie jest na, aż tak straconej pozycji na jaka wskazują tu kursy. Lżej można zaatakować [email protected] . Zagrały dobry mecz z Francjąm która rozbiła przed chwilą Norwegię 8-0, z którą Anglia wygrała 3-0 w dniu nr 1 meczowym. Grały już z sobą w tym roczniku i był remis, także może i dziś się postawią przed własną publiką.

Była piłka na 2-1 i poprzeczka, ale już można rozliczać :)
 
Ostatnia edycja:
B 10,6K

bunio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Euro U17 Kobiety
Godzina: 18:30
Spotkanie: Polska v Anglia
Typ:1
Kurs:7,5
Bukmacher: sts
Analiza:
Polki nie mają nic do stracenia i kurs jest za wysoki. Anglia jest może i lepsza, ale już w meczu z Hiszpanią nasze pokazały, że potrafią bronic. Jeśli dołożą do tego dziś jedną udaną kontrę to kto wie. DNB po @5 jest opcją bezpieczniejszą ciut mocniej. 1x już raczej nieopłacalne, bo na 3 spotkania to 2 mogą przegrać nasze.
 
F 701K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje Euro Kobiety
Godzina: 20
Spotkanie: Belgia K - Czechy K
Typ: over 3.5 goli
Kurs: 2.26
Bukmacher: Betclic
Post:
Analiza: Belgijki walczą o drugie miejsce w tabeli - z dorobkiem trzech punktów znajdują się na 3 miejscu. Pierwszy bezpośredni mecz w tych kwalifikacjach pomiędzy powyższymi drużynami skończył się wynikiem 2:1 dla Belgii. Było sporo strzałów, akcji, mogło się skończyć większym wynikiem bramkowym. Spodziewam się, że na własnym boisku Belgijki zagrają jeszcze odważniej, a Czeszki postraszą kilka razy bramkę rywalek.
 
Do góry Bottom