>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PDC: World Grand Prix 2023 (2-8 październik)

Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Michael Smith vs Gerwyn Price
ponad 0.5 legów skończonych bullem @1,70 (Totalbet)
W 2022r. Price miał najwyższą skuteczność w finiszach na czerwonym środku - blisko 40%. Typ oczywiście uwzględnia obu graczy, a Smith też nie unika środka. Najpewniej będzie tutaj >20 legów, więc obaj zawodnicy powinni mieć podejście do bullseye i to pewnie niejednokrotnie..

/ niestety Price nie dostał podejścia. A szkoda, bo dwukrotnie przy finiszu 82 trafiał czerwony bez problemu. Smith 0/1
 
Ostatnia edycja:
G 9,3K

golyy

Użytkownik
Smith - Price - Smith skuteczność checkout powyżej 42.5% @1.85 forBet
Niby Price idzie jak czołg, jednak z drugiej strony wczorajszy pojedynek przypomniał bardziej trening rzutowy Price'a niż jakakolwiek rywalizację. Ciągle mam w głowie te niewykorzystane szanse na podwójnych Ratajskiego. Smith, jeśli takowe będzie miał, raczej marnował ich nie będzie.
Faworytem wg. buków w meczu jest Price - ja jednak bardziej skłanialbym się w kierunku Smith'a. Jakby nie było liczę na dobry pojedynek na wysokim poziomie i wysokich procentach ;)

Cullen - Humphiers - totalnie nie wiem co sądzić o tych Panach, jedyne co mi przychodzi na myśl, jeśli musiałbym coś ruszyć to chyba over 5.5 seta @1.55. Ale może macie jakiś ciekawy pomysł na ten pojedynek? :)
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Ale może macie jakiś ciekawy pomysł na ten pojedynek?
Ja próbuję więcej maxów Cullena @2,10 Unibet 4:4 Cullen przy 0:3 już odpuścił i Luke w ostatnim secie rzucił luźne 2 maxy
Co prawda statystka maxów na przestrzeni całego sezonu jest nieznacznie na korzyść Humphriesa, ale Luke na tym turnieju nie jest tutaj sobą, jeśli chodzi o grę na dystansie. Trzymają go przy życiu dobre podwójne (zwłaszcza te otwierające). Myślę, że w tym meczu Cullen będzie musiał często gonić i maksymalnie się skupiać, żeby wcisnąć 3 lotki w T20

Statystki z WGP:
Cullen: 15 maxów (0,41 / leg)
Humphries: 9 maxów (0,19 / leg)

P. S
Też mam na 1 kuponie over 5,5 seta. Ogólnie mam czutkę, że Cullen to weźmie
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom