>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pływanie

Z 11

zenekk82

Użytkownik
Paltrinieri jak najbardziej, zazwyczaj pływa 10 sekund szybciej niż w eliminacjach, a dzisiaj wystarczy tylko o trochę ponad 4 sekundy, poza tym w tym roku we włoszech już to zrobił tym bardziej zrobi to dzisiaj.
Jeśli chodzi o Panie poniżej 53 to wcale nie jestem tego taki pewny...w sztafetach szału nie robiły Sjoestroem tylko 53.48 na 1 zmianie a Kromovidjojo i Hemskerk mimo iż zeszły (odpowiednio 52.50 i 52.80)należy dołożyć około 0.5s za lepsze reakcje startowe niż przy zwykłym starcie, także ja tutaj nie widzę żadnego valu. Widzę je natomiast u Meilutyte która spokojnie zejdzie poniżej 1:06.00, wczoraj ewidentnie zwolniła 20 metrów przed metą i skończyło się 1:06.18, więc dzisiaj spokojnie to złamie. Oprócz tego według mnie Vazaios spokojnie dzisiaj wygrywa po 1.6(grałem po 1.75) oraz Santons 1-3 po 1.75(grałem po 2@)
 
Z 11

zenekk82

Użytkownik
Do tego dla mnie pozycja którą proponuje unibet KROMOVIDJOJO-sjoestroem po 4@ to mega value, myśle że Holenderka to dzisiaj bierze, jakoś mi czegoś u Sary brakuje to nie ta mistrzowska forma
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Zapowiadają się bardzo fajne finały o to typy:

Kurs już niestety spadł ale @ 1.57 na miejsca 1-3 Polewki cały czas można brać. W takiej słabej obsadzie bez problemu powinien wyrwać krążek. Dobre elementy techniczne, szybkość też jest, myślę że Tomek będzie w dwójce. 9/10j STS⛔

+ Polewka - Tarasevich - Polewka @ 2.02 Pewnie będzie decydowało przyłożenie ręki, ale value jest. Tarasevich według mnie nie jest przygotowany dobrze pod względem sprinterskim do tych zawodów. Setka bardzo przeciętna a 50 tylko w pierwszym wyścigu eliminacyjnym wyglądała dobrze. Tomek jak najbardziej może powalczyć, oczywiście ze stawką nie przesadzać. 5/10j STS⛔

+

Switkowski miejsca 1-3 @ 2.75 ten kurs to już wgl jest bez sensu. Janek przyjechał z drugim czasem. W eliminacjach na luzie, w półfinałach drugą setkę tylko przyśpieszył. Cseh raczej wygra, Bromer do pokonania a młodszy Węgier - Kenderesi tym bardziej. 1.54.50 to powinien być medal a z tego co widziałem w poprzednich wyścigach Janek jest w stanie to zrobić. 7/10j STS⛔


e: no niestety Jankowi troszkę zabrakło, a na Tomka Polewke nie mam słów, po 25m był pierwsz a dalej co się stało? spuchł na 50m:?:?
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Popołudniu:

800 dowolny mężczyzn czas poniżej 7.45- TAK - Paltrinieri na 1500 zaczynał 7.46 a życiówke na 800 ma 7.44.80 - Teraz na 99% pobije życiówke, więc to będzie łatwa kasa 10/10j @ 1.80✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mkl 140,9K

mkl

Znawca - Formuła 1
Popołudniu:

800 dowolny mężczyzn czas poniżej 7.45- TAK - Paltrinieri na 1500 zaczynał 7.46 a życiówke na 800 ma 7.44.80 - Teraz na 99% pobije życiówke, więc to będzie łatwa kasa 10/10j @ 1.80
Zmienili linie na 7:42 :eek: Zejdzie poniżej czy nie?
 
Z 11

zenekk82

Użytkownik
STS wystawił 4.5@ na Kapas dzisiaj, już spadło na 2.25@ ale to powinno płacić max 1.2, zdecydowana faworytka na dzisiejsze 1500m pań
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Nie wiem ile to powinno płacić, bo się nie znam.
Za to taka ciekawostka STS-owska, pokazująca jak śmieszne są momentami nasze lokalne firmy i jakim brakiem logiki się wykazują.

Obecne kursy na 1500 m:
Kapas 1.70
Belmonte 1.90

W przeliczeniu na szanse procentowe 58.82% Kapas, 52.63% Belmonte. Jak zatem widać nawet do 100% się to nie dopełnia przez ich chore marże.
Pomijam fakt, że w związku z takim rozkładem, cały Field ma -11% szans na wygraną. ????
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Na szybko bez większej analizy bo nie mam dzisiaj na to czasu:

200 grzbietowy mężczyzn czas szybszy niż 1.56.50 - TAK - No tutaj nie ukrywam że Kawa powinien się koło tego czasu spokojnie zakręcić. Niby jakieś problemy przed Mistrzostwami, ale jeśli chce walczyć na IO gdzie kolesie będą pływać o wiele szybciej to teraz powinien zrobić ten wynik. @ 1.70 7/10j STS✅

Urbańczyk Finał - TAK - Tutaj spokojnie Urbańczyk powinna zrobić czas na poziomie 6-8 miejsca. Po poślizgu będzie pierwsz i jakoś doleci. @ 1.50 8/10j STS⛔ e :-|:-|
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Mistrzostwa Świata w Budapeszcie - 50m styl klasyczny
Lvbet ma bardzo duże value - Joao Gomes Junior TOP3 @3,50
✅
Dzisiaj półfinały, finał jutro. Joao Gomes Junior trzeci czas biegów eliminacyjnych. 1xbet ma @1,35 na TOP3.
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Swimming. World Championship. Individual Medley 200 m.
To Be Higher Kosuke Hagino/Chase Kalisz: Chase Kalisz @ 2.945 ✅ 2-1 Kalisz zaskakująco łatwo
1xbet

Chyba przesadzony kurs na Kalisza. W wyścigu o złoto liczą się praktycznie tylko Hagino i Kalisz, nad resztą mają przewagę 0.8-1.0s przewagi czyli prawie pewne, że reszta finalistów walczy tylko o brąz. Hagino od paru lat bryluje w stylu zmiennym i to na obu dystansach: aktualny mistrz olimpijski z Rio na 400 zmiennym i srebro na 200m (przegrał z Phelpsem), wcześniej też wiele medali na różnych imprezach. Na tym tle osiągnięcia Kalisza wyglądają skromniej, na 400m przywoził medale z obu ostatnich MŚ, w Rio srebro, przegrał tylko właśnie z Hagino. Teraz pod nieobecność Phelpsa i Lochtego to on jest pierwszą opcją amerykańską na oba dystanse zmienne. To będzie pierwszy raz na imprezie kiedy będzie łączył 400m i 200m, ale nie widać żeby mu brakowało szybkości na krótszym dystansie. Na razie w eliminacjach i półfinałach idą z Japończykiem łeb w łeb, a nawet Amerykanin szybszy (Kalisz 1:55.88, Hagino 1:56.04) we wczorajszym korespondencyjnym pojedynku półfinałowym. Do Phelpsa i m daleko ale oba te wyniki są dużo lepsze niż srebrny w Rio Hagino osiągnął rok temu. Obaj z dużą przewagą nad rywalami, więc z obu stron nie było żyłowania wyniku i tyle samo sił zostawili na dzisiejszy finał. Myślę, że walka o tytuł rozegra się tylko między tą dwójką i różnica będzie dużo mniejsza niż wskazuje kurs, a i niespodzianka nie wykluczona. Paru murowanych mistrzów już w tym tygodniu zostało ogranych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wrong 115

wrong

Użytkownik
Swimming. World Championship. Individual Medley 200 m.
To Be Higher Kosuke Hagino/Chase Kalisz: Chase Kalisz @ 2.945
1xbet

Chyba przesadzony kurs na Kalisza. W wyścigu o złoto liczą się praktycznie tylko Hagino i Kalisz, nad resztą mają przewagę 0.8-1.0s przewagi czyli prawie pewne, że reszta finalistów walczy tylko o brąz. Hagino od paru lat bryluje w stylu zmiennym i to na obu dystansach: aktualny mistrz olimpijski z Rio na 400 zmiennym i srebro na 200m (przegrał z Phelpsem), wcześniej też wiele medali na różnych imprezach. Na tym tle osiągnięcia Kalisza wyglądają skromniej, na 400m przywoził medale z obu ostatnich MŚ, w Rio srebro, przegrał tylko właśnie z Hagino. Teraz pod nieobecność Phelpsa i Lochtego to on jest pierwszą opcją amerykańską na oba dystanse zmienne. To będzie pierwszy raz na imprezie kiedy będzie łączył 400m i 200m, ale nie widać żeby mu brakowało szybkości na krótszym dystansie. Na razie w eliminacjach i półfinałach idą z Japończykiem łeb w łeb, a nawet Amerykanin szybszy (Kalisz 1:55.88, Hagino 1:56.04) we wczorajszym korespondencyjnym pojedynku półfinałowym. Do Phelpsa i m daleko ale oba te wyniki są dużo lepsze niż srebrny w Rio Hagino osiągnął rok temu. Obaj z dużą przewagą nad rywalami, więc z obu stron nie było żyłowania wyniku i tyle samo sił zostawili na dzisiejszy finał. Myślę, że walka o tytuł rozegra się tylko między tą dwójką i różnica będzie dużo mniejsza niż wskazuje kurs, a i niespodzianka nie wykluczona. Paru murowanych mistrzów już w tym tygodniu zostało ogranych.
Świetny typ! Dałbym reputę, nie nie mam takiej możliwości. Brawa dla tego Pana ???? .
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
World Championship 2017. Butterfly 50 m. Women.
Winner: Wins Sarah Sjostrom - No @ 5.8 ⛔ nokaut..
1xbet

Sjostrom na 50m motylem wydaje się nietykalna, ale na 100m kraulem dominowała chyba nawet bardziej, a zaliczyła spektakularną wpadkę. Rozpoczęła mistrzostwa z przytupem, w sztafecie 4x100m na pierwszej zmianie pobiła rekord świata i wszyscy z góry już przyznali jej złoto w tej konkurencji indywidualnej. I tak wyglądało aż do końcówki finału 100m kraulem, do 70m leciała na kolejny rekord świata, a potem zatkało kakao i sensacyjnie dała się wyprzedzić Manuel. Dzisiaj oczywiście inny dystans i styl, przewaga Szwedki nad resztą (0.2-0.3.s) wydaje się solidna, ale ja tu widzę znowu większą szansę na pomyłkę niż wskazuje kurs. Przede wszystkim Sjostrom ma coraz więcej biegów w nogach i rękach, I kraul I motyl, w obu stylach 50m I 100, razy 3 to już daje sporo metrów na liczniki w tym tygodniu. Po drugie, najkrótszy dystans z możliwych, gdzie decydują setne sekundy, wystarczy jakieś spóźnienie na starcie, źle zgrany zamach na finiszu, co zwłaszcza w motylku ma znaczenie. No i rywalki, przede wszystkim Worrell, która w tym tygodni wygląda bardzo dobrze. Typ oczywiście ryzykowny, ale po takim kursie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom