>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

OKTAGON 52 + LFA 175 + Hexagone MMA 13 + Babilon MMA 42

macio106 151,9K

macio106

Znawca - MMA
Široký J. - Frimpong D. / Frimpong @2.28 FortunaDenis Frimpong (MMA 1-2-0, OKTAGON MMA 1-1-0) pokonał Jana Siroky’ego (MMA 13-17-0, OKTAGON MMA 4-7-0) jednogłośną decyzją sędziów

W tej walce nie ma co patrzeć na rekordy zawodników, oboje maja ujemne, ale Siroky ma kowadło w łapie naprawdę ma czy przyłożyć, ale w parterze jest słaby no i też ma średniej jakości szczękę. Frimpong z kolei to bardzo dobry zawodnik brazylijskiego jiujitsu, rekord na zawodowstwie ma słaby, ale w amatorstwie radził sobie nieźle. Jest wyższy o ponad 15 cm od Czecha, a co za tym idzie Jan będzie miał trudniej znaleźć drogę do szczęki Denisa. Dla mnie sprawa jest prosta jeżeli Denis Frimpong w początkowej fazie walki nie wyłapie mocnego ciosu ze strony Jana, to tę walkę wygra albo przez poddanie, albo przeleży 3 rundy na rywalu.

Bainbridge D. - Dagdeviren H./ Bainbridge [email protected] Fortuna Daniel Bainbridge (MMA 3-0-0, OKTAGON MMA 1-0-0) pokonał Hamzę Dagdevirena (MMA 1-2-0, OKTAGON MMA 0-1-0) jednogłośną decyzją sędziów

Idę w stronę młodego Anglika, rekord nabity wiadomo na kelnerach, ale na amatorstwie bardzo fajne mocne ciężkie walki. Teraz dostaje walkę u Siebie. Jego rywalem będzie Niemiec którego stylem bazowym będzie boks, jeszcze rok temu Niemiec bił się na amatorskim pucharze Polski. Ma rekord 1-1. Na amatorskie niby ok, ale rywale to debiutanci, jak przyszło walczyć z dwoma lepszymi to w łeb. Anglik poradzi sobie w każdej płaszczyźnie walczy u siebie, bogata kariera amatorska moim zdaniem ogarnie.

Laurenco F. - Pereira R./ Laurenco [email protected] FrotunaRafael Pereira defeats Fernando Laurenço via Submission at 0:51 of Round 1

Fernando Laurenço jeszcze nie walczy w jakiejś lepszej organizacja bo walczy nudnie i zachowawczo, ale za to skutecznie na rozkładzie ma naprawdę solidnych rywali, radzi sobie w każdej płaszczyźnie. Jego rywal Rafael Pereira to stójkowicz i do tego am zasięg o 10 cm mniejszy, rekord nabity na zawodnikach słabych. Fernando obali i będzie po zawodach.

Bouchelaghem G. - Horsky M./ Bouchelaghem G. @1.28 STS Gregory Bouchelaghem defeats Martin Horský via Submission in Round 1

GregMMA kiedyś solidny zawodnik dziś Youtuber, Ja wiem że ma 46 lat, ale mimo wszystko ostatnio powrócił i pokazał że nadal ma to coś. Teraz ma za rywala 40 letniego Czecha z ujemnym rekordem, który tylko wygrywał z wodnikami bez zwycięstwa, do tego jak przegrywał to przez KO, a Gregory Bouchelaghem ma czym przyłożyć, do tego gala u niego w domu we Francji, wynik raczej oczywisty.

Michał Bednarski - Michał Rudzki/ Rudzki @1.40 TotalbetMichał "Benek" Bednarski (1-1) pokonał Michała Rudzkiego (1-2) przez TKO w pierwszej rundzie

Rudzki ostatnio przegrał przez DQ, tak ogarniał chłopa bez problemu. Toczył już na amatorstwie i zawodowstwie pełne dystanse. Bednarski jak się go obali to nie istnieje, tylko stójka. Potrafił wygrać tylko z chłopem o ujemny rekordzie i to na amatorstwie. Ja wiem że waga ciężka 1 cios itp. Jednak Bednarski mnie nie przekonuje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom