>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ogólnie o zlocie

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,
Mamy w planach zorganizować 1 zlot forum.bukmacherskie.com.
Koncepcja to weekendowy zlot (piątek-niedziela) w centralnej części Polski. Na dzień dzisiejszy najlepiej było by 19-21 czerwiec w miejscowości Sulejów.
Myślę, że każdy wie co oznacza i w jakim celu służy Zlot. Chcemy aby zlot był od piątku do niedzieli (komu by nie pasowało, może przyjechać w sobotę lub wcześniej wrócić).
Jeszcze nie myślałem o układzie harmonogramu zlotu, ale w planach jest:
- imprezka integracyjna
- grill lub ognisko
- turnieje w kasynach
- turnieje pokerowy
- turnieje karciane
- turnieje w ping ponga, piłkarzyki, lotki, bilarda/snookera
- inne zabawy (gra w piłkę, siatkówkę itp)
- itp (może macie jakieś ciekawe propozycje to pisać)
Głównym celem zlotu to dobra zabawa, dobrze spędzony czas no i integracja na żywo ????
Niektóre rzeczy na zlocie jak: piwo, kiełbasa na grilla, nagrody w kasynie w formie bonusów i gadzetów będą sponsorowane przez firmę Expekt. To nam sponsor na 100% zagwarantuje, być może będą jakie dodatkowe atrakcje sponsora.
Myślę, że taka propozycja Was zaciekawi i będą osoby chętne przybyć na taki zlot. W tym miejscu chciałbym poznać Wasze opinie i wstępne deklaracje, kto by się zjawił na zlocie. Każdy użytkownik mile widziany. Aby nie doszło do sytuacji, że będą osoby z poza forum, wstępnie myślę o imprezie zamkniętej tzn. kto chce przyjechać ma obowiązek podać na priv imię i nazwisko. Wyjątek to osoby &quot;wcześniej urodzone&quot;, które mają rodziny, one mogą zabrać ze sobą żonę i dzieci (oczywiście, jeżeli chcą). Aby nie było problemu z płatnościami za noclegi, prawdopodobnie każdy będzie musiał wpłacić minimum 50% zaliczki za nocleg. Informacje dokładniejsze podam w pozniejszym czasie.
Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie i komentarze.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Wg. mnie super propozycja ;) Ja będę na 90 % bo wiadomo że coś się może wydarzyć, ale jestem pozytywnie zaskoczony taką propozycją ????
EDIT: Aaa i przy wybieraniu miejsca zlotu prosiłbym aby to było miejsce z łatwym dojazdem ;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
tylko zeby ten zlot nie wygladal tak, ze kazdy bedzie siedzial z laptopem i przez 3 dni wszyscy beda stawiac kazde zdarzenie po kolei nawzajem sie przekrzykując (czyli mniej wiecej tak jak na Dyskusjach:p)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
tylko zeby ten zlot nie wygladal tak, ze kazdy bedzie siedzial z laptopem i przez 3 dni wszyscy beda stawiac kazde zdarzenie po kolei nawzajem sie przekrzykując (czyli mniej wiecej tak jak na Dyskusjach:p)
To Marcin nie potrzebnie wynajął sale gimnastyczną i zamówił te 100 krzeselek i 50 stolików.. :-|
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Mnie interesuje turniej snookerowy ewentualnie bilardowy :]
Ogólnie to świetna inicjatywa i zrobię wszystko żeby być
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Świetny pomysł, chętnie obejrzę wasze swojskie mordy:-D Zobaczymy komu dobrze z oczu patrzy, to i może kiedyś zasugeruje się czyimiś typami;) Swego czasu myślałem o zorganizowaniu jakiegoś wypadu na wspólne oglądanie finału LM (oczywiście w Wawie) z ludźmi z FB, a tu taka niespodzianka. Tylko nie wiem jak dużo będzie dzieci poniżej 18 lat......:jezora:
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
A ja wypowiem sie na temat terminu. Co prawda bedzie tow weekend, wiec ludzie powinni miec wolne, ale nie zapominajcie, ze jest tutaj sporo studentow, ktorzy w tym czasie beda mieli sesje. A student w czasie sesji nie ma wolnego nawet pol kawalka weekendu :p Jednak napewno inicjatywa naprawde swietna, postaram sie tam pojawic ;-)
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Hehe super sprawa, w tej chwili mogę powiedzieć, że chciałbym się zjawić, ale mam 22 czerwca wyjazd do Hiszpani ???? zobacze jak będzie to wyglądało z noclegami i ogólnie wydatkami na ten pomysł i się zobaczy ????
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Świetny pomysł, ale muszę zgodzić się z celahim&#39;em. Dla wielu z nas będzie to czas sesji co za tym idzie czas niezbyt przyjemny więc może uda się coś wspólnie wykminic z terminem. Postaram się zjawić :p
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Byłem już na 2zlotach bukmacherskich na konkurencyjnym forum.
Mogę powiedzieć, że warto. Ale nie myślcie, że to były wielkie rozmowy o bukach itp. :jezora: Popite było masakrycznie. :-D
Aż się boję opisywać co się działo :-D.
Do Sulejowa mam nie daleko (na wagary tam nawet rowerem w gimnazjum śmiagałem kiedyś tam... dawne czasy). To zjawie się bankowo :spokodfhgfh:.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Ekstra pomysł Marcin, w końcu bedzie mozna poznac userow na &quot;żywo&quot; ;) do czerwca duzo czasu takze spokojnie sie dogadamy ze wszystkim co i jak ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom