>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Obstawianie Hokeja i kilka pytań

Status
Zamknięty.
K 0

krzysiuwygra

Użytkownik
Witam,chciałbym się zapytać dlaczego np. w stsie obstawiłem mecze hokeja NHL i pisze że na dzisiaj są na godzinę 22:55 a na livesports.pl pisze (zresztą na innych również) iż te mecze są od godziny 1:00 do 5:00 rano :-|
Następne pytanie do was to ile najwięcej obstawialiście meczy w jednym kuponie i za jaką stawkę (Tylko te które wygraliście).Przeanalizowałem mecze hokeja w ostatnich 4 dniach na livesports.pl pod względem Kursów z BAH i wyszło na to iż kursy poniżej 1.50 przegrały jedynie 6-8 razy (W ciągu 4 dni!).Chcę jutro postawić 10 meczy hokeja z kursami nie wyższymi niż 1.50 ze stawką 100 zł.
Wiem że nie ma pewnych meczy ale myślę że jest szansa wygrać te 4678,89 zł z szansą około 50-sięcio procentową ;p
Co o tym myślicie ? ????
 
R 0

road441

Użytkownik
W stsie jest tak ze jak jakies zdarzenie jest w nocy to pisza 22-55 Tak zawsze było . Jezeli wygrasz normalnie kupon rozliczysz jutro.

4 dni to troche mało . Jezeli chcesz zagrac za 100 to wybierz z tej 10 spotkań 3 góra 4 i zagraj , Ja osobiscie niegram wiecej jak 4 na kupon, czasem puszcze wariata jak dzis 8 spotkan i weszło ale to czasem tylko.

Ludzie przewaznie graja single badz duble


Ale sa tu bardziej doswiadczeni wiec niech ktos cos napisze madrego .

Pozdr
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Witam,chciałbym się zapytać dlaczego np. w stsie obstawiłem mecze hokeja NHL i pisze że na dzisiaj są na godzinę 22:55 a na livesports.pl pisze (zresztą na innych również) iż te mecze są od godziny 1:00 do 5:00 rano :-|
Następne pytanie do was to ile najwięcej obstawialiście meczy w jednym kuponie i za jaką stawkę (Tylko te które wygraliście).Przeanalizowałem mecze hokeja w ostatnich 4 dniach na livesports.pl pod względem Kursów z BAH i wyszło na to iż kursy poniżej 1.50 przegrały jedynie 6-8 razy (W ciągu 4 dni!).Chcę jutro postawić 10 meczy hokeja z kursami nie wyższymi niż 1.50 ze stawką 100 zł.
Wiem że nie ma pewnych meczy ale myślę że jest szansa wygrać te 4678,89 zł z szansą około 50-sięcio procentową ;p
Co o tym myślicie ? ????
Powiem tak, masz pytania co do NHLa? To pytaj tych tam w dziale US Sport a nie śmiecisz tutaj... Jeszcze zeby twoje pytania miały sens, o większe pierdoły nie mogłeś zapytać??? Ku... o godzine meczów, pytaj tych z stsu, dlaczego mają tak w systemie. Skąd dany user tego forum ma to wiedzieć.
Totalnie idiotyczny pomysł grać 10 spotkań o takich kursach. Szkoda to nawet komentować.
Zajmij się lepiej nauką, może podstawą matematyki bo jeśli widzisz w kuponie 10 zdarzeniowym 50% szanse to ja papieżem jestem
Jeśli grasz 10 zdarzeniowy kupon w opcji 3-drogowej to masz 59049 kombinacji (3 do potęgi 10). A masz trafić tą 1 - to bedzie Twoj wygrany kupon. Podziel ładnie 1/59049 a wynik zamień na procenty...
Mi wyszło ze masz szanse 0,00169351....% więc nie pieprz tutaj takich głupot.
Jeśli grasz go 2-drogowo, to masz trochę większe szanse. 1024 kombinacji (2 do potęgi 10). 1/1024 a wynik zamieniamy na procenty. Wychodzi 0,10% czyli też niewiele
Przez takich jak Ty mało ludzi odwiedza ten dział, a jak juz to trafiają się tacy osobnicy którzy piszą o takich głupotach ze ręce opadają.
Proszę jakiegoś moda o zamkniecie tego imbecylnego tematu
Przepraszam za to ze byłem wylewny, ale nie mogę po prostu, szlag mnie trafia na takie pytania i takie problemy
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom