>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2021/2022

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Faktycznie może być ciekawe widowisko w Nowym Jorku. Warto jeszcze spojrzeć na kursy w meczu w Bostonie i w Denver. Florida już nie spadnie z pierwszej pozycji w dywizji i może zacząć grać jak Colorado ostatnio czyli nijak. Boston może jeszcze przeskoczyć Bolts w tabeli i myślę, że będą próbowac, a Bruins w roli underdoga u siebie rzadko się zdarza. Co do Colorado to postawa Avs pozostawia wiele do życzenia. Ewidentnie olewają końcówkę sezonu mając zapewnione pierwsze miejsce w dywizji. Blues stoją przed wielką szansą wskoczenia na drugą pozycję dające korzystne rozstawienie w playoffach. Dodatkowo Avs bez Landeskoga i prawdopodobnie bez Rantanena. Oba mecze warto spróbować nawet biorąc pod uwagę wyłącznie kursy.

✅ Bruins ML @1,97 5/10 Unibet
❌ St. Louis ML @2,50 3/10 Unibet // gonili, gonili i nie dogonili
❌ Rangers @1,84 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +155
warzyn 145,9K

warzyn

Użytkownik
Chyba pokuszę się jeszcze na jeden bet dzisiaj. MIN podejmuje ARI. Jak widzę kurs 1.3 w NHL to jest totalna miazga, ale to co gra Arizona to jest błaganie o koniec sezonu. Minesota walczy jeszcze o lepszy spot w playoff, chociaż nie powinno mieć to aż takiego znaczenia. Defens Kojotów to koszmar, a dzisiaj wielce skuteczna Minnesota na własnym lodzie., linie przesunięte na maksa i odpuszczam tak srogi handicap. Po cichu liczę na u6.5 albo chociaż u7. Natomiast skorzystam znowu z opcji betbuilder w fortunie.
MIN o 2.5 & ARZ u 2.5
@1.6 fortuna
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dobry kabaret w Dallas, 3-0 pewne prowadzenie do 3 tercji potem tracą szybko 2 bramkeczki i faulują specjalnie w bezsensownych sytuacjach, 2x powerplay w przeciągu 50 sekund, Arizona 5 na 3 i szybko strzela na remisik. Gwiazdki po tym nawet nie atakowały, żeby przypadkiem nie strzelić (całe 2 strzały w 3t) i Kojoty w dogryweczce zaraz pyk na 4-3. Jak daleki jestem od jakichkolwiek podejrzeń ustawek to tutaj ewidentnie śmierdzi wałem na kilometr. Najgorsze dziady wygrywają wczoraj w Socie, dzisiaj w Dallas, najs :D
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dobry kabaret w Dallas, 3-0 pewne prowadzenie do 3 tercji potem tracą szybko 2 bramkeczki i faulują specjalnie w bezsensownych sytuacjach, 2x powerplay w przeciągu 50 sekund, Arizona 5 na 3 i szybko strzela na remisik. Gwiazdki po tym nawet nie atakowały, żeby przypadkiem nie strzelić (całe 2 strzały w 3t) i Kojoty w dogryweczce zaraz pyk na 4-3. Jak daleki jestem od jakichkolwiek podejrzeń ustawek to tutaj ewidentnie śmierdzi wałem na kilometr. Najgorsze dziady wygrywają wczoraj w Socie, dzisiaj w Dallas, najs :D
Ja trochę myślałem o typie na remis w tym meczu, bo zdobycie chociaż jednego punktu dawało Dallas pewny awans do playoffs niezależnie od wszystkiego. Ostatecznie jednak odpuściłem, a szkoda.

W tym sezonie była tylko jedna, ale za to bardzo duża niespodzianka jeśli chodzi o skład playoffs, a mianowicie zabraknie w nich Vegas Golden Knights. Na wschodzie mamy możliwie najmocniejsze zestawienie i żadnej niespodzianki co powoduje, że rywalizacja będzie niezwykle ciekawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +588
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
To jest końcówka Regular Seasons i w tym okresie takie rzeczy się zdarzają. Wykonać plan minimum i tyle, nikt nie kalkuluje z zajęciem konkretnego miejsca. Ważne żeby na koniec nie przyplątały się jakieś dłuższe absencje, kontuzje.
Faza play-off rządzi się swoimi prawami i nieraz wyniki drużyn z RS nie mają przełożenia na PO.

Co do Vegas to fajny mieli pierwszy sezon gdzie wszystkich zaskoczyli, a później co sezon to gorzej. Bardzo niestabilna ekipa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +208
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Najgorsza drużyna w lidze Montreal Canadiens (w sezonie zdobyli 55 pkt.) wygrali z najlepszą drużyną w sezonie regularnym (122 pkt.). W NHL takie rzeczy się zdarzają, zwłaszcza, że u Panter brakowało kilku ważnych graczy, ale wynik 10:2 dla Montrealu tego się chyba nikt nie spodziewał.

Można prosić o założenie tematu na playoffy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +285
warzyn 145,9K

warzyn

Użytkownik
Najgorsza drużyna w lidze Montreal Canadiens (w sezonie zdobyli 55 pkt.) wygrali z najlepszą drużyną w sezonie regularnym (122 pkt.). W NHL takie rzeczy się zdarzają, zwłaszcza, że u Panter brakowało kilku ważnych graczy, ale wynik 10:2 dla Montrealu tego się chyba nikt nie spodziewał.

Można prosić o założenie tematu na playoffy?
również muszę skomentować... Brakowało kilku graczy, ale Pantery nie grały też 2 składem. Druga sprawa ze motywacja Florydy była praktycznie zerowa, bo grali zupełnie o nic..ale chyba nie przystoi, aż t5ak olać temat w tak profesjonalnej lidze. Czytałem wczoraj analizę z USA i typer podał bet na Florydę, ciekawe jak mocno on był zdziwiony... Prawda jest taka, że analiza, statystyki, insaidery itp., siedzimy kminimy, a bukmacher siedzi z cygarkiem i liczy pieniądze... nazwijmy to tak, ciężkie hobby panowie i panie sobie znaleźliśmy...i kończąc temat jakby policzył ilość godzin poświęconych na analizowanie tematu i płynący z tego income, bardziej opłacalna robi się jakakolwiek praca i traktowanie zakładów bukmacherskich jako inna forma niż dodatnie pikanterii do rozgrywek sprtowych jest karkołomna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom