>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Newsy, dyskusje oraz ciekawostki dotyczące świata darterskiego

radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Po ostatnich tygodniach nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale chyba możemy stwierdzić że mamy w naszym kraju zawodnika dobijającego do światowej czołówki. Nie śledzę może wszystkich turniejów na żywo, ale teraz można już wszystkie zobaczyć na you tube w powtórkach. No i imponuje mi Krzysztof Ratajski coraz bardziej. Teraz co prawda odpadł w pierwszej rundzie World Grand Prix, ale z Durrantem zawsze trzeba się z tym liczyć. Z niecierpliwością czekam na najbliższe mistrzostwa świata, jak myślę mnóstwo sympatyków darta w naszym kraju!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Walijczycy Price i Clayton najlepszą drużyna w darta na świecie. Całkowicie zasłużenie, Gerwyn ciągnął ten wózek, gral przez trzy dni znakomicie. Można go lubić lub nie, ale stał sie bardzo szybko znacząca postacia w świecie darta. I będzie moim zdaniem jednym z głównych faworytów zbliżajacych sie coraz bardziej Mistrzostw Świata. Prezentuje moim zdaniem najbardziej wyrównana forme. Polacy, Krzysztofowie Ratajski i Kciuk odpadli z Australijczykami, choć gdyby Ratajski wykorzystal meczowe lotki z Whitlockiem różnie mogło sie to potoczyc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jozzy22 598,8K

jozzy22

Użytkownik
Świat darta okrył się żałobą. W wieku 33 lat zmarł Kyle Anderson, jeden z najlepszych australijskich darterów w historii. Dzięki swoim sukcesom stał się w ostatnich latach jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w historii Professional Darts Corporation.
Przyczyny śmierci Australijczyka nie są jeszcze znane.
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Hej. Ma ktoś stronkę ze statystykami z MŚ WDF? Nie mogę nic znaleźć, chodzi mi o 180ki, checkouty
Chyba na razie tylko tyle co na stronie podają w raportach z danej sesji, jak wyglądały mecze, kto ile wbił maksów, ale trzeba sie wczytać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +716
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Chyba na razie tylko tyle co na stronie podają w raportach z danej sesji, jak wyglądały mecze, kto ile wbił maksów, ale trzeba sie wczytać.
No właśnie widziałem i myślałem że są gdzieś normalne statystyki meczowe. Można było undery łapać na maxy. Oglądałem na Eurosporcie i poziom tragedia pierwszych rund... Oczy bolały, u mnie w domu lepszy poziom jak z kumplami gramy przy piwku :) teraz dłuższy format to chciałem poprzeglądać dokładne statystyki bo wszystkiego się nie da obejrzeć. Ale dzięki psotniku 💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +491
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Przecież ten Menzies to jest jeszcze bardziej rozstrzesiona wersja młodego Gurneya. Kiedy miał szanse to lotki latały hen daleko. Tricole jutro moim zdaniem bez szans.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
W czwartek startuje Cazoo World Cup of Dart 2022 w niemieckim Frankfurcie. Będzie jakiś temat na forum odnośnie tego wydarzenia? W turnieju biorą udział Polacy, którzy w pierwszej rundzie zmierzą się z reprezentacją USA.
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W czwartek startuje Cazoo World Cup of Dart 2022 w niemieckim Frankfurcie. Będzie jakiś temat na forum odnośnie tego wydarzenia? W turnieju biorą udział Polacy, którzy w pierwszej rundzie zmierzą się z reprezentacją USA.
Temat zrobiony
https://forum.bukmacherskie.com/threads/pdc-grand-slam-of-darts-2022.165525/#post-7111749
Tylko tytul i grafika z terminarzem, ale jeśli ktoś chce coś dopisać bardziej szczegółowo o ekipach to zapraszam serdecznie.

Na przyszłość to w takich przypadkach, kiedy brakuje jakiegoś tematu (co sie zawsze może zdarzyć) to przecież można też samemu zrobić taki temat. Wystarczy tytuł, nagłówek, tak tylko żeby było miejsce by pisać, a potem się ewentualnie uzupełni resztę. Na tym polega forum dyskusyjne, że każdy jego użytkownik ma prawo pisać i tworzyć tematy, a nawet powinien.
 
Do góry Bottom