>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MuchBetter - opinie

kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Cześć,
Ten Muchbetter dalej funkcjonuje?
Długo już czekam na odpowiedz supportu
Funkcjonuje, przynajmniej wpłaty

Ja mam inne pytanie. Trochę minęło od zamówienia fizycznej karty MB i chciałem wykonać transakcję bezgotówkową w sklepie i autoryzacja odrzucona, karta włożona do terminala podany prawidłowy PIN autoryzacja odrzucona. Teraz założyłem virtuala i zamówię coś na allegro i zobaczymy czy przejdzie, ale miał tak ktoś może ? Bo w apce niby pokazane, że jest wszystko ok (karta aktywna limity spore)
 
ranczo0123 480K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Funkcjonuje, przynajmniej wpłaty

Ja mam inne pytanie. Trochę minęło od zamówienia fizycznej karty MB i chciałem wykonać transakcję bezgotówkową w sklepie i autoryzacja odrzucona, karta włożona do terminala podany prawidłowy PIN autoryzacja odrzucona. Teraz założyłem virtuala i zamówię coś na allegro i zobaczymy czy przejdzie, ale miał tak ktoś może ? Bo w apce niby pokazane, że jest wszystko ok (karta aktywna limity spore)
Przed chwila placilem fizyczna i wszystko normalnie poszlo. Wirtualna u mnie nigdy nie dzialala.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Karta nie działa tragedia. Pomimo potwierdzenia przez aplikację płatności autoryzacja jest odrzucana... Trzeba napisać do supportu.
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
kriksus kriksus ale jakie znaczenie ma kolor ? Te szybkie linki są na szaro, ikonka wiadomości oraz wejście do ustawień konta. Jedyny problem jaki miałem to z logowaniem danymi biometrycznymi i ponowna instalacja apki załatwiła problem.
Teraz z ciekawości spróbowałem zrobić płatność wirtualną kartą i też działa. Więc obie karty działają.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom