>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moto GP 2015

hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Przed nami kolejny sezon, ponowna wygrana MM93 nikogo nie zdziwi, ale batalia o niższe miejsca zapowiada się ciekawie.






Transmisja telewizyjna klasy MotoGP na żywo tylko w Polsat Sport, Polsat Sport News i Polsat Sport Extra.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Qatar MotoGp

Klasyfikowany kierowca - Marco Melandri: Nie @ 2,95 Betsson ⛔

Melandri bez chęci i woli walki, czasy dramatyczne, upadek w FP3 na 2 zakręcie, motocykl też nie jeździ jakby chciał.

Vinales M. - Redding S. 2 @ 2,10 ✅
Dovizioso A. - Iannone A. 1 @ 1.36 ✅

2.86 bet365

Redding bardzo solidny i spina się ostro na ten sezon, w FP i kwalifikacjach na podobnym poziomie obok siebie, także widzę tu 50/50, Vinales debiutuje co oznacza większy stres i większą możliwość popełniania błędów.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
GP Americas

Dovizioso A. - Iannnone A. 1 1.4 ✅
Crutchlow C. - Redding S. 1 1.35 ✅
Bautista A. - Melandri M. 1 1.2 ✅

AKO: 2.27 betsson

Warunki pogodowe bez szału, ale jak nie będzie większych cudów czy nieukończonych wyścigów to powinno na lajcie wejść.
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Marquez win @1.55✅
Dovizioso [email protected]✅
AKO:2.17 milenium✅
Tor Marqueza, więc nie ma innej opcji jak jego wygrana i to pewnie z dużą przewagą, a z duetu Ducati, Dovizioso jest po prostu lepszym kierowcą i to powinno wystarczyć
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
simons 646

simons

Forum VIP
GP Americas
Dovizioso A. - Innanone A. 1 1.4
Crutchlow C. - Redding S. 1 1.35
Bautista A. - Melandri M. 1 1.2
AKO: 2.27 betsson
Warunki pogodowe bez szału, ale jak nie będzie większych cudów czy nieukończonych wyścigów to powinno na lajcie wejść.
Ci co wystawiają Bautista - Melandri wyżej niż 1.05 powinni jakąś nagrodę dostać ????

Lennon
e lepiej brzmi ????
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Marquez win @1.33⛔
Może kurs nie najwyższy ale na podbicie całkiem ok, Marc w ten weekend znowu deklasuje więc nie ma co pisać
Espargaro A.-Smith B. @1.5⛔
Kurs fajny, Aleix w ten weekend świetne tempo 2 miejsce w kwalifikacjach, widać że ewidentnie ten tor mu pasuje i jego motocyklowi też, a Smith bez rewelacji 10 miejsce i ciężko będzie mu wygrać z Hiszpanem, który jest w tutaj w formie.
AKO:mad:2 Milenium⛔
Rossi V.-Lorenzo J. @1.82⛔
Rossi w ten weekend i na tym torze, idzie mu strasznie ciężko w treningach cały czas za Lorenzo, wątpie aby nagle w wyścigu odpalił dopiero 8 miejsce w kwalifikacjach i strata aż 0.4 do Lorenzo, który też jakoś nie imponuje jak i z resztą cała Yamaha w tym wyścigu wyczuwam przełamanie Lorenzo na Valentino, a nawet walkę o podium w tym wyścigu dla Hiszpana.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Rossi V.-Lorenzo J. @1.82

Rossi w ten weekend i na tym torze, idzie mu strasznie ciężko w treningach cały czas za Lorenzo, wątpie aby nagle w wyścigu odpalił dopiero 8 miejsce w kwalifikacjach i strata aż 0.4 do Lorenzo, który też jakoś nie imponuje jak i z resztą cała Yamaha w tym wyścigu wyczuwam przełamanie Lorenzo na Valentino, a nawet walkę o podium w tym wyścigu dla Hiszpana.
Rossi bardzo często ma słabe czasy w FP i nawet w QP. Pokazuje swoje prawdziwe umiejętności dopiero w wyścigu. Z drugiej strony Lorenzo w końcu coś pokazał. W Ameryce miał zapalenie płuc ... może w końcu w Rio Hondo pojedzie na miarę swoich umiejętności.
Na tym torze, ze słabą przyczepnością nie grałbym Marqueza po 1.3 ... ale jak kto woli.
Moje typki można znaleźć ... wiadomo gdzie ;)
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Rossi bardzo często ma słabe czasy w FP i nawet w QP. Pokazuje swoje prawdziwe umiejętności dopiero w wyścigu. Z drugiej strony Lorenzo w końcu coś pokazał. W Ameryce miał zapalenie płuc ... może w końcu w Rio Hondo pojedzie na miarę swoich umiejętności.
Na tym torze, ze słabą przyczepnością nie grałbym Marqueza po 1.3 ... ale jak kto woli.
Moje typki można znaleźć ... wiadomo gdzie ;)
Patrząc po treningach to nie widzę za bardzo kandydata do walki z Marquezem dziś a po 1.3 do ako fajnie podbija. A Rossi może i nie pokazywał ale jakoś mam dziwne przeczucie że Lorenzo w końcu coś pokaże, w końcu to nie ogórek ;) Korciło mnie jeszcze coś w stronę Sama Lowesa ale jednak odpuszczam
 
simons 646

simons

Forum VIP
Patrząc po treningach to nie widzę za bardzo kandydata do walki z Marquezem dziś a po 1.3 do ako fajnie podbija. A Rossi może i nie pokazywał ale jakoś mam dziwne przeczucie że Lorenzo w końcu coś pokaże, w końcu to nie ogórek ;) Korciło mnie jeszcze coś w stronę Sama Lowesa ale jednak odpuszczam
Treningi w Rio Hondo niewiele mówią bo przyczepność asfaltu słaba. Temu też Suzuki tak wysoko było. Nie wiadomo do końca jaką oponę użyć extra-hard czy hard. Dla mnie w niepewnych warunkach nie ma co ryzykować 1.3.
Lorenzo jak zwykle dobry rytm w FP ale Rossi powiedziałbym ma nawet trochę lepszy. Forma lepsza póki co ... więc moim zdaniem nieptorzebnie ryzykujesz. Ja to widzę bardziej 45-55 dla Rossiego i w sumie taki mamy kurs więc odpuszczam i życzę powodzenia.
W Moto2 podoba mi się Simeon i Simon ;) ale nie na win oczywiście
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Treningi w Rio Hondo niewiele mówią bo przyczepność asfaltu słaba. Temu też Suzuki tak wysoko było. Nie wiadomo do końca jaką oponę użyć extra-hard czy hard. Dla mnie w niepewnych warunkach nie ma co ryzykować 1.3.
Lorenzo jak zwykle dobry rytm w FP ale Rossi powiedziałbym ma nawet trochę lepszy. Forma lepsza póki co ... więc moim zdaniem nieptorzebnie ryzykujesz. Ja to widzę bardziej 45-55 dla Rossiego i w sumie taki mamy kurs więc odpuszczam i życzę powodzenia.
W Moto2 podoba mi się Simeon i Simon ;) ale nie na win oczywiście
Gram na przełamanie Lorenzo ostatnio w Ameryce już ładnie podgonił i dziś też powinien powalczyć. A na Marqueza gram bo chłopak daje zarobić od moto3 więc czemu dziś miałby nie dać:razz:
Dobra wyrzuciłem Lorenzo a ako i dodam do tego coś z F1 albo Seville może z noznej ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Pewnie Marquez dał zarobić bo to talent, ale w tym sezonie nie ma takiej wielkiej przewagi, a tor niepewny, więc nie dla mnie taki zakład.
Lorenzo początek zeszłego sezonu też miał słaby i późno się zebrał do roboty. Nie przekonywał rok temu. Nie przekonuje w tym roku ja odpuszczam ;)
Powodzenia
 
oki 270

oki

Użytkownik
P. Espargaro-Redding 1 2,02 marathon ✅
Kwalifikacje wybitnie nie wyszly Hiszpanowi, ale jesli chodzi o tempo wyscigowe to jest tu dla mnie zdecydowanym faworytem. w teksasie obaj nie ukonczyli wyscigu, natomiast w Katarze Espargaro byl niemal 20s szybszy podczas wyscigu.
A.Espargaro-Smith 2 2,29 marathon ✅
Kolega wyzej pisal, ze Aleix jest tu w dobrej formie...moze i forme ma ale nadal jezdzi na Suzuki. Mimo wywalczenia drugiego miejsca w kwalach nie widze go tutaj przed jezdzcem jezdcem Yamahy.
Iannone-Crutchlow 1 1,87 marathon ⛔
Crutchlow dobrze na treningach i w kwalach, ale podobnie bylo tydzien temu w Teksasie, a w wyscigu stracil niemal 10s do Iannone. Podobny scenariusz mnie tutaj nie zdziwi.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Rossi - Lorenzo 1 @ 1.8 ✅
Iannone - Crutchlow 1 @ 1.7 ⛔

W tych dwóch przypadkach kieruje się dyspozycją podczas wyścigu, Rossi lubi ten tor, treningi i kwale słabo podobnie jak w Katarze, a gdy przyszło co do czego ogarnął pięknie, Lorenzo z kolei na odwrót treningi ładnie, a w wyścigu już na początku strata. Wydaje mi się że ciągłość zostanie zachowana. Na CC chciałem tydzień temu postawić, ale nie było nigdzie ciekawego h2h, ale podobnie jak Lorenzo.

Barbera - Bradl 1 @ 1.72 ✅

Nie spodziewam się po Hectorze fajerwerków, po prostu liczę na solidny występ i utrzymanie lub zakręcenie się około miejsca, które wywalczył w Q. Bradl to chaos, może znowu jakiś upadek, czy inne błędy, kurs znośny to spróbuję.

Typy z betsson
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Już po Espargaro, podpalił się za bardzo zaraz go powyprzedzają i skończy poza top10.
Z takich promocji na przyszłość trzeba jednak korzystać
e: Marc debilu ???? ???? ???? Świetny wyścig, ale ja to już chyba nigdy nie nauczę się jak grać to Moto GP, zawsze szukam jakiejś sensacji a tu trzeba po ludzku na lepszego pograć mówię tu o typie z Rossim i Espargaro a co do Marca to po prostu nie wyszło
 
oki 270

oki

Użytkownik
Jesli ktos ma mozliwosc grania w Paddy Power to proponuje 2 bety na kwalifikacje.
Petrucci-Hernandez 1 1,57 ⛔
Crutchlow-Rossi 1 1,61 ⛔
Co do pierwszej pary to Petrucci w ostatnim czasie zdaje sie o wiele lepiej ogarniac swoje ducati niz Hernandez. W FP2 przewaga Włocha wyniosla 0,6s, a to wydaje sie najbardziej miarodajne przed kwalami ktore powinny odbyc sie w podobnych warunkach jak dzisiejszy drugi trening.
W drugiej parze licze na to, ze Rossi skonczy kwale tak jak czesto mu sie zdarza czyli miejsce 6-8. Sam twierdzi ze jego yamaha jest niestabilna i na rozgrzanym asfalcie nie radza sobie zbyt dobrze.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jesli ktos ma mozliwosc grania w Paddy Power to proponuje 2 bety na kwalifikacje.
Petrucci-Hernandez 1 1,57
Crutchlow-Rossi 1 1,61
Petrucci rzeczywiscie spoko, ale z Rossim bym tak nie szarżował. Valenty z tego co wyczytałem jeździł cały czas na twardej, stąd też taki czas. Można znalezc ten zakład po 1.7 na Crutchlowa ;)
Mi udało się znaleźć fajny typ na Moto3, po kursie nawet 4.00 -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f286/hazard-buki-co-sie-da-112361-2.html
 
Do góry Bottom