>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

anzelmo 157,2K

anzelmo

Użytkownik
pora odświeżyć będzie ciekawie...

1684343314792.png
UFC 291 fajna ropiska no i Jano hm u mnie mieszane odczucia ale ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +897
berserk 277,9K

berserk

Użytkownik
Też pisałem do Waldiego o taki temat bo tak dawno nikt tu nic nie pisał że nie zauważyłem że taki jest :)

Dzieje się w poważnym MMA czy to na świecie czy w samej Polsce .
Gala KSW na narodowym a teraz ogłoszenie walki Blachowicz vs Pereira który ma być eliminatorem do walki o pas.
Czy tak będzie jak wygra Janek to się jeszcze okaże bo jak wygra Pereira to moim zdaniem na 100% dostanie walkę o pas.
Cała karta wygląda imponująco co można zobaczyć na załączonym zdjęciu .
IMG_0029.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +897
anzelmo 157,2K

anzelmo

Użytkownik
imo wyplata i pewnie spokojne win a potem można kończyć karierę -bo czym baron alkoholowy jest wstanie zaskoczyć... wielkiej formy nie zrobi jego praime minął dawno. Ubić twardego Chendlera w stójce.... jeszcze Irol będzie groźny gdzieś do 2 rundy bo cardio pewnie lipne będzie, ale jak pójdzie po zapasy Chendler to będzie gwałt ale pewnie bedzie aksis ze zapasy nie bo to nie w stylu BMF ppv tez pojdzie jak buleczki z biedronki cieple wiec obaj skasują swoje plus wujek Dana będzie zadowolony a jakby tak magiczna stójka i tajmig zwróciły to będzie złota rybka w grze która wstanie jest tylko przebić Habib i Bones
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
imo wyplata i pewnie spokojne win a potem można kończyć karierę -bo czym baron alkoholowy jest wstanie zaskoczyć... wielkiej formy nie zrobi jego praime minął dawno. Ubić twardego Chendlera w stójce.... jeszcze Irol będzie groźny gdzieś do 2 rundy bo cardio pewnie lipne będzie, ale jak pójdzie po zapasy Chendler to będzie gwałt ale pewnie bedzie aksis ze zapasy nie bo to nie w stylu BMF ppv tez pojdzie jak buleczki z biedronki cieple wiec obaj skasują swoje plus wujek Dana będzie zadowolony a jakby tak magiczna stójka i tajmig zwróciły to będzie złota rybka w grze która wstanie jest tylko przebić Habib i Bones
Ja mimo wszystko nie jestem pewien czy do tej walki z Chandlerem dojdzie. Jakoś mi się nie chce wierzyć żeby nie ściągnęli McGregora na UFC300, jeszcze odkurzą jakiegoś Masvidala z emerytury, albo kolejna walka z Diaz'em, pod sprzedaż PPV na jubileuszowej gali jak znalazł. Później znowu mu się nie będzie chciało i zrobi w jajo tego Chandlera jak na TUF'ie, Iron nawet jak będzie miał kontrakt na papierze, to ja na jego miejscu jeszcze bym się nie cieszył z tej walki, póki nie wejdzie z rudym do oktagonu.
 
anzelmo 157,2K

anzelmo

Użytkownik
1715706100202.png

Tak jakoś nikt nie wrzucił- nowy narybek w ciężkiej myślę ze dobry transfer ludzie narzekają ze Fil go spokojnie obali i zameczy podda skończy ale ja myślę ze może dojdzie do zmiany warty Sakai ciezkie lapy ma w parterze do jednej bramki ale to daje kilka ciekawych zestawień w KSW
 
Otrzymane punkty reputacji: +1117
Do góry Bottom