>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Europy kobiet 2021 (18.08-04.09.2021)

O 4,4K

oth

Użytkownik
No, można było się spodziewać, że Włoszki coś odstawią. Jak pisałem wyżej to Belgia nie ma żadnych argumentów, ale jak Włoszki ponad 10 punktów w secie oddają to dramat.

Co do Egonu, to potwierdza się fakt, że dziewczyna umie grać tylko z Wolosz. Nie dostaje złych piłek, ma przeogromny zasięg, a to co robi na boisku gdy nie ma obok Asi to jakaś paranoja. Nie wiem w czym u niej leży problem. Sezon ligowy skończyła z 59% skuteczności co jest jednym z najlepszych wyników w historii siatkówki (jeżeli mowa o atakującej), ale w reprezentacji nie da się jej oglądać.
Ogólnie patrząc na pozostałe sety oprócz drugiego to wygląda to tak jakby specjalnie przegrały...to jest paranoja co się odpierdziela w tym sporcie. Wygląd na to że wszystko jest ustawione pod zakłady, bo aż się nie chce w to wierzyć.
 
BanksyGA 184,5K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Ogólnie patrząc na pozostałe sety oprócz drugiego to wygląda to tak jakby specjalnie przegrały...to jest paranoja co się odpierdziela w tym sporcie. Wygląd na to że wszystko jest ustawione pod zakłady, bo aż się nie chce w to wierzyć.
Nie, Włoszki w każdym meczu tak miały. No ale jak się popełnia tyle błędów to nie ma o czym mówić. Pół seta same oddały, a Belgijki dzisiaj nie istnieją oczywiście
 
lukpol 73,4K

lukpol

Użytkownik
tradycji stalo sie zadosc ;)
chociaz ogladajac tego seta ,kilka zagran rusek bylo conajmniej dziwnych ... szczegolnie serwis gdzies w lawke trenerska . Lekkie wrazenie tak jakby mialy tego seta przegrac
 
J 3K

josh91

Użytkownik
tradycji stalo sie zadosc ;)
chociaz ogladajac tego seta ,kilka zagran rusek bylo conajmniej dziwnych ... szczegolnie serwis gdzies w lawke trenerska . Lekkie wrazenie tak jakby mialy tego seta przegrac
serio doszukujecie się podkładania w meczach mistrzowskich o awans do fazy ćwierćfinałowej i w konsekwencji gry o medale?
Jasne, że w grupie mając pewny temat wszystko jest możliwe ale bez przesady...
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie ma żadnego podkładania. Między nimi nie ma aż takiej różnicy żeby odpuścić z myślą że i tak wygramy.

Powtórzę się - Białoruś to dziwny twór i one po raz kolejny ruszają od 0-2.
 
lukpol 73,4K

lukpol

Użytkownik
... po prostu kilka zagran bylo dziwnych ,ale to przeciez kobiety one tez sa "dziwne" 😅.
ale mimo wszystko te straty seta przez faworytki wygladaja przynajmniej zastanawiajaco.
 
BanksyGA 184,5K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Stysiak M. (POL) (17.5) panowie jest szansa na poniżej kurs 1,9 ?
Jest. Jak Madzia zacznie swoje kiwki uskuteczniać to nasz wizjoner szybko ją zdejmie. Poza tym Turcja ma najmocniejszy środek w na całych ME, więc mogą Magdę zamurować. Natomiast po głowie mi chodzi dużo dłuższy mecz niż 3x do 15 i imo Magda te linie zrobi, no chyba że nasz wizjoner postanowi inaczej.

Z zakładów na zawodniczki bardziej mi się podoba Zuza Efimienko poniżej 7,5 pkt, ale to tylko moje przemyślenia.
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Masakra nie rozumiem jak można się męczyć z tak słabą Szwecją...to jest nieporozumienie, nawet ich liderka Izabela Haak gra beznadziejnie...i minus pkt poraz kolejny nie wchodzi. Holandia wychodzi na 23-20 i nagle beznadziejne błędy i Szwecja dochodzi na 24-24 nic nie robiąc...a Haak to chyba musi mieć idealne piłki żeby kończyć, bo dziś to w pierwszym secie wszystko psuje.
 
BanksyGA 184,5K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Masakra nie rozumiem jak można się męczyć z tak słabą Szwecją...to jest nieporozumienie, nawet ich liderka Izabela Haak gra beznadziejnie...i minus pkt poraz kolejny nie wchodzi. Holandia wychodzi na 23-20 i nagle beznadziejne błędy i Szwecja dochodzi na 24-24 nic nie robiąc...a Haak to chyba musi mieć idealne piłki żeby kończyć, bo dziś to w pierwszym secie wszystko psuje.
Generalnie do Bella w pierwszym secie zagrała na 50% prawie i zdobyła 10 z 25 punktów :D
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Generalnie do Bella w pierwszym secie zagrała na 50% prawie i zdobyła 10 z 25 punktów :D
Oo oglądałem od 9-8 i ładowała wszystko po autach w drugim secie podobnie...albo może widzę tylko to co złe bo już mnie ta beznadziejna Holandia zdenerwowała...
Post automatycznie złączony:

8/17 zdobyła 3 błędy 1 zablokowana, niby nie najgorzej...zobaczymy jak będzie w drugim secie.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Słuchajcie co myślicie o szlagierze Turcja - Polska? Turczynki lepsze, ale grają bez 5 podstawowych zawodniczek. Chyba to coś znaczy nie czy to faktyczna szansa dla Polek?
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Słuchajcie co myślicie o szlagierze Turcja - Polska? Turczynki lepsze, ale grają bez 5 podstawowych zawodniczek. Chyba to coś znaczy nie czy to faktyczna szansa dla Polek?
Jakich 5 podstawowych zawodniczek? O czym Ty mówisz i skąd to wziąłeś? Nie ma tylko odesłanej do domu z powodu COVID Meryem Boz. Ismailoglu miała uraz i pewnie zacznie na ławie, a tak to mają pełny skład.
 
BanksyGA 184,5K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Do góry Bottom