>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata Dywizji I grupa B - Polska (Tychy) 2022

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x100.jpg

Dzisiaj (26.04.2022) rozpoczyna się rywalizacja o awans do dywizji I grupy A. Wspomniany awans uzyska jedynie zwycięzca turnieju. Terminarz poniżej:

Wtorek, 26 kwietnia

godz. 16:30 SerbiaJaponia
godz. 20:00 PolskaEstonia

Środa, 27 kwietnia
godz. 16:30 Ukraina – Serbia

Czwartek, 28 kwietnia
godz. 16:30 JaponiaEstonia
godz. 20:00 Ukraina – Polska

Piątek, 29 kwietnia
godz. 20:00 SerbiaPolska

Sobota, 30 kwietnia
godz. 16:30 Japonia – Ukraina
godz. 20:00 EstoniaSerbia

Niedziela, 1 maja
godz. 16:30 PolskaJaponia
godz. 20:00 Estonia – Ukraina​
 
Otrzymane punkty reputacji: +157
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis zagram mecz Ukrainy z Serbia
To druzyny z dwóch róznych biegunów hokejowych i tylko wazne beda rozmiary wygranej ekipy z Ukrainy
Mysle ze wynik bedzie podobny do tego co wczoraj zrobili Japonczycy

Ukraina handi minus 6,5 gola kurs 1,9 STS✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1775
sunxl 2M

sunxl

Typer
Nie ma wątku z dywizją II A, więc napisze tutaj, co gram:

Mistrzostwa dywizji II A, gdzie znajduje się wzmocniona po IO reprezentacja Chin. Ich brak awansu do wyższej dywizji będzie spora niespodzianka i nikt nie będzie w stanie im się przeciwstawić. To jest tak naprawdę Kunlun w czerwonych barwach i wczoraj z łatwością rozgromili Izrael 14:1, dzisiaj spodziewam się minimum 10 goli z ich strony. Może Holandia coś dołoży, ale 10 sztuk faworyci są w stanie sami strzelić, bo różnica klas jest ogromna.

Chiny vs Holandia: powyżej 9.5 gola @1.90 Fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro w Tychach dwa ciekawe spotkania, które wiele wyjaśnią w układzie tabeli i szansach awansu .
Estonia zagra z Japonią a my z Ukrainą. I powiem szczerze , że kursy ktore wystawił STS na samym poczatku bardzo mnie zdziwiły. Kurs na wygrana w meczu Estonii to 9,5 a na wygrana Ukrainy 11,5 . Szczerze, to żal było tego nie ruszyć. Kursy z x obu ekip to odpowiednio 4 i 5 ( w fortunie na ten moment jest spoooro mniej) Estonia toczyła wyrownany bój z nami , fakt , zrobili troche bledów w obronie ale ich ataki były mega grożne ale my mieliśmy Jasia Murarza, który dosłownie zamurował sieć i gdyby nie on róznie mogło być. Wystep Japonczyków na tle słabiutkiej Serbii trudno ocenic , z pewnoscia jutro bedzie im sie grało trudniej a Estonczycy z Roobą na czele coś ustrzelą i popracuja w obronie. Ukraincy tez dzis zrobili sobie sparing ale trzeba przyznac ze ta kadra wyglada solidnie i juz jej pojednyki sparingowe były bardzo dobre. Jutro nasza kadre czeka bardzo trudne zadanie, bo jakos wybitnie nie zagralismy z Estonią, Ukraincy sie postawia i kto wie czy nie urwa punktu , póki co typy takie

Estonia z x kurs 4 STS⛔

Ukraina z x kurs 5 STS ( nie wiem czy przed chwilą nie zdjeli )✅

Z pewnoscia zagram tez dubla z handi w kierunku obu ekip, który mysle ze bedzie miał szanse powodzenia.✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +735
D 2,8K

davidian

Użytkownik
Estonia - Japonia - tutaj zdecydowanie idę w stronę Japończyków - win 1 tercja zagram
Ukraina - Polska - wczoraj kursy na Ukrainę około 8 dzisiaj pospadały, szkoda bo nie udało się złapać zbyt długo myślałem i dupa
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Wczoraj niezłe spotkanie z Ukrainą z naszej strony, ale jedynie do końca drugiej tercji. W trzeciej części głupi błąd przy rozegraniu krążka i gol na 2:2, a potem rywale zamknęli nas w naszej tercji obronnej i mało brakowało, a przegralibyśmy spotkanie w RT. Dzisiaj zdecydowanie najłatwiejszy rywal na tych MŚ i zapewne pojawi się kilka zmian i kombinacji dokonanej przez Kalebera, bo jest to dobra okazja, aby przetestować kilka rozwiązań przed najważniejszym starciem z Japonią. Myślę, że Jasiu Murarz dzisiaj odpocznie i za niego wskoczy David Zabolotny. Czekamy jeszcze na Arona Chmielewskiego, który świętował swój trzeci tytuł z Trzyńcem i to będzie spore wzmocnienie naszej reprezentacji. Dzisiaj zagram sobie dwa typy, bo widzę w nich potencjał:

Serbia vs Polska:
Serbia powyżej 0.5 gola @2.90 STS✅
Padnie gol w osłabieniu @3.50 Fortuna⛔


W różnych dyscyplinach sportu jest tak, że nasza reprezentacja w roli wyraźnego faworyta się wywiązuje, ale pojawia się moment nieuwagi czy też braku koncentracji i rywale cieszą się z gola. Tak jest np. w piłce nożnej, gdzie San Marino strzela nam bramki, ale w końcowym rozrachunku nie ma to znaczenia, ponieważ wygrywamy wysoko. Myślę, że Serbów stać na pierwszą bramkę w turnieju. W rywalizacjach z Ukrainą i z Japonią oddawali kilkanaście SOG, ale nic nie chciało wpaść. Nadzieją może być gra w PP, ponieważ nasi reprezentanci łapią zbyt wiele kar. Z Estonią i z Ukrainą za każdym razem nasz hokeista musiał usiąść na ławce kar aż 5-krotnie. Sami nie potrafimy grać w PP, ponieważ na 7 okazji w grze z przewagą zawodnika, ani razu nie strzeliliśmy gola. Może dzisiaj ze słabym przeciwnikiem nam się ta sztuka uda. Nie mniej jednak przy sporej ilości gry w PK przez naszą reprezentację pojawią się szanse na gola w osłabieniu. Kurs wydaje się atrakcyjny na takie rozwiązanie, ale liczę też dla Serbów, dla których będzie sporym sukcesem, jeżeli strzelą nam gola, a w PP będzie im o to łatwiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +988
sunxl 2M

sunxl

Typer
Japonia vs Ukraina: 2ml @2.35 Fortuna⛔

Dzisiaj króciutko, w Tychach odbędą się dwa spotkania MŚ dywizji IB i najciekawszym meczem będzie ten pierwszy pomiędzy Japonią a Ukrainą. Kursy w mojej opinii powinny być bardziej wyrównane. Widać ogromną motywację ze strony naszych wschodnich sąsiadów i jest to związane z aktualną sytuacją, która panuje w ich kraju. Dodatkowo z trybun mają wielu kibiców, którzy przebywają aktualnie w Polsce. To wszystko powoduje, że o wiele lepiej oglądało mi się do tej pory grę Ukrainy niż Japonii. Mieliśmy sporo szczęścia w trzeciej tercji ponieważ nasi sąsiedzi nas po prostu zdominowali i spokojnie mogli wygrać tamten mecz w czasie regulaminowym. Seria rzutów karnych powędrowała do nas, ale nie było to do końca zasłużone zwycięstwo. Siłą Ukrainy jest solidna defensywa, a Japonia ma z tym spore problemy na tym turnieju. Wiele błędów i tym samym straconych goli z Estonią to potwierdza. Bardziej w Tychach do tej pory przekonywała mnie Ukraina i stawiam na ich końcową wygraną.
 
Ostatnia edycja:
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Estonia-Serbia

Serbowie zdecydowanie za słaby zespół jak na dywizję 1B, 3 mecze i 25 straconych bramek mówi samo za siebie.
Myślę, że Rooba i spółka zrobią sobie dziś trening strzelecki. Wczoraj odpoczywali, Serbowie natomiast musieli się sporo namęczyć w meczu z nami.
Ogólnie widać, że hokej reprezentacyjny w Estonii poszedł w ostatnim czasie do przodu.

Estonia over 6.5@ 2.05
Over [email protected]

Fortuna
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: hokej na lodzie/MŚ IB
Godzina: 16:30
Spotkanie: Polska vs Japonia
Typ: Aron Chmielewski strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 2.50⛔
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Kto oglądał dotychczasowe mecze reprezentacji Polski, to może stwierdzić, że styl, w jakim sięgnęliśmy po trzy zwycięstwa w Tychach, nie był przekonujący. Całe szczęście, że nie są to skoki narciarskie i punkty rozdaje się za wyniki, a nie za wrażenia prezentowane na lodzie. Problemem hokeistów Roberta Kalabera jest przede wszystkim PP. Co prawda z Serbią udało nam się strzelić gola w grze z przewagą jednego zawodnika, ale jest to zdecydowanie najsłabsza reprezentacja na turnieju rozgrywanym w naszym kraju i nie jest to żaden odnośnik formy, czy też umiejętności. Takich sytuacji mieliśmy multum w spotkaniach z Estonią, czy też Ukrainą i w meczu z Japonią będzie to kluczem do sukcesu.

Szkoleniowiec reprezentacji Polski w wywiadzie udzielonym po ostatnim meczu, mówił, że cieszy się z przyjazdu Arona Chemielewskiego, który w piątek świętował trzeci tytuł zdobyty z Trzyńcem w Czechach. Jeden dzień przerwy na tych Mistrzostwach Świata dywizji IB był właśnie przeznaczony na grę w przewagach i wkomponowanie Arona do formacji, która będzie wyjeżdżać na lód w specjalnych sytuacjach. Forma napastnika reprezentacji Polski jest bardzo dobra i oglądając jego spotkania klubowe u naszych południowych sąsiadów, to był jednym z najbardziej wyróżniających się graczy starego/nowego mistrza Czech. Brakuje tego ostatniego podania, aby przygotować akcje pod strzał do pustej bramki i liczymy mocno na naszą gwiazdę.

Skupmy się może jeszcze chwilę na naszych niedzielnych rywalach, którzy te Mistrzostwa Świata przechodzą jak burza. Do tej pory sięgnęli po pewne wygrane z Serbią i Ukrainą i może nieco Estonia napędziła strachu Japończykom, bo z 4:1 zrobiło się nagle 5:5, ale mieli wszystko pod kontrolą i zasłużenie notowali komplety punktów. Oczywiście przed rozpoczęciem turnieju w Tychach Azjaci byli stawiani obok Polski w roli faworyta do awansu do dywizji IA i jak na razie z niej się wywiązują. Świetny turniej rozgrywają Hirano oraz Hitosato, którzy są liderami w punktacji kanadyjskiej i na tę dwójkę musimy szczególnie uważać. Słabszą stroną Japonii jest jednak defensywa i siedem straconych goli to doskonale potwierdza. Czy przyjezdni spowodują dzisiaj w naszych serach smutek?

Pierwsze myśli są zazwyczaj najlepsze i od kilku dni miałem w głowie typ na gola Arona Chmielewskiego. Na ten moment jest to nasz najlepszy hokeista, który ma sporo doświadczenia wyniesionego z zagranicznych tafli i jego przyjazd z pewnością podbuduje naszych kadrowiczów. Sama jego obecność jest już znacząca a jego zmiany kluczowe przede wszystkim w ofensywie. Wyżej wspomniałem, że Robert Kalaber wkomponuje go do linku specjalnego w sytuacji PP i mam nadzieję, że swoją dobrą formę z Trzyńca przełoży na lód w Tychach. Defensywa Japonii nie jest wcale murem nie do pokonania i Estonia, czy Ukraina to przecież pokazały. Kluczowa będzie współpraca Arona Chmielewskiego z Patrykiem Wronka, bo jest to w mojej opinii najlepszy asystent w kadrze. Ten duet może przysporzyć Japonii wiele problemów i mam nadzieję, że świeżo upieczony mistrz Czech pokaże swoją klasę i da nam awans do zaplecza elity.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +285
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom