>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata do lat 17 2023

Status
Zamknięty.
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam!
Przed nami już półfinały tej dość ciekawej imprezy

Francja - Mali 2:1

No muszę przyznać, że mimo wszystko spodziewałem się troszkę nieco innych kursów a tutaj Mali faworytem w starciu z Francją - kurs TYLKO nieco wyższy niż ten na początku z Maroko co mnie osobiście zaskakuje.
Oczywiście nadal będę się upierał, że Mali pokazuje na tych MŚ jedną z lepszych jak nie najlepszych form drużyn - może w ostatnich meczach forma Argentyna jeszcze wystrzeliła mocno w górę co po meszu z Senegalem można było powątpiewać ale nie o tym meczu teraz.
Francuzi z grupy wyszli bez żadnego problemy wygrywając 3 spotkania nie tracąc przy tym gola! Następnie pokonali po rzutach karnych Senegal i w ćwierćfinale pokonali Uzbekistan 1:0 po bramce w 84 minucie meczu. Ogólnie Francja jeszcze nie straciła bramki na tych MŚ!
Mali również wyszło z grupy dość pewnie mimo jednej porażki z Hiszpanią 0:1, następnie zdemolowali Meksyk 5:0 i wygrali w ćwierćfinale 1:0 z Maroko również po golu w końcówce meczu - 81 minuta. Ogólnie Mali nadal prezentuje bardzo ofensywny styl, dużo oddaje strzałów.
Na kogo bym postawił? Gdyby Mali nie było faworytem poszedł bym w stronę Mali.
Teraz pójdę w nieco innym kierunku a mianowicie over meczowy, dlaczego tak? Ogólnie półfinały to drużyny bardzo starannie powinny grać w obronie przede wszystkim ale uważam, że Mali nie zmieni swojego stylu gry a Francuzi na pewno mają dużo większy potencjał w ataku niż Maroko, Meksyk, Kanada czy Uzbekistan.

powyżej 2,5 1,90
obie strzelą 1,65 ---> 1,82 Betclic

Chętnie wysłucham Was co Wy macie do powiedzenia o tym meczu a przede wszystkim kolegę versa, który widzę, że jest na bierząco z tym turnieju, pozdrawiam!​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +993
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No ale dasz chociaż by jeden powód? Czy tak i tyle? :) Czy bo są to półfinały i taki argument?
 
versa 397,5K

versa

Typer
Witam!
Przed nami już półfinały tej dość ciekawej imprezy

Francja - Mali

No muszę przyznać, że mimo wszystko spodziewałem się troszkę nieco innych kursów a tutaj Mali faworytem w starciu z Francją - kurs TYLKO nieco wyższy niż ten na początku z Maroko co mnie osobiście zaskakuje.
Oczywiście nadal będę się upierał, że Mali pokazuje na tych MŚ jedną z lepszych jak nie najlepszych form drużyn - może w ostatnich meczach forma Argentyna jeszcze wystrzeliła mocno w górę co po meszu z Senegalem można było powątpiewać ale nie o tym meczu teraz.
Francuzi z grupy wyszli bez żadnego problemy wygrywając 3 spotkania nie tracąc przy tym gola! Następnie pokonali po rzutach karnych Senegal i w ćwierćfinale pokonali Uzbekistan 1:0 po bramce w 84 minucie meczu. Ogólnie Francja jeszcze nie straciła bramki na tych MŚ!
Mali również wyszło z grupy dość pewnie mimo jednej porażki z Hiszpanią 0:1, następnie zdemolowali Meksyk 5:0 i wygrali w ćwierćfinale 1:0 z Maroko również po golu w końcówce meczu - 81 minuta. Ogólnie Mali nadal prezentuje bardzo ofensywny styl, dużo oddaje strzałów.
Na kogo bym postawił? Gdyby Mali nie było faworytem poszedł bym w stronę Mali.
Teraz pójdę w nieco innym kierunku a mianowicie over meczowy, dlaczego tak? Ogólnie półfinały to drużyny bardzo starannie powinny grać w obronie przede wszystkim ale uważam, że Mali nie zmieni swojego stylu gry a Francuzi na pewno mają dużo większy potencjał w ataku niż Maroko, Meksyk, Kanada czy Uzbekistan.

powyżej 2,5 1,90
obie strzelą 1,65

Chętnie wysłucham Was co Wy macie do powiedzenia o tym meczu a przede wszystkim kolegę versa, który widzę, że jest na bierząco z tym turnieju, pozdrawiam!​
Odpowiadając co sądzę o tych meczach muszę Cię rozczarować, te pary półfinałowe ułożyły się dla mnie tak, że totalnie nie wiem jak na te mecze spojrzeć, bałbym się jakiegokolwiek typu na każdą z drużyn, mimo wszystko.
Jeśli miałbym zagrać kupon to jedynie na over rzutów rożnych w meczu Francja - Mali.
Widzę potencjał nawet przy ewentualnych bramkach, które jak mówi przedmówca -nie będzie ich dużo to według mnie padnie i to nie jedna.

Pozdrawiam.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Odpowiadając co sądzę o tych meczach muszę Cię rozczarować, te pary półfinałowe ułożyły się dla mnie tak, że totalnie nie wiem jak na te mecze spojrzeć, bałbym się jakiegokolwiek typu na każdą z drużyn, mimo wszystko.
Jeśli miałbym zagrać kupon to jedynie na over rzutów rożnych w meczu Francja - Mali.
Widzę potencjał nawet przy ewentualnych bramkach, które jak mówi przedmówca -nie będzie ich dużo to według mnie padnie i to nie jedna.

Pozdrawiam.
Tylko gdzie można zagrać rogi, wiesz może? Bo póki co sts śpi, Fortuna coś tam wystawiła ale malutko
 
versa 397,5K

versa

Typer
Niemcy - Francja
Niemcy wygrają i obie drużyny strzelą gola
Fortuna @4.15
Już po pierwszych meczach fazy grupowej typowałem parę finałową w postaci drużyn z Niemiec oraz Mali, mistrze Europy dojechali, natomiast Mali uległo Francuzom w stosunku 2:1 i tym samym czarny koń tego mundialu powalczy o trzecie miejsce z Argentyną.
Skoro typowałem, że Niemcy znajdą się w finale to spróbuję zatypowac, że ten finał też wygrają, bo szanse są jak dla mnie duże, dość spokojnie przebrnęli przez wszystkie etapy rozgrywek, dopiero problemy pojawiły się w półfinale z Argentyną, gdzie finalnie wygrali po rzutach karnych, natomiast Francja jakoś te mecze, mimo że w większości do zera to miała mniej przekonywujące, z Burkina Faso wygrali 3:0, gdzie dwie bramki padły w końcówce spotkania, a sama Burkina miała swoje momenty w tym meczu, potem mecz z Korea, druga minuta gol na 1:0 i tak też zakończył się tej mecz, potem, USA również identyczny scenariusz jak z Burkina Faso, z Senegalem męczarnie i wygrana dopiero po rzutach karnych, Uzbekistan męczarnie i wygrana dopiero po golu w końcówce spotkania, następnie półfinał z Mali- choć przegrywali 0:1 zdołali odwrócić wynik spotkania na 2:1 grając w przewadze.
I choć w 6 dotychczas meczach stracili zaledwie jednego gola moim faworytem jest reprezentacja Niemiec, która conajmniej gola traciła w aż 4 spotkaniach.
Drużyny te mierzyły się przed mistrzostwami świata w finale mistrzostw Europy, gdzie po karnych górą byli Niemcy, tym razem liczę na bramki obu drużyn.

Argentyna - Mali
Argentyna (1 połowa lub spotkanie)
Fortuna @1.87

W meczu o trzecie miejsce zagrają drużyny, które w tym turnieju przegrały po jednym meczu w fazie grupowej oraz swoje półfinaly, reprezentacja Argentyny zmierzy się z reprezentacją Mali i szczerze powiem, że ciężki ten mecz do typowania, bo z jednej strony mamy Argentynę, która po pierwszym przegranym meczu z Senegalem leci jak burza i dwóch najlepszych strzelców turnieju pochodzi właśnie z Argentyny, natomiast z drugiej strony czarny koń tych rozgrywek, drużyna, którą typowałem do bycia w wielkim finale razem z Niemcami, a która w każdym meczu ma bardzo mocne statystyki ofensywne.
W tym przypadku kurs zdecydowanie niższy, a wydaje mi się że bardziej ryzykowniejszy, no ale nic zaryzykujmy. Tak jak już wspomniałem, Argentyna w swoich szeregach ma piłkarzy takich jak Rubertl i Echeverry, którzy razem w tym turnieju mają aż 13 bramek i 3 asysty i jeden jak i drugi popisali się hattrickami na tych Mistrzostwach z reprezentacjami takimi jak Brazylia czy Niemcy, wow, zrobiło to na mnie takie wrażenie, że postanowiłem zmienić swoj wybór i postawić finalnie na nich, natomiast Mali fakt faktem, drużyny pokroju Meksyk rozjechały soczyście, natomiast z "większymi" reprezentacjami, choć statystyki i gra była również bardzo dobra to niestety -wynik nie oddawał.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Mali 0:3

Witam,
turniej powolutku zbliża się ku końcowi, pozostały 2 spotkania ale najważniejsze! Mecz o 3 miejsce oraz wielki finał.
W meczu o 3 miejsce zobaczymy Argentyną, która leciała jak burza po porażce z Senegalem 1:2 w I kolejce, wygrywała bardzo wysoko choćby 4:0 z Polską, 3:0 z Brazylią, 5:0 z Wenezuelą i zatrzymali ich dopiero Niemcy gdzie obejrzeliśmy chyba najlepszy mecz 3:3 po 90 minutach i rzuty karne rozstrzygnęły kto zagra w finale.
Mali na pewno również czuje mocne rozczarowanie po półfinale gdzie prowadzili z Francją 1:0 i pechowa czerwona kartka i bramka w tej samej akcji po rzucie wolnym i strzale z główki potem kolejny gol już bezpośredni z rzutu wolnego i wygrany mecz przegrali.
Moim zdaniem w tym meczu warto pójść w bramki, sam osobiście na pewno pójdę w obie strzelą w obu połowach bo szansa jest na to a kurs bardzo dobry ale wracając do meritum. Obie drużyny pokazały się z genialnej strony na tym turnieju, Mali co prawda na swoim koncie już 2 porażki a Argentyna z 1 i 1 remisem.

Myślę, ze obie drużyny strzelą bramkę w tym meczu ale Argentyna tego meczu nie przegra, po prostu.

Argentyna lub remis + obie strzelą 2,06 Betclic
obie drużyny strzelą w obu połowach 9,35 STS
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Znów w moich przewidzeniach zabrakło świadomości, że 2:0 to niebezpieczny wynik, niemal identycznie jak w ostatnim meczu Sevilli 😅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom