>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Narodów 2024 - mężczyzn

zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam,
Już za tydzień rozpoczynamy emocje związane z Ligą Narodów mężczyzn.
Turniej trwał będzie od 21 Maja do 30 Czerwca.

Siatkówka mężczyzn.png

W Lidze Narodów 2024 weźmie udział 16 reprezentacji.

Grupy Fazy Grupowej:

Tydzień nr 1 mężczyzn.png
Tydzień nr 2 mężczyzn.png
Tydzień nr 3 mężczyzn.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +413
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - USA

Polska win @2,24 fortuna 10/10 ✅
Polska handicap -1,5 seta @3,70 fortuna 6/10 ✅
Polska 3:0 @7,0 2/10 ✅

Będzie to pierwszy mecz dla Polaków w Lidze Narodów rozgrywany w Turcji. Na ten turniej Polacy jadą w niezłym składzie. Jest Semeniuk, Bednorz, Śliwka, Kochanowski czy Butryn. Pierwszym rywalem USA, z którymi nie gra się łatwo.. Jednak Amerykanie na pierwszy turniej przysyłają bardzo słaby skład. Nie ma generalnie nikogo z pierwszej drużyny. Jedynymi znanymi postaciami będą Gabi Garcia, Tuaniga czy Hanes. Tak czy siak bukmacherzy wystawili totalni niewłaściwy kurs. W tych składach to Polska będzie dużym faworytem, do meczu kurs pewnie poleci w okolice 1,20. Bukmacherzy usuwają już z kurs z oferty. Poniżej wstawiam kadry obu reprezentacji.

KADRA REPREZENTACJI USA NA PIERWSZY ETAP VNL 2024:

▪R: Tuaniga - Isaacson

▪A: Gabi Garcia - Hanes

▪Ś: Marshman - Gasman - Knigge - Wetter

▪P: Kessel - Champlin - Wildman - Ewert

▪L: Briggs - Dagostino

KADRA REPREZENTACJI POLSKI NA PIERWSZY ETAP ROZGRYWEK LIGI NARODÓW:

▪R: Marcin Komenda - Grzegorz Łomacz

▪A: Bartłomiej Bołądź - Karol Butryn

▪Ś: Jakub Kochanowski - Szymon Jakubiszak - Sebastian Adamczyk - Mateusz Poręba

▪P: Aleksander Śliwka - Bartosz Bednorz - Kamil Semeniuk - Artur Szalpuk

▪L: Kamil Szymura - Kuba Hawryluk
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2544
J 0

jakxx88

Użytkownik
Patrzyłem po twoim wpisie teraz na betcliccck, super bet i tam już po 1.4 w okolicach na Polskę. Masz składy wszystkich reprezentacji na pierwszy tydzień?
 
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Polska - USA

Polska win @2,24 fortuna 10/10
Polska handicap -1,5 seta @3,70 fortuna 6/10
Polska 3:0 @7,0 2/10

Będzie to pierwszy mecz dla Polaków w Lidze Narodów rozgrywany w Turcji. Na ten turniej Polacy jadą w niezłym składzie. Jest Semeniuk, Bednorz, Śliwka, Kochanowski czy Butryn. Pierwszym rywalem USA, z którymi nie gra się łatwo.. Jednak Amerykanie na pierwszy turniej przysyłają bardzo słaby skład. Nie ma generalnie nikogo z pierwszej drużyny. Jedynymi znanymi postaciami będą Gabi Garcia, Tuaniga czy Hanes. Tak czy siak bukmacherzy wystawili totalni niewłaściwy kurs. W tych składach to Polska będzie dużym faworytem, do meczu kurs pewnie poleci w okolice 1,20. Bukmacherzy usuwają już z kurs z oferty. Poniżej wstawiam kadry obu reprezentacji.

KADRA REPREZENTACJI USA NA PIERWSZY ETAP VNL 2024:

▪R: Tuaniga - Isaacson

▪A: Gabi Garcia - Hanes

▪Ś: Marshman - Gasman - Knigge - Wetter

▪P: Kessel - Champlin - Wildman - Ewert

▪L: Briggs - Dagostino

KADRA REPREZENTACJI POLSKI NA PIERWSZY ETAP ROZGRYWEK LIGI NARODÓW:

▪R: Marcin Komenda - Grzegorz Łomacz

▪A: Bartłomiej Bołądź - Karol Butryn

▪Ś: Jakub Kochanowski - Szymon Jakubiszak - Sebastian Adamczyk - Mateusz Poręba

▪P: Aleksander Śliwka - Bartosz Bednorz - Kamil Semeniuk - Artur Szalpuk

▪L: Kamil Szymura - Kuba Hawryluk

Pod tym typem śmiało można się podpisać.
Rewelacyjny kurs. Polacy w solidnym zestawieniu. Bardzo dobra linia przyjęcia i atak. Natomiast USA to kadra B, czyli zawodnicy głównie z lig niemieckich, francuskich, czy też amerykańskich uniwersytetów. Kadra USA na IO została już podana do opinii publicznej. Wszyscy najlepsi przygotują się w Stanach z trenerami na docelowy turniej. Otwarcie trener John Sperow zapowiedział, że poświęca tegoroczną edycję VNL na rzecz jak najlepszego przygotowania się do Igrzysk w Paryżu.
Na turniej w Turcji Amerykanie pojechali nawet bez powyżej wymienionego trenera. Zastąpi Go Andy Read, czyli trener kadry u21 i zespołu uniwersyteckiego.
Jeżeli ktoś ma jeszcze okazję pograć to typ jest niesamowicie dobry. Polacy wystawiają na każdej pozycji o dwie klasy lepszych zawodników
 
S 14,9K

sebek1997

Użytkownik
Ja wczoraj wieczorem pograłem Polskę po @1.80, rano sprawdziłem to spadło do @1.40 i teraz taki wzrost to coś konkretnego musi być na rzeczy
 
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Bukmacherzy muszą wiedzieć coś więcej, bo na marathonbet (który najszybciej wystawia kursy na siatkówkę na rynku) dalej jest kurs 2.26 na Polaków.
Nic się nie zmieniło, kadry na pierwszy turniej są dostępne. Podałem je wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +413
L 3,6K

luis11

Użytkownik
Nic się nie zmieniło, kadry na pierwszy turniej są dostępne. Podałem je wyżej.
I w pełni popieram Twoj typ, na papierze Polacy nie powinni mieć najmniejszych problemów z takim składem USA, jednak daje do myślenia, że w takim marathonbet dalej jest taki kurs, pierwszy mecz w sezonie olimpijskim, nie wiemy jakie będzie podejście drużyn do Ligi Narodów i być może stąd takie kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +413
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
I w pełni popieram Twoj typ, na papierze Polacy nie powinni mieć najmniejszych problemów z takim składem USA, jednak daje do myślenia, że w takim marathonbet dalej jest taki kurs, pierwszy mecz w sezonie olimpijskim, nie wiemy jakie będzie podejście drużyn do Ligi Narodów i być może stąd takie kursy.
W polskim zespole trwa walka o wyjazd na IO. Praktycznie na każdej pozycji poza środkiem sprawa dostania powołania jest otwarta, a przynajmniej taka powinna byc.
Zawodnicy jak Bednorz, Szalupa, Bołądź, Butryn walczą o znalezienie w gronie wybrańców Grbica. Zależeć na dobej grze będzie im na pewno. Do tego na ten turniej trener zabrał również Śliwkę, Semeniuka, Kochana. To zadowodnicy gwarantujący wysoki poziom. Po drugiej stronie siatki USA C. Najlepsza 14 USA trenuje pod okiem pierwszego trenera Johna Sperewa. Na turniej wysłani zostali zawodnicy słabsi na każdej pozycji od Polaków w składzie kadry A/B
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Niestety 22bet już też wycofał ofertę, bo chciałem dorzucić jeszcze trochę środków. Jeszcze jakąś godzinę temu kursy widniały 2,05 na naszych, koło południa jak sprawdzałem (zastanawiałem się o co chodzi) na Polaków był jeszcze wyższy kurs, bo 2,35 bodajże.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Niestety 22bet już też wycofał ofertę, bo chciałem dorzucić jeszcze trochę środków. Jeszcze jakąś godzinę temu kursy widniały 2,05 na naszych, koło południa jak sprawdzałem (zastanawiałem się o co chodzi) na Polaków był jeszcze wyższy kurs, bo 2,35 bodajże.
w redonbet masz 2,13
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Niestety 22bet już też wycofał ofertę, bo chciałem dorzucić jeszcze trochę środków. Jeszcze jakąś godzinę temu kursy widniały 2,05 na naszych, koło południa jak sprawdzałem (zastanawiałem się o co chodzi) na Polaków był jeszcze wyższy kurs, bo 2,35 bodajże.
Na Betfair kurs na Polaków skoczył z 2 na 2.1
 
T 14K

tadzin

Użytkownik
macie 365 wyszlo z 1.36. i teraz patrzcie jak te wszystkie pseudobuki kursy koryguja do beta

w niecala godzine zabili to do 1.16.
 
Ostatnia edycja:
J 0

jakxx88

Użytkownik
Jak ktoś złapał Polskę po kursie ponad 2 to kosmos jeśli oczywiście wygra nasza drużyna.
Gdzie znajdę składy wszystkich drużyn na pierwszy tydzień?
Kursy na Kanadę idą do góry bardzo a wydaje mi się ta drużyna dużo bardziej poukładana od turasów.
Holandia z nimirem zawsze groźna, mały kurs na Słoweńców.
 
Do góry Bottom