>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Narodów 2022 - kobiet

BanksyGA 185K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Ta zbieranina w biało-czerwonych koszulkach to jest naprawdę najlepsze, co ma obecnie polska siatkówka?
Nie, ale mały risercz w google zajmuje więcej czasu niż mały hejt na forum bukmacherskim.

Włochy vs Dominikana

Włochy poniżej 75,5 pkt @1,88 ❌
Włochy 3:0 @1,52 ❌


Nie no, bez przesady. Na DW Włoszek powinno być 1,20. Dominikana jest surowa. Nie mają swojej najlepszej strzelby, w przyjęciu mają kłody, nie mają swojej podstawowej libero. Jedyne co robią to byle jakie dogranie do sypaczki i siła x ramię.
Włoszki jak jeszcze komuś nie udało się doczytać przyjechały swoim najmocniejszym składem, na czele z Egonu, która już rozstrzelała Serbię. Tutaj nawet jak Egonu usiądzie, to Nwakalor rozstrzela te slabiaki. Dominikana jedynie może powalczyć z Koreą w VNL, każda inna drużyna to dla nich za wysokie progi. Kurs moim zdaniem szybko i dosyć mocno spadnie. Włoszki bez najmniejszych problemów powinny wygrać ten mecz mając na każdej pozycji zawodniczkę o klasę lub dwie klasy lepszą niż Dominikana.
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Mozna tez skleic dubel Serbia 3:0 , Wlochy 3:0. W bet365 takie ako mam po 1.90
Lub tez bardziej kuszace Serbia under 75.5 , Wlochy under 75.5 w ako : 2.40
Koreanki sa przetragiczne. Wczoraj ogladalem caly mecz bo szukalem cos w ich strone ale nawet te drewniane Dominikanki je rozwalily. Zero przyjecia , zero serwisu , zero ataku , jedno wielkie zero. Nie wiem co Serbia usialaby zrobic zeby wtopic seta.
Drugi mecz wloszek juz Banksy opisal. Dominikana drewniana druzyna z problemami z przyjeciem pilki i walenie z ataku sila razy ramie.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Serbia - Korea poniżej 133,5 1,51
Włochy - Dominikana Dominikana +23,5 1,45

AKO: 2,19

Po 1 mimo, że Serbki nie grają swoim pierwszym składem to ten mecz powinny zamknąć w 3 setach, daję naprawdę "wysoki" over jak na to spotkanie. Uważam, że Koreanki będą miały ciężko dojść chociaż w 1 secie do 20 punktów. Co najmniej 1 set liczę wysoko wygrany przez Serbki.
W 2gim meczu idę w duży handicap na Dominikanę. Uważam, że nie przegrają aż tak dużą ilością punktową. Liczę mocno na P. Isabel oraz Martinez, które mają ogromny potencjał w ataku. Mam tylko nadzieję, że środek będzie dużo bardziej skuteczny niż w ostatnim meczu.
 
Ostatnia edycja:
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Polska +2.5 seta handi 1.85 unibet

Idę w stronę Polek, że ugrają seta z USA, liczę na wyrównane sety i coś powinno nam się przytrafić 😉 Zastanawia mnie porażka USA z Japonią 3:0 i przez to liczę, że nasze się postawią i pograją z USA. Zarówno USA jak i Polki rozkręcają się w lidze, na moje zapowiada się over w tym meczu.
 
T 57,2K

Tommmy

Użytkownik
Holandia - Dominikana
Typ: Holandia
Kurs: 2,01
Fortuna

Holandia - Korea Poludniowa
Typ: Holandia -2,5
Kurs: na razie brak, ale przypuszczam że powyżej 2

Liczę na pomarańczowy weekend w siatkówce i przełamania drużyny Holenderek dwa razy. Dominikanki w tym momencie jak najbardziej są do złapania, może szybkie 3:0 nie będzie ale po walce liczę na 3:1, 3:2. Po stronie Holenderek liczę na dobrą grę Niki Daalderop oraz Anne Buijs. Typuję na przełamanie, wydaje mi się że typ godny uwagi /zastanowienia.
Drugi mecz z Korea wszystkie drużyny zgodnie po 3:0 z nimi, i tym razem również będę liczył na 3:0 dla Holenderek, czyli tutaj nie będzie przełamania Koreanek. Chociaż pierwszy set ze Serbkami budzi respekt porażka do 38. Zobaczymy :)
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Holandia - Dominikana @ 2,01, fortuna
Mecz na przełamanie dla zawodniczek z kraju Beneluksu, jak dotąd bilans 0-6 nie napawa optymizmem, ale kiedy jak nie na reprezentacji Dominikany zanotować pierwsze zwycięstwo w tegorocznej VNL. Dominikana w tej edycji Ligi Narodów tylko jedno zwycięstwo z Koreankami i do tego 5 porażek. Co do personaliów nie chciałbym się rozpisywać ze względu na specyfikę tych rozgrywek. Jest taki natłok meczów, że trenerze strasznie żonglują składami. Kurs adekwatny do ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 809,2K

maarcin14

Użytkownik
Belgia - Polska
Typ : Belgia wygra seta
@1.30
Superbet

Kurs malutki , ale wydaje mi się dość pewny i do jakiegoś AKO dorzucę . Belgia w Lidze Narodów odniosła 5 porażek w 6 meczach , ale tylko raz nie zdobyły chociaż jednego seta w spotkaniu z Chinkami . Polska natomiast rozegrała 7 spotkań , i tylko raz udało jej się wygrać 3:0 z Koreą Południową , w pozostałych meczach Polki zawsze traciły co najmniej jednego seta . Historia spotkań bezpośrednich również przemawia za tym , że to spotkanie będzie trwało więcej niż 3 sety . Kurs tam jak mówię mały , ale może komuś wpadnie w oko i wrzuci na kupon . Powodzonka !
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Belgia - Polska powyżej 3,5 seta 1,50 3:2
Niemcy - Włochy Włochy 1,20 0:3
Holandia - Dominikana powyżej 3,5 seta 1,47 2:3

Dla Polek jest to już 8 spotkanie i ostatnie w tym tygodniu natomiast dla Belgijek 7 mecz i przed ostatnie w tym tygodniu. Zdecydowanie lepiej póki co prezentują się Polki które mają 4 zwycięstwa i 3 porażki natomiast Belgijki 1 zwycięstwo i 5 porażek..
Polki mają młody niedoświadczony zespół, które mają często przestoje i to Belgia może wykorzystać, które mają Herbots - potrafi sama zdobyć mnóstwo punktów i wygrać set/mecz.
My takiej zawodniczki póki co nie mamy ale mamy na pewno lepszy zespół i myślę, że słusznie jesteśmy faworytkami w tym meczu jednak uważam, że prawdopodobnie nie wygramy tego meczu 3:0.
Włoszki powinny sobie poradzić z Niemkami - taki dopychać AKO - oby się nie zemścił...
Dominikana pokazuje się z bardzo dobrej strony w tym tygodniu natomiast Holenderki... same porażki jednak liczę na mecz z co najmniej 4 setami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +214
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A ja uważam, ze Holenderki w końcu się przełamią, a to dlatego, ze z kim jak nie z Dominikana. Straszne nierówne, pela atakuje niewiarygodnie dużo piłek, atak nieistnieje tak naprawdę. Bardzo możliwe ze będzie 5 setów. Fizycznie dominikanki będą zajechane
 
M 3,7K

morchior

Użytkownik
Serbia - Turcja
Serbia +13,5
@1,55

I za drobniejsze:
Powyżej 177,5 pkt
@1,84

Mimo że Turcja wygląda lepiej na papierze to spróbuje zagrać w stronę Serbii. Nie widzę tutaj łatwego 0:3 mimo, iż Serbki nie wystawiają w tym turnieju najsilniejszej ekipy. Myślę że typ warty uwagi ale oczywiście zalecam zdroworozsądkowe stawki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Bułgaria - Kanada, over 3.5 setów, @1.40, Betcris

Pod lupę biorę spotkanie dwóch słabszych reprezentacji, które zazwyczaj przegrywają swoje mecze, jednak w bezpośrednich pojedynkach ze sobą grają zazwyczaj bardzo wyrównane konfrontacje. Spodziewam się kolejnego takiego meczu, w którym bedą minimum 4 sety. Na papierze faworytem jest Kanada, jednak to Bułgarki były w ostatnich meczach nieco bardziej konkretne, jednak różny skład, forma też robi swoje. Kadrowo obie ekipy sa również zbliżone, mecz w którym może byc wszystko, jednak nie sądzę że któraś wygra 3-0 / 0-3
 
M 156,4K

mexes200

Użytkownik
18.06 Sobota 9:00
Belgia : Polska
Typ: powyżej 4.5 seta
Kurs: 2.78
Fortuna
Polki po dwóch gładkich porażkach z Japonią i USA rozegrają ostatni mecz kończący ich batalię w drugim tygodniu rozgrywek z Belgia. Belgia jest po trzech porażkach, kolejno: do jednego uległy Turczynkom, do zera Chinkom i do jednego Kanadyjkom. Dotychczas obie kadry mierzyły się trzynastokrotnie, z czego siedem razy lepsze były nasze dzisiejsze przeciwniczki. Polki z Belgijkami od lat toczą zacięte rywalizacje, czego dowodem jest, choćby to, że w ostatnich ich sześciu oficjalnych grach trzykrotnie byliśmy świadkami tie-breaka. Są to zbliżone zespoły z podobnym potencjałem od lat toczyly wyrównane mecze i mam nadzieję że będzie tym razem i warto tu poszukać rozwiązania że mecz zakończy się rozstrzygnięciem w tieabreku. Kurs fajny. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1102
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Włochy - Brazylia Włochy +7,5 1,66
USA - Chiny powyżej 3,5 seta 1,50

Zacznę od drugiego meczu USA - Chiny - faworytem jest ekipa USA jednak czy aż tak wyraźnym? Ja liczę, że Chinki powalczą i nie oddadzą meczu do 0. Amerykanki nie grają swoim pierwszym składem na tym turnieju więc nie rozumiem takiego kursu. Oczywiście Chinki również nie ale to nie jest słaba ekipa...
Włochy - Brazylia. Liczę, że Włoszki wyjdą dziś mocnym składem a to zwiększa szanse nawet na zwycięstwo. Do Brazylii wróciła Gabi i na pewno jest to poważne wzmocnienie. Liczę na dość wyrównany mecz.
 
Ostatnia edycja:
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
USA - CHINY
Typ: CHINY kurs @ 3.05 STS


Starcie tytanów żeńskiej siatkówki. Miejscem spotkanie będzie azjatyckie Quezon City. Obie reprezentacje na tą chwilę zgodnie zanotowały 5 zwycięstw i jedną porażkę. Amerykanki uległy jedynie Japonkom, natomiast Chinki poległy z Tajkami. Trzeba jednak podkreślić, że reprezentacja USA do tej pory miała będzie łatwe rywali: Dominikanki, Polki, Bułgarki, rezerwy Brazylii i Kanadyjki. Zwycięstwa z tymi rywalkami nie rzucają na kolana. Chinki co prawda też nie grały z tuzami, ale miały solidnego przeciwnika w postaci Turczynek, z którymi rozprawiły się bezproblemowo. Zwycięstwo tym bardziej cenne, bo odniesione na terenie Turcji. Amerykanki przegrały z Japonią bez walki 0:3. Mizerność potęguję to, że spotkanie rozgrywane było na amerykańskiej ziemi. Jedyne potknięcie Chinek, o którym już wspomniałem to niespodziewane potknięcie z Tajkami, ale na usprawiedliwienie trzeba dodać, że przegrały dopiero po tie-breaku. W dodatku ich dwa wygrane sety to istne pogromy do 13 i 14.
Jeżeli chodzi o składy to trener Chinek ma do dyspozycji pełnię składy. Jedyny, aczkolwiek istotny brak to Ting Zhu.
Głównymi strzelbami są: atakująca Xiangyu Gong i przyjmująca Yingying Li. Środek bloku również bardzo solidny w postaci kapitan Xinyue Yuan i Yuanyuan Wang. Na rozegraniu niezmiennie od lat Ding Xia.
Natomiast w ekipie USA wygląda to zdecydowanie gorzej. Skład mocno rezerwowy. Brakuje podstawowej atakującej Andrei Drews, podstawowej pary przyjmujących Jordan Larson, Michelle Bartsch-Hackley, Kimberly Hill (koniec kariery), podstawowej rozgrywającej Jordyn Poulter. Gołym okiem widac jak wielkie powstały wyrwy w składzie.
Kolejnym atutem Chinek jest miejsce rozgrywania tego spotkania. Azjatyckie Filipiny to bezsprzecznie działają na korzyść Chinek.
W moim odczuciu patrząc na braki kadrowe w reprezentacji Stanów Zjednoczonych to Chinki są zdecydowanym faworytem tego spotkania.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Japonia - Chiny 3:1
Japonia
1,85
powyżej 182,5 1,85

Kursy identyczne a jest spora szansa, że wejdą oba. Japonki póki co rewelacja 7 meczów i 7 zwycięstw zaledwie 3 stracone sety. Chinki 5 zwycięstw i 2 porażki 0:3 z USA i 2:3 z Tajlandią. Wczoraj mocno mnie rozczarowały nie wygrywając chociaż 1 seta z USA ale dziś myślę, że ten mecz wyjdzie poza 3 sety. Japonki wyglądają bardzo dobrze pod każdym względem i myślę, że to One wyjdą zwycięsko z tego meczu.

Niemcy - Dominikana 1:3
Dominikana +8,5
1,85
powyżej 3,5 seta 1,50

Nadal bardzo mocno niedoceniana jest Dominikana. Niemki w tym tygodniu tylko 1 zwycięstwo z beznadziejnymi Holenderkami, które przegrywają z każdym poza Koreą. Dominikana 2 zwycięstwa i porażka z Włoszkami 2:3 po ciężkiej walce.
Myślę, że to będzie spotkanie dłuższe niż 3 sety ale handi dają nam nawet dość spore. Liczę, że trener Dominikany w tym ostatnim meczu w tym tygodniu wyjdzie najmocniejszym składem i powalczy nawet o zwycięstwo, kurs kusi.
Dla mnie osobiście na ten moment para przyjmująca i atakująca czyli Pena, Martinez i Gonzalez prezentują się dużo lepiej od pary przyjmujących i atakujących Niemiec.

i za drobne spróbuję

Dominikana 2,90

Brazylia - Serbia 3:0
powyżej 3,5 seta
1,72
Serbia +14,5 1,80

Tak już na sucho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1733
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Dysponuje ktoś składem Chinek na aktualny turniej? Jeżeli nie odbiega od tego z poprzednich turniejów to zastanawiające są spadki na Brazylię z początkowo równych kursów.
Brazylijki jak wiemy w mega odmłodzonym składzie, który szału zdecydowanie nie robi

Rozegranie Macrisa i Robertę
Atak Kisy i Lorrayna
Srodek Carol, Lorena, Julia Kudiess i Mayany Przyjęcie Gabi, Pri Daroit, Rosamaria i Julia Bergmann
libero Natinha i Nyeme


Wg mnie Chinki są zdecydowanie niedoceniane, a kurs 2.50 bardzo kuszący
 
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Chinki w swoim klasycznym składzie z tegorocznej LN. Kurs 2.80 na Chinki, obok tego nie da się przejść obojętnie. Według mnie lekkimi faworytkami są Chinki
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dominikana - Bułgaria
Dominikana 1,57
Dominikana + powyżej 3,5 seta 2,30

Ja osobiście pograłem już wczoraj po kursie 1,70 na Dominikanę dziś nieco spadło więc podaję kurs z dziś.
Dominikana w poprzednim tygodniu pokazała się z bardzo dobrej strony wygrywając 3 spotkania 3:0 z Koreą, 3:2 z Holandią i 3:1 z Niemkami przegrywając tylko 1 mecz 2:3 z Włoszkami po bardzo zaciętym meczu.
Bułgaria przegrała 3 spotkania 2:3 z Belgią, 0:3 z Japonią i 0:3 z USA natomiast wygrały z Kanadą 3:0. Ogólnie na 8 meczów wygrały zaledwie 2 spotkania - Dominikana ma już 4 zwycięstwa.
Dominikana w swoim mocnym składzie z Peną, Martinez na czele, które dają mnóstwo punktów - widać, że buki już nieco poznały się na Dominikanie bo ostatnio nie były faworytkami w żadnym meczu prócz z Koreą.
Bułgaria ma jedynie handi po swojej stronie to własna hala jednak i tak uważam, że to Dominikana powinna wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +198
Do góry Bottom