>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Afrykańska (BAL) 2023

Status
Zamknięty.
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
20/05/2023 19:30 CET
Al Ahly (over 81.5) - REG
1.90 (STS)/1.83 (ETOTO/iForbet/Betclic) - można szukać dalej po innych.
5/10

Ruszają play-offy najmocniejszej ligi w Afryce - BAL. Tutaj duży minus dla Fortuny, która nawet nie wystawiła oferty na tę ligę. OK, a teraz o meczu. Al Ahly w pierwszej fazie wg mnie grało na pół gwizdka oszczędzając swoich najlepszych graczy i grając nimi mniejsze minuty. Dopiero z Petro de Luanda zagrali poważnie i przegrali jednym punktem przez genialny mecz legendy afrykańskiej koszykówki Carlosa Moraisa. Al Ahly wg mnie ma na warunki afrykańskie bardzo mocny skład, a teraz dodatkowo na fazę PO podpisali Michaela Fakuade (można go pamiętać z Kinga Szczecin), który w Europie w ostatnich latach pokazywał, że jest solidnym podkoszowym. Dlatego teraz pod koszem mają mocny duet Nuni Omot - Fakuade, a na obwodzie rozgrywający z USA Thompson, najlepszy wg mnie graczy obwodowy reprezentacji Egiptu Amin i reprezentant Nowej Zelandii Corey Webster.

REG to średniak afrykański, który nikogo nie dokupił na PO i przez to nie wróżę im sukcesu, bo mają podobny skład przez drugi sezon i już pokazywali, że mocniejsze ekipy są nie do przeskoczenia dla nich. Al Ahly natomiast nie powinno już tak oszczędzać, bo tym razem przy porażce mogą odpaść i powinni wiele grać swoimi najlepszymi zawodnikami nawet przy wyższym prowadzeniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1070
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
21/05/2023 19:30 CET
Petro de Luanda - Abidżan (over 74.5)
1.95 (STS)
5/10

Abidżan w fazie grupowej grał najszybciej. Teraz dodatkowo jeszcze zrobili roszady i uważam, że wyrzucili najgorsze ofensywne elementy jak Chuder Bile i Obekpa, a dodali trzy mocne elementy na afrykańskie warunki. Ousmane Drame, Ongwae i Abada. Potencjał teraz jest duży i te kursy wg mnie są złe, a Abidżan może nawet to wygrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1427
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
24/05/2023 20:30 CET
Al Ahly (over 81.5) - Stade Malien
1.95 (STS)/1.90 (iForbet/Betclic) - można szukać po innych.
5/10

Al Ahly przyjechało tutaj z mocnym składem i będzie dla mnie ogromną niespodzianką jeśli Stade Malien ich pokona. Malien zrobiło zdecydowanie wg mnie wynik ponad normę, ale w meczu z Cape Town chociaż wygranej pokazali, że ich głównym atutem jest szybka gra i granie z kontry. Zapewne to dziś im będzie wyłączać Al Ahly, a zarazem samo punktować z ich głupich rzutów i strat. Malien gra strasznie szybko, a to powinno dać wiele szans i akcji dla Al Ahly, które nie ma wysokiej linii dziś, a obrona Malien wg mnie jest przereklamowana i chociaż maja dobre wskaźniki obronne, to dziś stracą wg mnie dużo punktów.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
27/05/2023 18:00 CET
Al Ahly (over 80.5) - Douanes
1.90 (STS)/1.83 (iForbet/ETOTO)
5/10

Al Ahly w półfinale rzuciło 78 z Stade Malien i zakład nie wszedł, ale wg mnie kluczowa była tam fatalna postawa w rzutach za trzy (1/14 za 3 w pierwszej połowie). Przy okazji jednak obrona Stade Malien okazała się mocna i wczoraj zatrzymali na zaledwie 65 punktach Petro de Luanda.

Douanes to ogromna niespodzianka tych rozgrywek. Po nietrafionym transferze Stoglina, który w poprzednich sezonach wymiatał jak król strzelców tej ligi wyglądało, że drużyna szybko odpadnie i będzie słaba. I przyznam, że jestem mega zdziwiony, że drużyna z Marcusem Crawfordem i Jeanem Boissy zrobiła taki wynik, bo skład na papierze wygląda słabo, transfery zagraniczne słabe i za mniejsze stawki od Al Ahly. Al Ahly wg mnie ma z 2-3 razy większy budżet na zagranicznych graczy, bo Omot czy Webster to klasowi gracze na światowe warunki.

Douanes gra mega szybko i to znowu da wiele szans Al Ahly ma punkty i tym razem, jeśli będą trafiać trójki, to powinni rzucić tę linię.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom