>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lega A (Włochy) 2018/2019

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Brindisi@2,09 bez ot lvbet
Finał pucharu Wloch. Kursy sa rowne ale w wiekszosci leciutko wyzsze na Brindisi wiec pobieram. Typowy mecz 50na50 wiec jest lekkie value na Brindisi. Nie wiem czemu ta ekipa tak.czesto jest niedoceniana przez buki. Nie mowie juz o pucharze a chociazby niedawnym meczu W Sassari gdzie byly kursy ponad po 3,4. Brindisi ma szerszy skład od Cremony. Grają bardzo fajny i ofensywny basket. Maja na prawde solidnych Amerykanow,ktorzy nie olewaja sprawy, szczegolnie Banks, ktory kręci.fajne liczby i sie go swietnie ogląda. Juz wczoraj miałem na nich grac ale sie powstrzymałem i szkoda. Ostatnio spory natłok spotkań i mysle, ze wygra ekipa z szerszym.składem, ktora jest w swietnej formie. Mecze w tym pucharze na razie overowe i jesli tak sie potoczy ten mecz to widze wielkie szanse dla Brindisi. Nie ma co patrzec na to kto z kim wygrywał. Bologna ograła potentata Milano zeby dostac od.Cremony.
 
pukon 1M

pukon

Użytkownik
Cantu - Brindisi godz. 20.30
2 / 1.78
Mecz kończący 20 kolejkę - ekipa gospodarzy dwunasta pozycja w tabeli i bilans 9-10, drużyna gości szóste miejsce z bilansem 12-7. Pojedynek zespołów, które przed przerwą na puchary i reprezentację notowały świetne wyniki - Cantu cztery wygrane z rzędu w lidze, Brindisi pięć ligowych wygranych z rzędu plus finał pucharu Włoch. O ostatnich problemach Cantu, przede wszystkim finansowych, pisałem już sporo w tym temacie, teraz ta sytuacje jest już ustabilizowana, klub przejął nowy inwestor (Tutti Insieme Cantu Srl). Zmiany też w kadrze - odeszli kapitan zespołu Ike Udanoh (12,5pkt/9zb/4,3as), Tony Mitchell (14,4pkt/5,1zb/3,9as) i Francesco Quaglia (0,3pkt), sprowadzono Tylera Stone (ostatnio Enisey 11 gier w lidze VTB - 6,2pkt/3,8zb) i Tony Carra (ostatnio Torino 9 gier w EuroCup - 13,1pkt/3,4zb / 16 gier w lidze - 12,8pkt/3,9zb), do tego uzupełnienia w sztabie trenerskim - przede wszystkim Nicola Brienza potwierdzony jako główny szkoleniowiec, wcześniej nie mógł oficjalnie sprawować tej funkcji, pomimo trenowania drużyny. Sporo tych zmian w tak krótkim czasie, też pytanie jak to wszystko zacznie funkcjonować. Przy bardzo trudnej sytuacji potrafili prezentować się świetnie, teraz inna sytuacja kadrowa i też warunki dużo lepsze, dla nich to jednak całkowicie nowe sytuacja. Brindisi od początku sezonu prezentuje się bardzo dobrze, wysoko w lidze, do tego finał pucharu Włoch, gdzie przegrali dopiero z niespodzianką tego sezonu Cremoną (74-83) - te wyniki nie są przypadkowe, trenerowi Vitucciemu udało się zbudować naprawdę świetną drużynę, a to przecież nie jest największy i najbogatszy klub we Włoszech. Sytuacja kadrowa przed tym spotkaniem bez zmian, dalej graja bez Clarka (13pkt), trenuje już, ale jeszcze nie jest gotowy do gry, ale też w jego miejsce był sprowadzony wcześniej Devondrick Walker z Triestu (jak na razie 5 gier i średnie 11,4pkt). Spróbuję tutaj pójść w stronę drużyny, którą uważam za mocniejszą i co chyba istotne stabilniejszą obecnie personalnie, u rywali jednak trochę tych zmian było i też możliwe, że jednak będzie potrzeba trochę więcej czasu na poukładanie tego wszystkiego. (LVBet)
81-79⛔
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
20:45
Varese
Venezia
Typ-2
Kurs-2.2
Tutaj nie ma co sie rozpisywać,goście są drużyną lepszą i powinni wygrać tym bardziej że już nie raz wygrywali z nimi na wyjazdach
09.12.18 LA Venezia Varese 61 : 66
21.01.18 LA Venezia Varese 63 : 75
01.10.17 LA Varese Venezia 62 : 80
23.04.17 LA Venezia Varese 87 : 81
27.12.16 LA Varese Venezia 60 : 73
Jak widać w tych meczach przeważnie wygrywają goście i dzisiaj myślę że też tak będzie.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


20:45



Trento



Milano



Typ-1



Kurs-2.4



Witam,tak na szybko bo zaraz mecz się zaczyna,gram na gospodarzy bo u siebie jest to bardzo dobra drużyna z bilansem 10-4,natomiast Milano na wyjazdach 9-5,wydaję się że gospodarze mają większą motywację niż goście ktgórzy mają 1 miejsce,natomiast Trento musi postawić kropkę nad i.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy, Lega A (Play Offy)

Godzina: 20:30

Spotkanie: Olimpia Mediolan - Sidigas Avellino

Typ: 2

Kurs: 4,63

Bukmacher: STS

Analiza:

Drugie spotkanie pomiędzy tymi zespołami w ćwierćfinałach fazy Play Off. W sezonie zasadniczym na koniec rozgrywek zespół z Mediolanu zakończył rozgrywki na 1 miejscu natomiast Sidigas uplasował się na 8 pozycji. W pierwszym spotkaniu Play Off rozegranym w sobotę w Mediolanie nieoczekiwanie wygrał zespół z Avellino 82-74. Teraz spotkanie nr 2 i z pewnością ogromna presja na gospodarzach tego spotkania. Ja tutaj spróbuję niespodzianki, bo w tym 1 spotkaniu oglądając skróty Olimpia nie prezentowała się najlepiej. Myślę, że nie wiele może zmienić się w ciągu dwóch dni a dojdzie teraz gospodarzom jeszcze większa presja. Owszem gospodarze są zespołem mocniejszym kadrowo ale w tym pierwszym spotkaniu nie było tego widać. W drużynie tej mocno dają się we znaki absencje Jamesa, Nedovicia i Gudaitisa, którzy naturalnie również w tym spotkaniu nie wystąpią. To bardzo duże osłabienia, które pokazują, że bez tych graczy Olimpia po prostu ma problemy w wielu aspektach gry ale przede wszystkim mają trudności ze zdobywaniem punktów. Po takich kursach wolę tutaj iść w stronę niespodzianki,bo Olimpii ten rywal nie leży a po pierwszym spotkaniu w tej fazie aspekt psychologiczny też wydaje się być po stronie gości. Gospodarze jak już wspominałem będą pod wielką presją i myślę, że mogą sobie z tym nie poradzić popełniając głupie błędy.

⛔ 76-61
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
WŁOCHYLega A - Play Offy  20:45CremonaVenezia
Typ-2         
Kurs-2.5

Dzisiaj rozpoczyna druga para swoje mecze w półfinale,po wczorajszej niespodziance w postaci przegranej Milano u siebie postanowiłem poszukać w tym meczu niespodzianki.Zagrają 2 z 3 drużyną po zasadniczym sezonie,staty pokazują że w dzisiejszym meczu faworyt jest jeden czyli Cremona,ale instynkt podpowiada mi że wygrają goście mimo fatalnej ostatnio passy wyjazdowej,gdzie z kolei gospodarze same  wygrane u siebie i to chyba dlatego skłania mnie na postawienie na gości bo kto nie ryzykuje szampana nie pije.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 8,9K

trema11

Użytkownik
WŁOCHYLega A - Play Offy  20:45MilanoSassari
Typ- H-8.5 na 1
Kurs-2.3

Tak na szybko bo zaraz mecz,jest to 2 spotkanie w półfinale,Milano po przegranej w 1 meczu u siebie napewno bedzie chciało ten mecz wygrać i myślę że zrobią to w przekonujący sposób,dlatego zawyżyłem handicap,wczoraj fajnie siadło więc może i dzisiaj się uda.Powodzenia
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
WŁOCHYLega A - Play Off  20:45VeneziaSassari
TYP-2
Kurs-2.1

Dzisiaj 5 finałowy mecz,stan 2-2. Od 1 ich meczu obstawiam zwycięzcę i póki co nos mnie nie zawodzi,w ich  meczach atut własnego parkietu nie ma znaczenia bo wygrywaja na przemian,z moich spostrzeżen wychodzi mi że goście dzisiaj wygrają i tak tez stawiam.Wyników nie będę przytaczał bo zainteresowanie jest słabe,wszyscy pewnie urlopują się a i meczy  jest jak na lekarstwo,martwy okres się zaczął i trzeba przeczekać.
 
bakinmoney 93

bakinmoney

Użytkownik
Nie znalazłem tematu także napiszę tutaj, jest chyba najbliższy rangą.

W dzisiejszym meczu włoskiego superpucharu Dinamo Sassari - Venezia mam dwa typy.

Sassari +3,5 @ 1.80 sts   
over 157.5 @ 1.85 sts   

Dogrywka pomogła overowi :)
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Suma punktów w STS  liczy  się tylko  regulaminowy  czas gry, bez dogrywki.

Wynik  meczu  to 69:69.

Zakład  przegrany .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom