>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ladbrokes - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Ladbrokes. Co Wam się w nim podoba, a co nie. Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą się zarejestrować w Ladbrokes.

Co sądzicie o Ladbrokes?
 
B 0

bobihno

Użytkownik
Można z pewnością powiedzieć o nim, iż nie jest on jakim zaściankowym bukmacherem.
W UK możemy znaleźć jego oddział praktycznie w każdej dzielniecy.
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
W sumie na całym świecie Ladbrokes ma ponad 2700 naziemnych punktów przyjmowania zakładów. Oczywiście głownie w UK ale także w Hiszpanii czy Belgii.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dziwne troszkę podejście do basketu...W NBA zakłady 2 drogowe bez dogrywki a w europejskiej koszykówve 3 drogowe z remisem...Dziwne w sensie, że raz z dogrywkami drugi raz bez...
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Ja osobiście korzystałem z tego bukmachera jakiś miesiąc i nie polecam go. Według mnie jest to najgorszy bukmacher z jakim miałem doczynienia a korzystałem z ok. 10. Zakłady live rozliczają min po 30 min od zakończenia meczu gdzie np. na Bet365 odrazu w trakcie meczu potrafią. Kontakt z nimi jest tragiczny bo zanim odpiszą trochę można sie naczekać . . Szybko blokują konta jeśli ktoś gra za duże stawki, mi zablkowali 1 konto w 6 dni co jest dla mnie komptelną paranoją. Ten bukmacher nie daje wygrywać i odradzam go !
 
A 0

argentinos

Użytkownik
Tak to 100% PRAWDY!
U N I K A J C I E - olejcie Ladbrokers , to cwaniaki, naciągacze działający jak oszuści! Od kilku dni walczę z nimi o zwrot wpłaty 100e + śmiesznej wygranej 83e wygranej na ruletce - działającej z resztą tak nierawdopodobnie szybko, że jakakolwiek gra i jej normalne, pełne obstawienie jest niemożliwe! Wciąż piętrzą problemy, a to taki dokument, a to źle wysłany (podobno przycięty-choć wysłałem aż dwa), a kiedy po ostrych mailach wreszcie odpowiedzieli mi, że konto zweryfikowano -...ani słowem nie zajaknęli się o przelewie na moje k-to MOICH pieniędzy! SKANDAL-walczę z nimi dalej...Nie podaruję-choc juz napisałem, ze jak manager jest głodny lub niski-niech sobie wsadzi te śmieszne 183e w buty-bedzie wyższy! Ale i tak nie podaruję oszustom!:;/:????⛔
Kaskę z karty kredytowej to w ciągu kilku sekund pobrali, ale wypłacić t za diabła nie chcą! Szok! Powinni odebrać im licencję!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak to 100% PRAWDY!
U N I K A J C I E - olejcie Ladbrokers , to cwaniaki, naciągacze działający jak oszuści! Od kilku dni walczę z nimi o zwrot wpłaty 100e + śmiesznej wygranej 83e wygranej na ruletce - działającej z resztą tak nierawdopodobnie szybko, że jakakolwiek gra i jej normalne, pełne obstawienie jest niemożliwe! Wciąż piętrzą problemy, a to taki dokument, a to źle wysłany (podobno przycięty-choć wysłałem aż dwa), a kiedy po ostrych mailach wreszcie odpowiedzieli mi, że konto zweryfikowano -...ani słowem nie zajaknęli się o przelewie na moje k-to MOICH pieniędzy! SKANDAL-walczę z nimi dalej...Nie podaruję-choc juz napisałem, ze jak manager jest głodny lub niski-niech sobie wsadzi te śmieszne 183e w buty-bedzie wyższy! Ale i tak nie podaruję oszustom!:;/:????⛔
Kaskę z karty kredytowej to w ciągu kilku sekund pobrali, ale wypłacić t za diabła nie chcą! Szok! Powinni odebrać im licencję!
Niestety ale gdybyś poczytał trochę w internecie mało kto poleci tego bukmachera, dlatego warto przed graniem u takich bukmacherów poszperać na forach. Nauczka na przyszłość
 
Do góry Bottom