>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kwalifikacje do ME 2020- Austria, Szwecja, Norwegia

Status
Zamknięty.
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
Dziś rusza 2 runda kwalifikacji do ME 2020, które odbędą się w trzech krajach. Poniżej przedstawiam podział grup oraz zestaw par w pierwszej kolejce spotkań. Zapraszam do komentowania ????​
 
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
Bardzo jestem ciekaw waszych przemyśleń, ale póki co piszę swoje i zobaczymy, co nam wszystkim z tego wyjdzie. Te mecze są według mnie sporą niewiadomą, drużyny narodowe już długo nie grały o stawkę, poziom naprawdę się wyrównuje w ostatnich latach. Można tu np. przytoczyć 37-36 Francji z Belgią.
Czarnogóra - Wyspy Owcze - tutaj grałbym handi, bo Czarnogórcy grają jednak w poważnych klubach, a Wyspy Owcze to wciąż Wyspy Owcze. Czarnogórcy na spokojnie powinni koło -7/-8 zrobić.
Rosja - Włochy - tutaj chciałem grać handi na Ruskich, ale dość wysokie linie są i nie wiem, czy Ruscy są na tyle ogarnięci w tym momencie.
Islandia - Grecja - tu moim zdaniem dość niska linia i można poszukać fajnego handi na Islandczyków, którzy u siebie powinni rozrzucać Greków.
Polska - Kosowo - mamy kadrę jaką mamy, nie tak dawno graliśmy z Kosowem i uważam, że na początku meczu mogą być spore męczarnie, więc może jakiś handi na + dla Kosowa HT.
Niemcy - Izrael - grałbym jakieś handi na + dla Izraela, ponieważ Niemcy mają trochę kontuzji i parę świeżych nazwisk w reprezentacji, a dodatkowo niedawno izraelski paszport dostał Rastko Stojković, który na pewno dołoży też co nieco od siebie.
Chorwacja - Szwajcaria - tutaj dużo zależy od jednego gościa - Andy&#39;ego Schmida. Jak będzie miał &quot;dzień konia&quot;, to może jakiś handi + na Szwajcarów.
Holandia - Estonia - handi - na Holendrów.
 
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
Ja zacznę od meczu Polaków z Kosowem. Polska piłka ręczna niestety od kilku lat zaczyna umierać, od czasu kiedy z kadrą pożegnał się trzon zespołu, który bił się o podium na każdej większej imprezie niestety pikujemy ostro w dół. Jednak dziś mierzymy się z Kosowem, któremu nawet do miana europejskiego średniaka daleko.
Pamiętam mecz z tym rywalem z początku roku gdy nasi szczypiorniści walczyli o Mś, jednak bezskutecznie. Pierwsza połowa to był dramat w wykonaniu naszych zawodników, masa błędów, brak skuteczności, brak defensywy i wynik 13-12 po 30 minutach . Druga połowa już przyzwoita i dało to efekt końcowy 30-19.
Uważam że jak Polacy zagrają spokojny mecz bez fajerwerków ale i bez wielkich przestojów to są w stanie spokojnie odprawić Kosowo z bagażem miniumum 15 bramek, i dlatego też biorę handi:
Polska -12,5 @ 1,72 BWIN✅✅✅ IZI

Spotkanie Czarnogóry z Wyspami Owczymi porównałbym nieco do poziomu Polaków i Kosowa. Czarnogóra to średniak w skali Europy, jednak to zespół Bałkański, mający ręczniaka we krwi i mają kilku ciekawych grajków, potrafiących grać na wysokim poziomie. Wyspy Owcze to egzotyk jeśli chodzi o ręczniaka, reprezentacja bez znaczących zawodników, pozostaje im ambicja i wola walki. Idę w kierunku gospodarzy:
Czarnogóra -7,5 @ 1,78 UNIBET⛔

Pojedynek Rosjan z Włochami, teoretycznie gładka przeprawa Ruskich, ale czy na pewno? Rosyjski handball podobnie jak Polski od lat pikuje w dół, Włosi nigdy mocarzami w ręczniaka nie byli, ale prezentują jakiś tam mocno przeciętny poziom i nie sądzę aby słaba Rosja pokonała ich aż 13 bramkami. Celuję w zwycięstwo pod 10 bramek, zatem biorę handi:
Włochy +12 @ 1,74 Marathon⛔
Niemcy- Izrael, tutaj pojedynek potentata z kopciuszkiem. Niemcy to absolutny światowy Top, masa gwiazd Gensheimer, Reichman, Wiencek, Wolf, Pekeler, Groetzki. Uważam że we włsanej hali Niemcy zleją konkretnie zespół Izraela.
Niemcy -15 @ 1,76 Marathon✅✅✅
 
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
Są już prawie wszystkie kursy na 2. kolejkę i polecam grać Holendrów około @2.20 (vs Łotwa) i Portugalię @1.75 (vs Litwa). Z handicapów warto zerknąć na Niemców przeciwko Kosowu i Francuzów z Rumunią. Warty też pogrania jakiś under bramkowy na Polaków po tym, co zagraliśmy z Kosowem.
Teraz piszę tak na szybko, analizę dorzucę potem.
 
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
Zgadzam się z poprzednikiem, uważam że Holandia zrobiła w ostatnich latach spory postęp i moim zdaniem są poziom wyżej od bardzo przeciętnych Łotyszy. Kursy już dosyć mocno pospadały i są na poziomie 1,95, jednak nadal do gry, na podbicie można dodać handi 2-3 bramki.
Łotwa- Holandia 2 (-1,5) @ 2,52 Pinnacle⛔

Co do Portugalii to odpuszczam gdyż dla mnie to bardzo niestabilny zespół mimo solidnego składu. Litwa pokazała już w spotkaniach z Islandią że potrafią się postawić silniejszym od siebie.
Izrael- Polska 1 (+7,5) @ 1,74 UNIBET✅✅✅
Polacy zagrali całkiem dobre spotkanie z Kosowem, co zwiastuje słabsze spotkanie z Izraelem, gdyż Biało Czerwoni przeplatają niezłe mecze z fatalnymi. Nie spodziewam się tutaj wielkiej dominacji Polaków, jak dla mnie będzie to mocno wyrównane spotkanie.

Kosowo- Niemcy 2 (-15,5)@ 1,70 BWIN ✅✅✅
Jak dla mnie bet dnia jeśli chodzi o piłkę ręczną, Kosowo to bardzo słaby poziom, co obnażyli Polacy kilka dni temu. Niemcy to poziom wyżej od Polaków i nawet gdyby grali drugim garniturem to i tak na każdej pozycji mają zawodnika z topowych zespołów. Uważam że -20 to dla Kosowian najmniejszy wymiar kary.
Opcjonalnie:
2 (-18,5) @ 2,33 BetOlimp⛔
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


18:00



Polska



Niemcy



Typ-over 54.5



Kurs-2.35



Dzisiaj 3 runda kwalifikacji,nasi po nie do konca jasnej i klarownej zmianie trenera,przystapują do meczu z faworytem grupy. Niemcy, choć nadal z zawodnikami na dorobku, od 2016 roku grają w podobnym zestawieniu. Dagur Sigurdsson odmłodził skostniały zespół, Christian Prokop dołożył swoje trzy grosze. W składzie na mecz z Polakami znalazło się 11 zawodników, którzy w sierpniu 2016 roku pokonali naszych szczypiornistów i zdobyli olimpijski brąz. Byłoby ich więcej, gdyby nie kontuzje.  A u nas kadra już nie ta sama co parę lat temu,trener miał 2 miesiące na nadanie jakiegos kształtu i kierunku ale myślę że to za mało czasu i pewnie dostaniemy lanie od naszych zachodnich sąsiadów.Historia spotkań pokazuje że w meczach  padało sporo bramek,a że kurs zachęca to gram w tym kierunku.



Drugi mecz z naszej grupy.



19:15



Kosowo



Izrael



Typ-H 0-2.5 na 2



Kurs-1.75



Jak już wcześniej było opisane na temat drużyny Kosowa,że to absolutny kopciuszek tak nic do tej pory się nie zmieniło i mimo że grają u siebie nie widzę innej opcji jak spokojna wygrana Izraela.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Grecja - Turcja



Nie widzę tu powodów, dla których Grecy są tak faworyzowani. Bardziej ceni się ligę tureckę, jeśli chodzi o poziom rozgrywek, a sama kadra potrafiła triumfować nad Grekami. W poprzednich eliminacjach, wtedy do MŚ, to Turcy dwukortnie wygrali spotkanie, dlatego też dziż idę w tym kierunku.



Turcja @ 4,06



 



Włochy - Słowacja



Tutaj też kursy rosną dla Słowaków, a oni zagrali bardzo fajne mecze z Rumunami, dwukrotnie wygrywając. Ekipa oparta na Tatranie Presov, postraszyli nawet Rosjan w tych eliminacjach, kiedy to w ostatniej akcji Rosjanie zapewnili sobie zwycięstwo. Spodziewam się dość pewnego zwycięstwa nad Włochami, którzy ostatniego triumfu dokonali w kweitniu ubiegłego roku nad drugą drużyną reprezentacji Gruzji.



Słowacja @ 1,70



1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
cytat z dnia 10 kwietnia 2019 16:09 przez quick.


Grecja - Turcja



Nie widzę tu powodów, dla których Grecy są tak faworyzowani. Bardziej ceni się ligę tureckę, jeśli chodzi o poziom rozgrywek, a sama kadra potrafiła triumfować nad Grekami. W poprzednich eliminacjach, wtedy do MŚ, to Turcy dwukortnie wygrali spotkanie, dlatego też dziż idę w tym kierunku.



Turcja @ 4,06



 



Włochy - Słowacja



Tutaj też kursy rosną dla Słowaków, a oni zagrali bardzo fajne mecze z Rumunami, dwukrotnie wygrywając. Ekipa oparta na Tatranie Presov, postraszyli nawet Rosjan w tych eliminacjach, kiedy to w ostatniej akcji Rosjanie zapewnili sobie zwycięstwo. Spodziewam się dość pewnego zwycięstwa nad Włochami, którzy ostatniego triumfu dokonali w kweitniu ubiegłego roku nad drugą drużyną reprezentacji Gruzji.



Słowacja @ 1,70



1xbet



tylko co do słowacji to nie jedzie 5 podstawowych zawodnikow 
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
 Kwalifikacje do MS kobiet 2019
 ​
Niemcy - Chorwacja  (25:21)
Niemcy-5,5
Rozpoczęcie: 05.06.2019 18:45


Pierwszy mecz w Koprivnicy Chorwacja - Niemcy 24:24. Chorwacja wygląda dosyć słabo. Według mnie niski potencjał drużyny. W pierwszym meczu zagrały dobrze w obronie, ale nie mają siły w ataku. Brak zagrożenia rzutem z drugiej linii. Nie ma leworęcznej rozgrywającej. Niemki mają dużo lepszy skład, który oparty jest na drużynach Bietigheim i Thuringer. Pierwszy mecz  w Chorwacji był tuż po meczu finałowym Pucharu Niemiec pomiędzy tymi drużynami. W ataku jest kilka mniej solidnych piłkarek: Stolle, Bulk, ale też z bardzo dużym potencjałem. Handicap jest wysoki, ale spodziewam się dużo lepszego meczu Niemek. Według mnie Chorwatki będą miały duże problemy w ataku.

 ​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom