>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

KSW 92: Wikłacz vs Jojua

psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KSW 92: Wikłacz vs Jojua



Data: sobota, 16 marca 2024, 18:00
Miejsce: Arena Gorzów - Gorzów Wielkopolski
Transmisja: 19:00 – karta główna (Viaplay)

Walka wieczoru
61.2 kg.: Jakub Wikłacz (14-3-2) vs Zuriko Jojua (9-1-0)

o pas mistrzowski | 5 rund

Karta główna
83.9 kg.: Piotr Kuberski (13-1-0) vs Michał Materla (33-10-0)
65.8 kg.: Daniel Rutkowski (16-4-0) vs Julio Cesar Neves (36-1-0)
61.2 kg.: Kamil Szkaradek (5-0-0) vs Miljan Zdravkovic (7-0-0)
77.1 kg.: Maciej Jewtuszko (12-5-0) vs Marius Žaromskis (23-10-0)
77.1 kg.: Wiktor Zalewski (6-0-0) vs Adrian Zieliński (24-12-0)
83.9 kg.: Tomasz Jakubiec (12-4-0) vs Wojciech Janusz (13-8-0)

Karta wstępna
77.1 kg.: Oskar Szczepaniak (5-1-0) vs Michał Gniady (2-0-0)
83.9 kg.: Damian Mieczkowski (2-0-0) vs David Hošek (10-5-1)

źródło: mmarocks.pl, kswmma.com
 
macio106 151,9K

macio106

Znawca - MMA
Tak na szybko bo nie mam czasu się rozpisywać. Daniel Rutkowski @1.35 Sueprbet. Rywal ma fajny rekord, ale co z tego jak nabity na galach w faweli. Jak oglądałem jego walki z poważniejszych organizacji jak Bellator czy chociażby Aspera to wydaje się mieć tzn. kij w dupie bardzo sztywny i przewidywalny. Do tego wchodzi teraz do pojedynku po długiej przerwie. Więc nie sądzę, aby stworzył zagrożenie takiemu dobremu zapaśnikowi jakim jest Rutek. Rutek pewnie będzie obalał co rundę i punktował pojedynek.

Oraz taka ciekawostka z internetu na temat walki Materli, ja tę walkę odpuszczam, ale może komuś te statystyki podpowiedzą.

Zobaczcie schemat u Materli od 2013 roku:

Przegrana
Trzy wygrane
Przegrana
Trzy wygrane
Przegrana
Dwie wygrane
Przegrana
Dwie wygrane
Przegrana
Dwie wygrane
Przegrana
Dwie wygrane
Przegrana

Czas na wygraną?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +452
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Mimo wszystko taki kurs na Rutka jest nie do gry, niby nabity rekord na bumach, ale nawet z bumami trzeba umieć wygrać 36 walk, a jak na piórkową, to brazol gabaryty ma eleganckie, jakby nie kilkuletnia przerwa, to po tym kursie bym nawet próbowałbym brazola, ale obecnie lepiej po prostu odpuścić walkę.

Kamil Szkaradek decka @2.75 ale bumobicie, o jezu, nie gram już tych naszych prospektów xD
Mam nadzieję, że tym razem młody prospect się nie wykolei. Tutaj typowe starcie zapaśnika ze stójkowiczem, obaj bardzo młodzi 24 i 25 lat, Zdravkovic w stójce może być groźny więc myślę, że Kamil szybko będzie tutaj szukał kontroli zapaśniczej i holował do decyzji, nie sądzę żeby Serb dał się łatwo skończyć przed czasem, a Szkaradek to nie Wikłacz, natomiast Polak kondycję ma bardzo dobrą i w ten sposób może próbować trzymać przeciwnika pod siatką. Uważam, że to będzie wyglądało w taki sposób, że po kilku wymianach będą bardzo częste próby zapaśnicze Szkaradka, Serb będzie próbował bronić, ale prędzej czy później zacznie lądować na plecach, a Kamil punktować walkę.

Marius Żaromskis przed czasem @3.30
Tutaj jestem skłony zaryzykować, obaj już stare dziady, nie wiem po ten Jewtuszko jest znowu ściągany, jak chłop od prawie 5 lat jest na emeryturze, dla obu chyba takie pożegnanie z MMA. Myślę, że Żaromskis będzie jednak bardziej aktywny i szybszy w oktagonie, nie wiadomo też jak oni kondycyjnie wypadną, na ile są przygotowani, uważam, że to się skończy przed czasem, ja postawię na Litwina.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Rutek - Neves walka skończy się przed czasem @2.20
Tak spróbuję, może rzeczywiście Rutek da radę tutaj skończyć w parterze, poddanie albo zasypie jakimś gnp, czysto natomiast nie ruszę, mam jednak uraz do tych Polskich gladiatorów co zawsze mają odprawiać przyjezdnych, a różnie się to w przeszłości kończyło dla naszych, nawet jak rywal na papierze wyglądał fatalnie. Kurs, że tu nie będzie decyzji całkiem dobry, brazol ma spoko warunki, może spróbuję coś w stójce i jakoś podłączy Rutka, albo Daniel go dopadnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Do góry Bottom