>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Krykiet

W 63

wiesien

Użytkownik
MŚ ODI
Nowa Zelandia - Indie Zachodnie
Typy:
Suma szóstek pow. 11,5 @1,71 etoto   wynik: 17

Mecz na krykietowym Old Trafford, na którym do tej pory rozegrano dwa mecze, w których, w pierwszych inningach zdobyto kolejno 336 i 397 punktów. Granice są dość małe na tym obiekcie, pitch powinien być w dobrym stanie (wczoraj i dzisiaj bez deszczu), więc można się spodziewać wysokiego wyniku również i dzisiaj. W tym meczu aż prosi się zagranie typu na ilość szóstek. Oba zespoły mają zawodników potrafiących posyłać daleko piłki: Guptill, Williamson, Taylor, Latham z Nowej Zelandii oraz całą drużynę Indii Zachodnich ;) Dodatkowo za typem przemawia ciekawa statystyka. Szybcy bowlerzy Indii Zachodnich mają aż 52% piłek za krótkich w całym turnieju (przy średniej wszystkich drużyn 42%), więc jeśli dzisiaj nie zmienią nagle sposobu rzucania, to sama Nowa Zelandia powinna wyrobić linię. W ostatnich meczach na tym obiekcie padło 9 i 33 szóstek, więc myślę, że szansa na te minimum 12 jest spora.

Co do samych drużyn, to prezentują różną od siebie formę. Nowa Zelandia do tej pory niepokonana, jednak mecz z Bangladeszem oraz RPA wygrane dość szczęśliwie. Indie Zachodnie z jednym zwycięstwem ale tego się można było spodziewać po tej drużynie, ponieważ po tej drużynie zawsze trzeba się spodziewać wszystkiego. Ja się właśnie spodziewam owego wszystkiego i myślę, że obie drużyny się dzisiaj przełamią . NZ dzisiaj pierwszy raz przegra a IZ wygrają swój drugi mecz. Ostatni mecz przed MŚ to właśnie mecz obu tych drużyn ze sobą i spektakularna wygrana Indii Zachodnich (426r w 1inningu), ale to był mecz czysto towarzyski.

/edit: mało brakowało do zwycięstwa Indii, kolejny mecz NZ wygrany rzutem na taśmę
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Cześć panowie. Taka sprawa. Grałem na krykiet, choć jestem w tym zielony, ale wg oficjalnych wyników Indie pokonały Pakistan. Kupon mam jednak rozliczony na minus.

Tutaj źródło oficjalne: https://www.icc-cricket.com/match/31887#scorecard

Na chacie twierdzą, że rozliczone poprawnie, więc domniemam, że postawiłem na jakąś trzecią serię, którą Indie przegrały. Niemniej jednak wolałbym się upewnić i poprosić kogoś o wyjaśnienie. Z góry dziękuję.
 

Załączniki

F 699,2K

ferguson2

Typer
Auckland - Central 1 @ 1.91 totalbet
Nowy sezon w Nowej Zelandii przed nami, na pierwszy rzut leci mecz w Auckland. Ostatnim razem obie ekipy grały ze sobą kilka miesięcy temu i goście wygrali wtedy 188 runami. Licze, że Auckland wyciągnęło wnioski z poprzedniego sezonu i tym razem zaprezentują się znacznie lepiej. Mecz powinien być wyrównany, tak przynajmniej wskazują prognozy na ten mecz. Ja osobiście liczę na dobry mecz gospodarzy i wysoką postawę William O'Donnell. Auckland też ma doświadczenie przeciwko Central Stags i myślę, że przedsezonowe przemyślenia sprawią, że ten zespół pokaże się z lepszej strony w tym sezonie. Mecz za kilkadziesiąt minut.
 
Do góry Bottom