>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Krykiet

mavionis 0

mavionis

Użytkownik
Ktoś mógłby mi wytłumaczyć ile trwa mecz w krykiecie? co to są za testy w krykiecie? ile punktów i za co się zdobywa?
 
bociek 0

bociek

Użytkownik
Dołanczam się do pytania i prosiłbym o wytłumaczenie tej gry bo troche dziwne, że jedna drużyna ma 150pkt a druga 0 w 90minucie :|
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dołanczam się do pytania i prosiłbym o wytłumaczenie tej gry bo troche dziwne, że jedna drużyna ma 150pkt a druga 0 w 90minucie :|
W meczu krykieta wpierw jedna druzyna rzuca i zdobywa punkty po wyautowaniu wszystkich zawodników lub zakończeniu overów role sie odwracają.

Mecze międzynarodowe rozgrywane są w trzech kategoriach:

testy (test matches), tradycyjna, najdłuższa forma gry w której mecz może trwać aż pięć dni
mecze jednodniowe (ODI - one day internationals albo limited over games)
Twenty/20 - skrócona wersja meczów jednodniowych, najnowsza odmiana krykieta

Pozostałe info

http://pl.wikipedia.org/wiki/Krykiet
 
bociek 0

bociek

Użytkownik
Nooo dzienki a gdzie moge sprawdzić wyniki bo obstawiłem jakiś meczy ale chyba na pierwszym dniu sie nie zkończył. ...
 
R 0

rav1916

Użytkownik
Możecie mi powiedzie kto teraz prowadzi w rywalizacji RPA-INDIA? Bo dzis wygrało RPA 328 -103
Albo powiedzcie mi kto ma większe szanse na wygrana plsss
PZDR
 
munez 0

munez

Użytkownik
W 1 inn Anglia zdobyla 593 runs ,zas RPA zaledwie 247 runs.
W tej chwili trwa 2 inn i zdobywaja runs Anglicy.
Nie wiem który z kolei dzień grają.....ale tutaj RPA na 99,9% juz nie wygra :p
A jak się zlicza?Poczytaj na wikipedia.pl.....tam jest wszystko o tym sporcie....a jak co to google.pl ???? ....ciekawy sport ale na pikniki ????
 
X 0

xrb

Użytkownik
Jak dla mnie to posrany sport. Kurs na anglie 13.00 na RPA 310.00 i oczywiście po 5 dniach gry zremisowali :eek: ostatni raz na to stawioałem : ????
 
X 0

xrb

Użytkownik
Hehe nie no spoko za wrestlingiem nie przepadam :} ale zdenerwował mnie fakt że po 5 dniach grania jednak remis ???? w sumie wynikało to zmojej niewiedzy że te ich spotkania tyle trwają :} najlepsze są przerwy na obiad i herbatkę :d padłem jak to przeczytałem :d
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Hehe nie no spoko za wrestlingiem nie przepadam :} ale zdenerwował mnie fakt że po 5 dniach grania jednak remis ???? w sumie wynikało to zmojej niewiedzy że te ich spotkania tyle trwają :} najlepsze są przerwy na obiad i herbatkę :d padłem jak to przeczytałem :d
Obejrzyj choć jeden mecz to zmienisz zdanie na temat obiadków i herbatki.Sport ten jest bardzo widowiskowy.

Link do statystyki spotkania Anglia -RPA


http://live.cricbuzz.com/live-cricket-scores-and-commentary-2.html
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Northants vs Surrey
NatWest Pro40, Division 2
13 września, godz.13:15

Typ: 1✅
Kurs: 1.57 (bet365)
Stawka: 2j
Northamptonshire won by 8 wickets (with 147 balls remaining)
+1,14j

Na dzień dobry komfortowe zwycięstwo ???? Mam nadzieję, że dalej też tak pójdzie ????


1/0/0
Zainwestowane: 2j
Wygrane: 3,14j
Bilans: +1,14j
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No powiem, że zainteresowało mnie to, iż ktoś podał tutaj choćby suchy typ ????
Northampton faktycznie spokojnie wygrali ;)
Tutaj można zobaczyć dokładnie co i jak &gt;&gt;&gt; KLIK &lt;&lt;&lt;
Zachęcam do podawania typów kolego wraz z chociaż jednym, dwoma zdaniami opisu :spokodfhgfh:
Ciekawe &quot;wejście&quot; na forum ;)
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Ok, postaram się wrzucać jakieś analizy/opisy, choć generalnie nie jestem jakimś ich wielkim zwolennikiem;)
Krykiet obserwuję i gram już od dłuższego czasu z całkiem niezłymi wynikami, mam nadzieję, że tendencja się utrzyma ???? A jeśli ktoś jeszcze przy okazji skorzysta to tym lepiej ????
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Glamorgan vs Lancashire
NatWest Pro40, Division 2
14 września, godz. 17:10

Typ: 2⛔
Kurs: 1.53 (bet365)
Stawka: 2j

Ostatnie w tabeli Glamorgan podejmuje u siebie Lancashire, które po wygranej z silnym Kent wciąż ma szanse na zajęcie pierwszego miejsca w Division 2. Do rozegrania pozostały dwa mecze, a dzisiejszy powinien być doskonałą okazją na zdobycie dwóch punktów. Glamorgan w 6 dotychczasowych spotkaniach w Pro40 odnotowało 4 porażki, a dwa mecze zakończyły się nierozstrzygnięte (osiągięty NRR &quot;-0,814&quot;). Z kolei bilans Lancashire to trzy zwycięstwa, jedna porażka i dwa mecze nierozstrzygnięte (NRR &quot;-0,075&quot;). Glamorgan co prawda ma wystąpić dzisiaj w swoim najsilniejszym składzie, razem z wypożyczonym Allenbym, ale na pokonanie drużyny z Old Trafford będzie to raczej i tak za mało. Liczę na spokojną wygrana Lancs ????

Glamorgan won by 27 runs
No niestety kompletna klapa. Zaczęło się od wygranego przez Galmorgan rzutu monetą, a później było już tylko gorzej...

1/1/0
Zainwestowane: 4j
Wygrane: 3,14j
Bilans: -0.86j
 
Do góry Bottom