>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Korupcja w polskiej piłce

sieku 31

sieku

Użytkownik
Mnie najbardziej śmieszyć będzie ewentualna abolicja. Rozumiem że drgradacja 80% pierwszej ligii jest śmieszna ale dyskusja nad abolicją jest jeszcze zabawniejsza... albo przykra. Bo wtedy dopiero się zacznie awantura o ustawki i przywileje jak część zespołów została już zdegradowana a reszta może grać dalej... Już zresztą dziwią decyzje odnośnie Zagłębia L. [sic!]
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Michał Listkiewicz, prezes PZPN, przyznał, że zlekceważył korupcję, posypał głowę popiołem, obiecał działania przeciw piłkarskim aferzystom i zadeklarował, że już wkrótce ustąpi ze stanowiska. Hitem ma być wprowadzenie przez prokuratora do PZPN - napisał &quot;Super Express&quot;.
Michał Listkiewicz stanowczo podkreślił, że nigdy nikogo nie korumpował i nie był korumpowany, ale przyznał, że zjawisko korupcji jest większe, niż mu się wydawało. - A to moje idiotyczne stwierdzenie, że trafiła nam się jedna &quot;czarna owca&quot;, będzie się za mną ciągnęło do końca życia... - powiedział.
- Na niedzielnym zjeździe antykorupcyjnym zgłoszę projekt walki z oszustami. Najważniejszy punkt to wprowadzenie do PZPN piłkarskiego prokuratora. Ta osoba dostanie swoich ludzi, budżet, będzie jeździć po Polsce, oglądać mecze i jeśli coś jej podpadnie, to od razu będzie mogła wszcząć postępowanie. Tę ideę podsunął mi Reiner Koch, sędzia Sądu Najwyższego, który został takim prokuratorem przy niemieckiej federacji piłkarskiej - zdradził plany Listkiewicz.- O abolicji nie może być mowy. Jeśli klub był winien, musi zostać ukarany. Ale w pewnym momencie trzeba będzie skończyć z karaniem degradacją, bo zespołów do gry w ekstraklasie nam zabraknie. Mecenas Kryszczuk właśnie mnie poinformował, że dostał pismo z wrocławskiej prokuratury, że wkrótce kolejne kluby - także dotychczas niewymieniane w tym kontekście - mogą mieć kłopoty. Dlatego trzeba będzie zamienić degradację na kary finansowe i ujemne punkty - argumentował prezes PZPN.
Interia.pl



Ustąpi ze stanowiska... ciekawe
 
Isis 0

Isis

Użytkownik
Korupcję w najlepszym wypadku można ograniczyć, ale nie wyeliminować. Czasami wydaje mi się, że jest starsza niż sama ludzkość.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Członek zarządu PZPN zatrzymany przez CBA! Próbował polecieć do Kataru
Jak informuje RMF FM Jakub Tabisz został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Członek zarządu PZPN i wiceprezes Cracovii próbował wylecieć na mundial w Katarze. Portal sportowefakty.wp.pl dodaje, że zatrzymano również Macieja Sawickiego byłego sekretarza PZPN.


"Jakub Tabisz wiceprezes Cracovii , członek zarządu PZPN zatrzymany przez CBA na polecenie prokuratury" — poinformował na Twitterze dziennikarz RMF FM Marek Balawajder. Nie ujawniono powodów zatrzymania.


Jakub Tabisz w 2021 r. został wybrany do Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej jako Członek Zarządu z ramienia klubów Ekstraklasy. Jego kadencja upływa w 2025 r.

Maciej Sawicki to były sekretarz generalny PZPN w latach 2012-2021.


edit: pewnie chodzi o korupcje podczas podpisywania jakiś umów. PZPN ma duży budżet i za Bońka podpisywał jakieś durne kontrakty na lewe książeczki i inne pierdoły...
 
Do góry Bottom