>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Konkurs Konkurs poboczny. Postaw kupon za 50 PLN i weź udział w losowaniu 300 PLN

Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Zasady są proste, że prościej się nie da. Pula nagród w konkursie to 300 PLN. Od momentu ogłoszenia konkursu, czyli od teraz do końca dnia ostatniego meczu sezonu, macie możliwość wstawiania swoich kuponów. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy postawić kupon za minimum 50 PLN. Jeden taki kupon to jeden bilet w losowaniu. Maksymalnie można zebrać 10 takich biletów, za 10 kuponów. Muszą one być postawione osobno - jeśli ktoś zagra za 500 PLN i wstawi taki kupon, otrzyma 1 los.

UWAGA: Kupon musi zawierać min. 1 zdarzenie żużlowe
MINIMALNY KURS CAŁEGO KUPONU: 1.60
Takie same kupony będą liczone jako 1
Jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę


Po zakończeniu finałów Ekstraligi zrobimy losowanie na stronie, która zapewni transparentność.

Trzech szczęśliwców otrzyma nagrody: 150 PLN, 100 PLN i 50 PLN.

Wygrać można nawet stawiając jeden kupon. Oczywiście szanse wzrastają jeśli zagra się ich dziesięć. Tak czy siak z pewnością będziecie obstawiali żużel w forBET, więc taki dodatkowy konkurs poboczny da Wam szansę na wygraną całkiem fajnej nagrody.

Kupony wstawiamy w tym temacie używając opcji "Wstaw obraz" (klikając CTRL + p) lub wybierając ikonkę obrazu w opcjach pisania tekstu, czyli nad treścią posta.

Po losowaniu wygrane kupony będą sprawdzone przez forBET, czy były to prawdziwe zakłady i czy ktoś nie próbował oszukać robiąc jakieś przeróbki. Nie ma więc szans na zrobienie "lewych" kuponów i wygranie nagrody.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Doprecyzowałem zasady i w temacie pojawiły się następujące zapisy:

MINIMALNY KURS CAŁEGO KUPONU: 1.60
Takie same kupony będą liczone jako 1
Jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
forbet.png
Post automatycznie złączony:

forbet1.png
Post automatycznie złączony:

forbet3.png
Post automatycznie złączony:

forbet4.png
Post automatycznie złączony:

forbet5.png
Post automatycznie złączony:

forbet6.png
Post automatycznie złączony:

forbet7.png
 
Ostatnia edycja:
neutralny 474,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
kacper091097 kacper091097 - 1 miejsce w konkursie pobocznym 150 PLN
Gucci Mane Gucci Mane - 2 miejsce w konkursie pobocznym 100 PLN
marasspec marasspec - 3 miejsce w konkursie pobocznym 50 PLN

Mam nagrane losowanie, jednak póki co pojawił się problem z jego wrzuceniem na forum. Skontaktowałem się już z greenvoice greenvoice i mam nadzieję, że uda się jakoś to rozwiązać i wrzucę video jak najszybciej się da.

Link z wideo z losowania nagród:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
Do góry Bottom