>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

KBO League & LVBP Venezuela & LIDOM Dominicana & Serie Nacional Cuba & LCBP Colombia & LBPRC Puerto Rico

Status
Zamknięty.
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Nie ma tematu z Korei oraz z reszty lig co można stawiać u bukmacherów..załozyłem????
 
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Dzisiaj dwa mecze z Korei, według mnie warte uwagi i już zagrane za $$$,

Doosan Bears vs SK Wyverns typ 1 2:3       kurs 2.19 buk marathonbet $ 3/10 0.5j

Kia Tigers vs LG Twins typ over 7 7:0 ZWROT kurs 1.729 buk pinnacle $ 3/10 0.5j

OPIS: 1szy mecz to hit Koreańskiego ⚾, Bears po dwóch klęskach dzisiaj wystawili dawną nadzieje ⚾ z półwyspu, do tego nie ma tu aż takiej różnicy żeby dawać ledwo ponad 45% jak buki(expekt 2.2 nie mam jak zagrac) typowy bet 50/50 i premium oczywiscie wystawilo 2.00

2gi zakład..Kia typowana do roli czerwonej latarni ligi przed sezonem dzielnie sobie poczyna, dzisiaj obie ekipy wystawiaja doswiadczonych miotaczy ale w mojej ocenie średnich..adekwatny kurs na linie 7 to 1.65 
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,

LG Twins (T Wilson) vs SK Wyverns (Kim Kwang-hyun) typ 2       (3:8)
kurs 2.07
buk marathonbet
$tawka 3/10 0.5j

OPIS: LG po klęsce 0:7 trafiło na lidera, adekwatny kurs w granicach 1.90-1.95, tymczasem tutaj 2.07,
do tego ofensywa SK + chimeryczny Wilson i pobrane już teraz????


Samsung Lions (Baek Jung Hyun) vs Doosan Bears (Lee Young Ha) typ Bears handi -1       
(klęska 11:2)
kurs 1.73
buk Pinnacle
$tawka 3/10 0.5j

OPIS: ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Samsung Lions (Yoon Sung Hwan) vs Doosan Bears (Josh Lindblom)
typ Bears handi -1 ZWROT 
kurs 1.65
buk marathonbet 
$tawka 4/10 0.75j

OPIS: przeanalizowane.. 20 minut(ponad nawet) poswiecone .. buki też przygotowane.. krotki opis zatem.. próbuję po raz
3ci(i ostatni)na Bears..ogładalem dzisiejsza klęskę, oglądalem 2:3 z SK i poszło 0.75j, kto jak nie Josh jutro..Samsung wystawia weterana..zakład na przełamanie w tej lidze, przy wlasciwych kursach i pod koniec miesiąca ???? tyle zostało ..jutro jeszcze coś zagram/wrzucę bo overy kusza ale to już(ewentualnie) jutro.
 
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
LG Twins (Casey Kelly) vs SK Wyverns (Angel Sánchez)
typ under 7.5       4:7
kurs 1.729
buk pinnacle
$tawka 3/10 0.5j

OPIS: WSZYSTKO wskazuje na to że mecz Lions vs Bears odwolany, tutaj tez o ile zagrają(i dokończą) to trudne warunki, masówka leci na overy w 1szej chwili też o tym myślałem ale zdecydowałem sie w 2ga strone z paru powodów(goscie sami mogą na luzie ponad 7 zdobyć) ryzykuje pod koniec miecha tym bardziej że kursy tu ok, przewagę nad bukiem widzę jednak w paru innych aspektach i zdecydowalem sie wlasnie taki bet zagrać za minimalną????
 
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
LG Twins (Shin Jung-rak) vs SK Wyverns (H Sosa) 
typ SK handi -1        6:4 
kurs 1.81
buk Pinnacle
$tawka 3/10 0.5j

OPIS: SK bierze to jutro jak i serię, Samsung w następnej już czeka????
 
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
SK Wyverns (Angel Sánchez) vs Lotte Giants (Park Se Woong)      10:1
typ SK handicap -1.5
kurs 1.60
buk Premium
$tawka 6/10 1j
 
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
KT Wiz Suwon (Kim Min) vs Samsung Lions (Kim Sang-su)      5:3
typ Suwon ML
kurs 1.94
buk Marathonbet
$tawka 3/10 0.5j
 
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Dzisiaj Azjatyckie odpuszczam (Meksyk na noc będzie grany) ale jak ktos cos chce z Korei:

1)KT Wiz Suwon????Kiwooom Heroes under 10.5 wynik 3:12      

2)Hanwha Eagles????SK Wyverns SK handi -1.5 wynik 1:0      

tak bym to widzial..oba za minimalną..
 
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Kolumbia????Argentina 4:2
typ Kolumbia -1.5      
kurs 1.72
buk betsafe
????2/10

OPIS: Igrzyska panamerykańskie, Argentyna wystawia noname players..po 0:10 z Kanadą tutaj naprzeciwko Kolumbijczycy w solidnym składzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
New Orleans Baby Cakes????Tacoma Rainiers 3:10
typ 2      
kurs 2.20
buk bet 365
 ????2/10

OPIS: ja tego nie gram bo za duzo sil kosztowalo wczoraj i dzis, do tego czekam na info co z przerwanym wczoraj meczem Leon????Oaxaca  ale jak ktoś chcę to można śmiało..Baby Cakes wystawia jakiegoś kasztana, Tacoma serie 5 porazek z rzedu, mecz na przelamanie, kurs nie do pogardzenia + info z USA i Meksyku i myślę warto..sam bym wjeżdzal gdyby nie 2j co mi wiszą na LMB..po resztę typów z ⚾ z lig mało popularnych w Pl zapraszam do swojego 2go tematu(bo ten tez ja zalozylem i trzeba go troche ruszyc)

https://forum.bukmacherskie.com/temat/157335-osvaldbet/?page=1#post-6861467
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Villa Clara????Guantanamo 4:3
typ 1      
kurs 1.71
buk Marathonbet
????1/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Granma????Las Tunas 2:7
typ LT WIN      
kurs 1.68
buk Marathonbet
????1/10

OPIS: Drwale po 3 porazkach z rzędu a tu mistrz z jeszcze poprzedniego sezonu..wszystkie siły naprzeciw rzucone, to Yuniesky Larduet????i jedziem z nimi????
 
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Camaguey????Holguin 7:5
typ Cama WIN      
kurs 1.99
buk Marathonbet
????1/10
 
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Kiwoom Heroes (Eric Jokisch)????Kia Tigers (Joe Wieland) 6:0
typ Heroes handi -1.5      
kurs 1.83
buk bet365
????1/10

OPIS: wczoraj gole w meczu Toro vs Wanderers dały zarobić + Cuba 4/5, dzisiaj dzielę się najtrudniejszym w mojej opinii meczem, po cyrku w poprzedniej serii(0:5 ; 5:0 w ostatnim !!!) gdzie mnóstwo Ludzi popłyneło na buraku Tygrysów dzisiaj obstawiam w drugą stronę. Powodów jest kilka..chimeria Wielanda + zdecydowanie lepsza rezerwa po stronie Kiwoom, najważniejszymi a do tego Jokisch który po dwóch ostatnich, skandalicznych występach mam nadzieję dzisiaj będzie chciał udowodnić że to były tylko wypadki przy pracy..????
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Industriales????Guantanamo 8:3
Industriales WIN      
kurs 1.99
buk Marathonbet
????1/10

OPIS: Znowu dzielę się meczem najtrudniejszym z trudnych.. Gua wczoraj w końcu WIN(zdecydował 7 inn) dzisiaj mają ponoć wystawić najlepszych ale i to mnie nie przekonuję..50.25% na Lwy na Marathonbet w mojej ocenie warte gry i pobrane, a teraz to już tylko się modlić zostało ????.
 
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Sancti Spiritus????Mayabeque 3:2
typ SS win      
kurs 1.92
buk Marathonbet
????1/10

OPIS: lider potrzebuję tego zwycięstwa, po cyrku z Piratami w ostatniej kolejce poprzedniej serii (10:15) gdzie całkowicie zawalili drugą połowę dzisiaj MA BYĆ wystawiony ponoć Yamichel Pérez, różnie to bywa  z tymi starterami na Kubie, zmieniają w ostatnich momentach ale 52.08% kusi a  buki najwidoczniej wystawiły taki kurs przez tą porażkę z  Isla Juventud..3ci najwyższy kurs w tym sezonie na Koguty i nie mogę przejść obojętnie????
{edit} spadek na 1.71 oby to był dobry prognostyk, tym bardziej że nie będę tego oglądał bo 20:45 Inter????Lecce????      
 
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Sacramento River Cats????El Paso Chihuahuas 8:4
typ over 10      
kurs 1.92
buk lbsbet
????4/10 0.75j

OPIS: linia 9.5 atrakcyjna ale nie mam gdzie zagrać za $$$, ryzykuję więc over 10 na London Betting Shop, bukmacherzy łykneli po ostatnich underach, linie poleciały na łeb na szyję tymczasem dzisiaj po stronie cziłała Jerry Keel, niezbyt ogarnięty miotacz + liczę że ofensywa El Paso w końcu ruszy..typowy zakład naprzeciw wszystkim i na przełamanie, drugi już dzisiaj????
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Isla Juventud????Villa Clara 6:1
typ VC win      
kurs 2.40
buk bet365
????3/10 0.5j

OPIS: miałem dobry bet z KBO ale cały dzień premium nie działa, bez tego bukmachera nie będę dalej grał po prostu(to jak z ziemniakami, byłbym zmuszony, ograniczony do tego i do -12% na starcie, pyk i wiecej nigdy nie gram, krótko) bo bez niego jak bez ręki ale support przez @ zapewnia że to chwilowe problemy, skupiłem się na Kubie przez to i na kolejce otwierającej serie..mam już 6 wytypowanych w przedbiegach ale czekam na kursy u innych buków, tutaj dzielę się tym jednym, tym najtrudniejszym zakładem który już na 100% zagram..ruskie wystawiają 45.87% uwierzyli najwidoczniej że Pomarańczowi już się nie podniosą a to typowe 50/50 zobaczę ile wystawią inni ale gram ten mecz na bank, kwestia tylko u którego..jak już napisałem w 1 kolejce sezonu Estadio Cristóbal Labra to trudny teren, ale Klarita ma ponoć na dziś wystawić Pablo Guilléna a w odwodzie Yenieta Péreza, Piractwo na 1szy mecz serii obstawiam że oszczędzi najlepszych i tu upatruje też szansę dla VC, MUSZĄ zacząć wygrywać a kiedy jak nie dzisiaj????
{edit}Millan Roldán  po stronie Piratów a bet365 winduje na 41.67%, nic tylko brać i modlić się już tylko teraz ????
{edit2] nic z tego nie będzie, 8 miejsce na 84% nie dla VC w tym sezonie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom