>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Karta Neteller

T 3

tombombadil

Użytkownik
Jezeli mam bukmachera w PLZ , jak założe kartę i konto Neteller w Eur - chyba w PLZ się nie da ? to jak będzie to wygladało z kosztami odnosnie wypłaty ? założmy, że będzie to 1000 zł ile zostanoe po wypłacie od bukmachera ? i ostatecznie karta do ręki ?
Konto można założyć w złotych, ale karty niestety nie. Koszt wypłaty kartą z bankomatu to 4 Euro niezależnie od kwoty wypłaty. Do tego dochodzą przewalutowania 2,95% za każde(1,5% dla VIP-a). Totalnie nieopłacalne. Zmień walutę u bukmachera na Euro i wypłacaj w bankomatach przy lotniskach w Euro (wtedy koszt to 4 Euro + prowizja kantoru) lub otwórz rachunek w Moneybookers i wszystko masz w złotych
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jezeli mam bukmachera w PLZ , jak założe kartę i konto Neteller w Eur - chyba w PLZ się nie da ? to jak będzie to wygladało z kosztami odnosnie wypłaty ? założmy, że będzie to 1000 zł ile zostanoe po wypłacie od bukmachera ? i ostatecznie karta do ręki ?
Około 850 zł dostaniesz po wypłacie z bankomatu, to jest kompletnie jest nie opłacalne radzę zmienić portfel.
Najlepiej mieć wszystko w jednej walucie. Jeżeli w czymś masz inną walutę to używanie netellera jest kompletnie nie opłacalne teoretycznie za wypłatę 20zł z bankomatu mozesz zapłacic 30 zł
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Konto można założyć w złotych, ale karty niestety nie. Koszt wypłaty kartą z bankomatu to 4 Euro niezależnie od kwoty wypłaty. Do tego dochodzą przewalutowania 2,95% za każde(1,5% dla VIP-a). Totalnie nieopłacalne. Zmień walutę u bukmachera na Euro i wypłacaj w bankomatach przy lotniskach w Euro (wtedy koszt to 4 Euro + prowizja kantoru) lub otwórz rachunek w Moneybookers i wszystko masz w złotych
Tyle, że większość buków nie pozwala zmienić waluty konta. Ewentualnie proponują założenie nowego. Co w takim np. bwin czy gamebookers, które graczy z PL już nie rejestrują równa się likwidacji konta.
Niestety, ale prawdę oddają wklejone skany kolegi ze strony wcześniej - dla polskich graczy Neteller wciąż jest bardzo nieprzyjazny. A szans na kartę w PLN i uniknięcie przewalutowań raczej nie ma.
 
R 0

rafal2013

Użytkownik
Witam mam konto netka w PLN a kartę e euro. Jak wyplacam z bankomatu np. 500zl to zabierają mi mniej więcej 50zl . teraz postawili u mnie bankomat euronetu i tam w euro można wyplacac. Probowal może ktoś z was lub wie czy to się bardziej opłaci ? Pozdro
 
P 1

padik

Użytkownik
Dostaliście odnowione karty, których ważność skończyła się w listopadzie? Moja miała właśnie termin ważności 11/14 i niby jest napisane, że wysłali do mnie 28 października nową, ale nie dotarła do tej pory. Support na czacie mówił, że mieli 2 tygodnie opóźnienia w wysyłce, ale do jasnej... jest już prawie połowa grudnia a karty nadal brak.
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
dzisiaj wyplacilem z bankomatu 800 zł , pobralo mi 883 ???? masakra, walute w neteller mam pln , karta wiadomo w euro, jezeli mialbym walute w neteller euro, to lepiej by mi to wyszlo ????, aha i jeszcze jak dalem na wyplate w bankomacie to wyskoczylo cos o przewalutowaniu i bylo pln albo euro i dalem na pln do dobrze czy powinienem dac euro to mniej by zabrali, bo 83 zł to kur... przesada
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Neteller jest po prostu drogi, nie od dziś to wiadomo. Być może jakbyś mógł z bankomatu euro wybrać, to lepiej byś na tym wyszedł. Później sprzedając euro w kantorze. Ale pewności nie mam. Opłata za wypłatę kartą to 4 euro. Niecałe 20zł, więc za co zapłaciłeś ponad 60zł? Za przewalutowanie?
 
A 205

amindada

Użytkownik
korzystając z netellera i wypłacanie kartą to granie przez internet jest nieopłacalne, lepiej zagrać w naziemnym bo mają takie opłaty , że głowa boli. Ja mam netelllera tylko dlatego, ze obsługuję terminal platniczy, i po prostu jak ktoś płaci gotówką to sciagam z karty Nettelera , a biore kase dla siebie. Korzystanie z bankomatu to samobójstwo.
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
no mozliwe ze 60zł za przewalutowanie, tylko mowie mialem tam komunikat dzisiaj z tym przewalutowaniem, i bylo pln i eur, wzialem pln, ciekaw jestem co by bylo dybym wzial euro, n pewno by mi w euro nie wyplacilo hmm
 
D 0

dawsonek

Użytkownik
lepiej zlecać wypłaty na konto bankowe, niż bawić się w wypłacanie kartą z bankomatu, straszne prowizję jak wspomnieli wyżej, raz się wkopałem, raz i wystarczy, nie polecam, nie popełniajcie tego błędu ;)
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Ile się teraz płaci za wypłatę z bankomatu? Przypuśćmy, że mam na koncie 300PLN. Najpierw czeka mnie 3.39% opłaty za przewalutowanie, a potem jeszcze 1,75%? Czyli łącznie praktycznie 6% tego co wypłacam mi zżera, dobrze to liczę? Z 300PLN wypłacę 280PLN?
W ogóle to trochę dziwne jest. Na Netellerze mam złotówki, a to ma mi pobrać opłatę za przewalutowanie, a mimo wszystko wypłaci mi to w polskich złotych? ???? Dobrze myślę?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ile się teraz płaci za wypłatę z bankomatu? Przypuśćmy, że mam na koncie 300PLN. Najpierw czeka mnie 3.39% opłaty za przewalutowanie, a potem jeszcze 1,75%? Czyli łącznie praktycznie 6% tego co wypłacam mi zżera, dobrze to liczę? Z 300PLN wypłacę 280PLN?
W ogóle to trochę dziwne jest. Na Netellerze mam złotówki, a to ma mi pobrać opłatę za przewalutowanie, a mimo wszystko wypłaci mi to w polskich złotych? ???? Dobrze myślę?
zapłacisz 3 razy. mysle że ok 50zł bedzie kosztowac wypłata 300zł. Zapłacisz 4 euro za wypłate + opłata za przewalutowanie w bankomacie i opłata za przewalutowanie w netellerze.
Masz najgorszą i najdroższa opcję z możliwych na netellerze. Konto w złotych karta w EURO. Za wszystko płacisz podwójnie.
 
Do góry Bottom