>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Karta Muchbetter - dyskusja i opinie

ryczy 12,8K

ryczy

Użytkownik
Doszła mi karta wypłaciłem 300PLN z bankomatu pobrało 2.98 prowizji co jest super wynikiem tylko ten limity wypłaty mały.

I teraz pytanie kolejne 300PLn będę mógł wypłacić z nowym dniem o godzinie 00:01 czy od ostatniej wypłaty musi minąć 24h ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
J
Doszła mi karta wypłaciłem 300PLN z bankomatu pobrało 2.98 prowizji co jest super wynikiem tylko ten limity wypłaty mały.

I teraz pytanie kolejne 300PLn będę mógł wypłacić z nowym dniem o godzinie 00:01 czy od ostatniej wypłaty musi minąć 24h ?
Jakim cudem 3% prowizji pobrało skoro ktoś w temacie muchbetter pisał że przy wypłacie karta z bankomatu pobiera 1% prowizji? Na 100 zł to ponoć 0.99zl? To w końcu jak to jest bo się pogubiłem 1% czy 3% 😂
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Czy w każdym bankomacie można wypłacić kartą MuchBetter, nawet w spółdzielczych?
Druga sprawa po jakim czasie napisaliście do nich o zmianę limitów, ponieważ ciężko przy max 300zł coś konkretniejszego wypłacić?
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
M mejt ja narazie wypłacałem tylko z euronet. W jednym miałem ciągle odrzucanie a w innym idzie bez trudu. Możesz na próbe wypłacić u siebie jakieś minimum i mieć pewność czy się da albo czy przypadkiem nie pobiera jeszcze czegoś oprócz 0,99%.
Co do limitów to najlepiej wyrób te 2000 wypłat miesięcznie i wtedy napisz do nich o zwiększenie.
 
G 9,6K

gzjjr

Użytkownik
Faktycznie trzeba mieć 400 zł na saldzie aby móc zamówić kartę? Czy można to jakoś ominąć?
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Może mohery powybieraly już wszystkie pieniądze😆
Sprawdź w Muchbetter apce czy na pewno masz plny ustawione
 
Do góry Bottom